moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gnieźnieńskie Koło .Nowoczesnej Ryszarda Petru wybrało Zarząd

Poniedziałek, 21 grudnia 2015
  • Gnieźnieńskie Koło .Nowoczesnej Ryszarda Petru wybrało Zarząd

W niedzielę odbyło się Walne Zebranie Założycielsko-Wyborcze Koła Partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w Gnieźnie. Podczas zebrania ukonstytuowane zostały władze Koła.

W skład Zarządu Koła Partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w Gnieźnie weszli:
  • Przewodnicząca Zarządu - Monika Dzikowska
  • Wiceprzewodniczący Zarządu - Piotr Szczepański
  • Sekretarz - Tomasz Bujanowski
  • Skarbnik - Janusz Bukowski
  • Członek Zarządu - Magdalena Sekulska

Monika Dzikowska - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Instytutu Prawa i Administracji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Ekonomicznego na Kierunkach Finanse i Rachunkowość. Posiada doświadczenie w pracy na szczeblach Księgowego i Głównego Księgowego oraz Specjalisty d/s Controllingu. Od 6 lat zawodowo prowadzi i rozwija działalność Rachunkowo - Podatkową oraz kieruje zespołem specjalistów w tej branży. Prywatnie mama 2 chłopców, mężatka. W Gnieźnieńskim Kole .Nowoczesnej obecna od początku tworzenia.

Piotr Szczepański - emerytowany policjant, prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Witkowie. Przez 22 lata służył mieszkańcom pow. gnieźnieńskiego w strukturach dochodzeniowo - śledczych KPP Gniezno, na emeryturze czynny zawodowo w zakresie wspierania logistycznego MSP w spółkach kapitałowo - akcyjnych w Poznaniu. Asystent społeczny Poseł na Sejm VIII kadencji Pauliny Hennig -Kloska.

Tomasz Bujanowski - lat 41, mieszkaniec Gniezna, żonaty ojciec dwóch synów. Z wykształcenia prawnik pracujący jako radca prawny.

Janusz Bukowski - absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych (WSUS) w Poznaniu. Specjalność: menedżer kultury. Od 2001 pracuję w Biurze Rachunkowym w Gnieźnie jako księgowy. Współzałożyciel i członek (także w Zarządzie) Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia "Konftarernia Teatralna". Także członek (do 2 kwietnia 2014), już nie istniejącego, Teatru Wizji i Medytacji "Czerwona Główka".

Magdalena Sekulska - absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej "Milenium" oraz Szkoły Trenerów Biznesu "Integra" w Poznaniu. Obecnie sołtys wsi Osiniec, na co dzień menedżer sprzedaży. Osoba z bogatym doświadczeniem w obszarze zarządzania rozproszonymi strukturami. Prywatnie realizuje się jako matka dwójki nastoletnich synów. Bardzo energiczna i skuteczna w realizowaniu celów. Jako Członek Zarządu gnieźnieńskiego Koła .Nowoczesna jest jednocześnie rzecznikiem prasowym Koła.

Cieszę się, że Przewodniczącą Zarządu gnieźnieńskiego Koła została Monika Dzikowska. To bardzo dobrze wróży na przyszłość. Monika to bardzo pracowita osoba, działa w .Nowoczesnej od samego początku. Miała spory wkład w kampanię, mimo, że nie była kandydatem. Posiada spore doświadczenie zawodowe w budowaniu własnej firmy i wierzę, że to doświadczenie przełoży się pozytywnie na budowę struktur ugrupowania. Przed członkami zarządu sporo pracy. Będziemy mocno przygotowywać struktury do pierwszych wyborów samorządowych - powiedziała po wyborach Paulina Hennig-Kloska, posłanka na Sejm RP, Wiceprzewodnicząca Zarządu Regionalnego Nowoczesnej.

Siedziba Koła mieści się w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 18/2 przy biurze Posłanki Pauliny Hennig - Kloska. Osoby zainteresowane włączeniem się w struktury ugrupowania .Nowoczesna zapraszamy do kontaktu pod adresem e mail: gnieznienski@nowoczesna.org lub za pośrednictwem profilu na facebooku.
tekst: Informacja prasowa