moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Krzysztof Zalewski wystąpi podczas Powidz Jam Festiwal!

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
  • Krzysztof Zalewski wystąpi podczas Powidz Jam Festiwal!

Już w lipcu 2019, nad powidzkim jeziorem, będziecie mogli posłuchać Krzysztofa Zalewskiego! Artysta wystąpi w ramach Powidz Jam Festiwal.

W niedzielę, 28 lipca, nad jeziorem powidzkim wystąpi Krzysztof Zalewski. Koncert jest biletowany i organizowany podczas Powidz Jam Festiwal 2019 przez Good Taste Production - warto uwzględnić to w swoich planach.
 
Powidz Jam Festiwal: Krzysztof Zalewski
28 lipca 2019 (niedziela), godz. 20.00
Park Łazienkowski, ul. Józefa Bilskiego 7, Powidz

Bilety w cenach:
I pula - dostępne do 8.05.2019 lub do wyczerpania puli biletów
CENA: 59 zł
II pula - dostępne do 28.07.2019 lub do wyczerpania puli biletów
CENA: 79 zł

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra i prawdziwa sceniczna bestia. Pokazał to, gdy w 2013 roku po wydaniu płyty „Zelig” ruszył w trasę i zagrał koncerty w prawie każdym zakątku Polski. W 2016 roku wydał album „Złoto”, który pokrył się złotem i zyskał mu rzesze fanów. Kolejny spektakularny sukces przyniosła płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, za którą otrzymał nominację do Paszportów Polityki 2018 i Fryderyka 2019, a zagrane w wyjątkowym składzie koncerty promujące wydawnictwo spotkały się ze świetnym przyjęciem publiczności.
 
tekst: Informacja prasowa