moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sylwia Błach w wyborach Miss Polski

Piątek, 10 maja 2013
  • Sylwia Błach w wyborach Miss Polski

Sylwia Błach - młoda pisarka, znana już w powiecie gnieźnieńskim postanowiła zrobić kolejny krok i wystartować w I Wyborach Miss Polski na wózku. Już teraz możecie oddawać swoje głosy na Sylwię.

Kilka słów, które napisała o sobie Sylwia Błach:

Witam! Znana jestem w sieci też jako "Vamppi". Pisarka historii grozy oraz gatunków pokrewnych, a w wolnym czasie studentka Politechniki Poznańskiej na kierunku informatyka. Interesuję się literaturą, modą, wizażem, wampiryzmem, kryminologią, fotomodelingiem. Wydałam dwie książki: "Strach" oraz "Bo śmierć to dopiero początek". Aktualnie pracuję głównie nad opowiadaniami, publikuję w czasopismach czy antologiach. Kocham konwenty, na które jeżdżę nałogowo! W wolnym czasie czytam książki, robię na drutach, spotykam się z przyjaciółmi i szaleję na koncertach. Uwielbiam ciężką muzykę, uwielbiam stać pod sceną i rozkoszować  się dźwiękiem przeszywającym ciało, dotykającym każdego nerwu... Prowadzę w sieci dwa blogi. Jeden poświęcony jest mojemu życiu, twórczości, problemom niepełnosprawnych... Blog ten to: http://sylwiablach.blogspot.com/ Drugi blog dotyczy mojego hobby, czyli mody i wizażu: http://vamppiv.blogspot.com/ Jeśli sądzisz tak jak ja, że życie jest tylko jedno, więc trzeba korzystać z niego garściami i spełniać swe marzenia - oddaj swój głos! :)
Wszystkie Kandydatki można znaleźć pod adresem: http://jedyna-taka.pl/2,uczestniczki.html

Napisz komentarz

Komentarze(2)

PODOBNE TEMATY
Dzień Kobiet w eSTeDe 8 marca o godzinie 17.00 w Centrum Kultury "Scena to Dziwna" odbędzie się spotkanie z kobietą o intrygująco... Piątek, 4 marca 2011