moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. Św. Krzysztofa

Środa, 1 sierpnia 2018
  • Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. Św. Krzysztofa

29 lipca odbył się trzeci w tym roku rajd rowerowy, który zgromadził ok. 50 miłośników dwóch kółek. Wakacyjny rajd był doskonałą okazją do relaksu i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Niedzielne, słoneczne popołudnie mieszkańcom gminy Kiszkowo minęło w atmosferze wspaniałej zabawy. Trasa wycieczki prowadziła przez leśne dukty Puszczy Zielonka. Komandorem rajdu był Leszek Olejniczak. Organizatorem rajdu było sołectwo Kiszkowo (Sołtys Krzysztof Zarębski) oraz Gmina Kiszkowo.

Mimo upału, jaki tego dnia towarzyszył rowerzystom, wszyscy szczęśliwie dotarli do mety. Po pokonaniu prawie 28 kilometrowej trasy na mecie w Kiszkowie czekał posiłek regeneracyjny, przygotowany przez żona Sołtysa Kiszkowa, panią Krystynę Zarębską.

O bezpieczeństwo rowerzystów zadbali strażacy z OSP Dąbrówka Kościelna. Wszystkim uczestnikom, sponsorom (Sklep mięsny Jan Nitka, Delikatesy Barbara Ulikowska), współorganizatorom dziękując za mile spędzony niedzielny słoneczny dzień zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych rajdach.
tekst: Urząd Miasta i Gminy Kiszkowo
foto: Urząd Miasta i Gminy Kiszkowo