moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kobiety klientkami adult's shop'u

Wtorek, 11 grudnia 2012
  • Kobiety klientkami adult's shop'u

Adult's shop to sklep z artykułami dla dorosłych. Branża ta wzbudza wiele kontrowersji. Aby je rozwiać, porozmawialiśmy z właścicielem gnieźnieńskiego adult's shop'u. Odpowiedzi na niejedno pytanie były zaskakujące.

Dlaczego zdecydował się Pan na otwarcie sklepu dla dorosłych?

Dlaczego nie?! Jeszcze kilka lat temu sklepy takie kojarzyły się z moralnym zepsuciem. Spora większość tematów związanych z seksem miała etykietkę „tabu”. Na szczęście czasy się zmieniają. W sklepach dla dorosłych możemy kupić nie tylko wymyślne seksualne zabawki uprzyjemniające nam życie, ale również żele i olejki do masażu, afrodyzjaki, prezerwatywy lub seksowną bieliznę - i to wbrew pozorom nie zawsze wyuzdaną, ale po prostu pasującą do gustu klientek, które nie zadowalają się popularnym asortymentem w sieciowych sklepach bieliźniarskich. Przecież seks to ważna dziedzina naszego życia.

Jakie osoby najczęściej są klientami adult's shop'u?

Zróżnicowana klientela w różnym przedziale wiekowym. Jedni wolą pozostać anonimowi i już sam fakt odwiedzin takiego miejsca, to dla nich nie lada wyzwanie. Inni otwarcie, bez wstydu i skrępowania odwiedzają sklep. W pełni odnajdują się w asortymencie i aurze jaka w takim miejscu panuje. Jednak muszę stwierdzić, że większość stanowią kobiety.

Czy klienci często proszą o rady przy wyborze towaru?

Część kupujących jest zdecydowana i wie czego szuka, ale większość klientów potrzebuje porady. Sklep dla dorosłych to miejsce, gdzie możemy uzyskać poradę dotyczącą wszystkich produktów i ich wykorzystania, względnie po prostu wyboru, gdyż asortyment w tej dziedzinie jest szczególnie bogaty.

Czy w Gnieźnie Pana zdaniem jest duże zapotrzebowanie na artykuły dla dorosłych?

Tak, uważam że w naszym mieście jest zapotrzebowanie na tego typu artykuły. W Gnieźnie mieszkają tacy sami ludzie jak wszędzie na świecie ,którzy jedzą, piją ,śpią i uprawiają seks. Dlaczego więc mieliby nie urozmaicać tego ostatniego.

Z jakimi problemami spotyka się Pan najczęściej w tej branży?

Jedynym problemem związanym z tą branżą jest pruderia społeczeństwa, nie tak duża jak kiedyś ,ale jednak. Nie robimy czegoś, bo inni patrzą, bo źle pomyślą - a tak naprawdę chcielibyśmy to zrobić. Pruderia jest wynalazkiem społecznym. Staramy się być pruderyjni, by zachować twarz - nie przed sobą i własnym sumieniem, ale przed niezależnymi obserwatorami. Bycie pruderyjnym jest więc niewygodne. Nie pozwala bowiem zrealizować własnych pragnień i fantazji.

Co najczęściej wywołuje zdziwienie u klientów?

Największe zdziwienie wśród klientów wywołuje klimat jaki panuje w sklepie. Całkowity brak jakiejkolwiek perwersji. Wystrój sklepu, kolorystyka , nastrojowa muzyka ,sofa, na której można usiąść i przejrzeć katalogi oraz stylowy kominek sprawiają, że klient czuje się pewnie, bez skrępowania i pośpiechu może dokonać zakupu. Dużym zaskoczeniem jest też przystępność cen markowej bielizny i akcesoriów. Dyskretna lokalizacja pozwala nawet mniej odważnym osobom czuć się w nim swobodnie i komfortowo.

Dziękuję za rozmowę.

(Buk)  

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Sklep dla dorosłych w Gnieźnie Adult's Shop to sklep z akcesoriami erotycznymi w Gnieźnie. W swojej ofercie posiada afrodyzjaki, bieliznę,... Środa, 29 października 2014
Walentynkowy prezent dla ukochanej osoby W Walentynki nie zapomnij o swojej ukochanej osobie. Idealny prezent znajdziesz w adult's shop'ie przy... Czwartek, 13 lutego 2014
Mikołajkowy prezent dla ukochanej osoby W mikołajki nie zapomnij o swojej ukochanej osobie. Idealny prezent znajdziesz w adult's shop'ie przy... Czwartek, 5 grudnia 2013
Gala Fryzur, Mody i Urody 2012 Wczoraj w auli I LO w Gnieźnie odbyła się II Charytatywna Gala Fryzur, Mody i Urody 2012. Kilkadziesiąt... Niedziela, 25 listopada 2012