moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Twój telefon stracił gwarancję i potrzebuje naprawy? Wiemy, co powinieneś zrobić!

Wtorek, 21 maja 2019
  • Twój telefon stracił gwarancję i potrzebuje naprawy? Wiemy, co powinieneś zrobić!

W dzisiejszych czasach nikt z nas nie wychodzi z domu bez telefonu. Urządzenia mobilne towarzyszą nam we wszystkich momentach życia, bez nich ani rusz. Nie powinno więc nikogo dziwić, że systematycznie użytkowany sprzęt z czasem ulega zużyciu. W zależności od posiadanego modelu, możemy się spotkać z innymi mechanicznymi (i nie tylko) usterkami. Do kogo się zgłosić, żeby uratować zepsuty telefon?

Awaria urządzenia mobilnego najczęściej pojawia się znienacka
Mechaniczne uszkodzenia telefonów to powszechne zjawisko, które codziennie towarzyszy serwisantom, wyspecjalizowanym w naprawie urządzeń typu smartfon. Im bardziej nowoczesny telefon, tym więcej zabezpieczeń i innowacji, potencjalnie mających chronić aparat przed uszkodzeniami. Skoro o nich mowa, do najczęściej występujących należą usterki mechaniczne, do których dochodzi przez nieodpowiednie korzystanie z telefonu.

Upadek, uderzenie, zanurzenie w wodzie - konsekwencją takich działań może być poważna awaria. Zdarza się, że zmiany które zaszły w urządzeniu są na tyle zaawansowane, że naprawa się nie opłaca. Jednak zwykle telefon da się uratować, przywracając mu żywotność poprzez wymianę poszczególnych części. W sytuacji, gdy aparat jest jeszcze objęty gwarancją producenta, wystarczy zanieść go do punktu sprzedaży, skąd zostanie on odesłany do dedykowanego serwisu. Inaczej sprawa wygląda wtedy, kiedy telefon już stracił gwarancję i nie jest ubezpieczony. Co robić, dokąd się udać, panikować czy działać, z jakim wydatkiem się liczyć? Między innymi na te właśnie pytania odpowiadamy w dalszej części tego artykułu.

Naprawa telefonów powierzona profesjonalistom: dobry pomysł!
Kiedy z naszym telefonem dzieje się coś niedobrego, przede wszystkim należy zachować spokój. Usterki się zdarzają i czasem nie da się ich uniknąć. Mimo to gdy już wystąpią, panika nie jest rozwiązaniem. W całej Polsce działają serwisy, w których przeprowadzana jest naprawa telefonów. To chociażby serwis MedicPhone, gdzie urządzenia mobilne przechodzą skomplikowane operacje i opuszczają salę szpitalną w doskonałej kondycji! Specjaliści poradzą sobie nie tylko z błahostkami typu: pęknięty wyświetlacz, ale też wymienią zepsute komponenty, wgrają nowy system operacyjny, usuną wirusy. Słowem – kompleksowo zajmą się zepsutym telefonem, zapewniając mu należytą opiekę. Co więcej, korzystając z usług profesjonalnego serwisu, można być pewnym wysokiej jakości usługi oraz atrakcyjnej ceny. Naprawione urządzenie zostanie objęte gwarancją serwisową, a my będziemy mogli spać spokojnie, ciesząc się sprawnym telefonem działającym tak, jak nowy model.