moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dlaczego warto zamienić okulary na soczewki kontaktowe? Odpowiada Bezokularow.pl

Niedziela, 27 października 2013
  • Dlaczego warto zamienić okulary na soczewki kontaktowe? Odpowiada Bezokularow.pl

Wielu z Was z pewnością nie raz zastanawiało się czy zamienić swoje okulary na soczewki kontaktowe. Co jednak stanęło na przeszkodzie? Firma Bezokularow.pl postara się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania osób zainteresowanych zamianą swoich oprawek na soczewki kontaktowe.

Kilka najważniejszych kwestii przemawiających za soczewkami kontaktowymi:

Komfort

Najczęściej pojawiające się wątpliwości co do noszenia soczewek kontaktowych dotyczą komfortu ich użytkowania - czy soczewki czuć na oku? Jak się je zakłada, zdejmuje? Czy odczuwa się dyskomfort podczas użytkowania? Odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi: nie. Aktualnie dostępne na rynku soczewki kontaktowe nowej generacji są zbudowane z materiału silikonowo-hydrożelowego, którego nie czuć na oku. Problem zakładania i ściągania soczewek to kwestia wprawy. Trzeba poświęcić trochę czasu i cierpliwości na początku przygody z soczewkami, ale po pewnym czasie udaje się zaaplikować soczewkę na oku nawet bez pomocy lustra.

Cena

Wiele osób cały czas uważa soczewki kontaktowe za towar luksusowy i drogi. Nic bardziej mylnego, miesięczny zapas soczewek kontaktowych można zapewnić sobie wydając już zaledwie kilkanaście złotych. Pomyślcie teraz ile miesięcznie wydajecie na kosmetyki.

Podwyższona samoocena

Osoby pytające o soczewki kontaktowe często kierują się chęcią podwyższenia samooceny i zwiększenia pewności siebie. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie czują się komfortowo w okularach, a dodatkowo nikt nie zobaczy soczewek na Waszych oczach.

Uprawianie sportu

Soczewki kontaktowe to idealne rozwiązanie dla osób, które uprawiają sport, a okulary im w tym przeszkadzają. Są wygodne i można o nich szybko zapomnieć bijąc kolejne rekordy.

Korekcja różnych wad wzroku

Soczewki kontaktowe mogą korygować wiele wad wzroku. Za pomocą soczewki możemy skorygować krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i presbiopię (wada występująca u osób po 40. rokiem życia). Wystarczy tylko wybrać się na badanie wzroku do specjalisty, który zajmuje się profesjonalną aplikacją soczewek kontaktowych, a on na pewno dobierze odpowiednie soczewki.
Dlaczego więc nie spróbować?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego gabinetu w Gnieźnie. Podczas badania na soczewki kontaktowe zapewniamy:
  • profesjonalne badanie wzroku przez optometrystę,
  • soczewki próbne (miesięczne, dwutygodniowe lub jednodniowe) + startowy płyn do soczewek,
  • bezpłatne wizyty kontrolne,
  • naukę zakładania, ściągania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych.
Koszt takiego badania to 50 złotych.
Bezokularow.pl, os. Wł. Łokietka 31/23, 62-200 Gniezno
(obok Biedronki i sklepu "Tabak")

Zapisy telefoniczne: 505 388 582 (czynny od godz. 8.00 do 17.00).
Sprawdźcie również ofertę naszego sklepu internetowego: www.bezokularow.pl.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY