moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wakacje gratis, czyli letnie Road Show Suzuki

Środa, 3 lipca 2019
  • Wakacje gratis, czyli letnie Road Show Suzuki

Lato to nie tylko okres wypoczynku, ale też szansa na wyjątkowo korzystny zakup samochodu marki Suzuki, a szczególnie modeli SX4 S-Cross oraz Vitara. Okazja ku temu nadarzy się już w najbliższy piątek, 5 lipca 2019 roku, w salonie Suzuki Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu. Tutaj bowiem już od godziny 17.00 można będzie skorzystać z jazd testowych, porozmawiać z handlowcami i otrzymać szczegółową ofertę specjalną.

Chyba jeszcze nigdy możliwość zakupu modeli SX4 oraz Vitara nie była objęta sięgającym aż 5 tys. złotych rabatem. Przekładając tę kwotę na koszty wakacyjnego wypoczynku, można stwierdzić, iż możemy mieć i nowe Suzuki i rodzinny wyjazd ... gratis.

O godzinie 19.00 natomiast rozpocznie się artystyczna część piątkowego Road Show z udziałem zaproszonych artystów oraz dziennikarzy TVN Turbo. W programie tej części spotkania będą m.in. konkursy z nagrodami oraz kulinarne atrakcje.

Najbliższy piątek, 5 lipca 2019 roku. Początek o godzinie 17.00, salon Suzuki Szpot w Swarzędzu ul. Wrzesińska 191. Wakacyjny Road Show z wieloma atrakcjami i ofertą cenową, jakiej jeszcze nie było.
 
tekst: Informacja prasowa