moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Moje-Gniezno.pl korzysta z nowej technologii LTE!

Czwartek, 21 czerwca 2012
 • Moje-Gniezno.pl korzysta z nowej technologii LTE!

LTE to najszybszy na świecie internet mobilny z przesyłem danych do 100mb/s. LTE to inaczej sieć 4G. Plus to drugi w Polsce operator, który posiada go w swojej ofercie.

LTE umożliwia wysyłanie danych z prędkością do 50mb/s oraz pobieranie nawet do 100mb/s. W abonamentach od 60zł do 160zł dostępne są pakiety od 7GB do 45GB. Dla stałych klientów pakiety są powiększone aż do 55GB! Dodatkową usługą jest iPlusopobieracz, czyli nielimitowany transfer danych w godzinach nocnych i przedpołudniowych. To ogromna zaleta, w szczególności dla osób ściągających muzykę lub filmy z internetu.

Nowe modemy to także technologiczny krok do przodu. Możliwość podłączenia dodatkowych anten, karty pamięci i ruchome złącze USB to zalety modemu Huawei E398 LTE. Operator pomyślał także o routerze - LTE Samsung GT B3800 umożliwia jednoczesne rozsyłanie sygnału do 10-ciu urządzeń i pracę na baterii przez prawie 5 godzin. Stworzenie mobilnego punktu dostępu do internetu to kwestia kilku minut.
Stabilność i prędkość połączenia LTE to standard, jaki do tej pory zapewniali tylko najlepsi dostawcy internetu kablowego. Jedną z największych zalet jest także możliwość przetestowania LTE przez okres 7-miu dni. Można więc sprawdzić zasięg internetu w swoim domu, firmie lub w pociągu np. podczas dojazdu do pracy.


W Gnieźnie znajdują się 2 nadajniki rozsyłające internet w technologii LTE. Jedną z firm korzystających z tej usługi jest MEDIAnet - właściciel portalu Moje-Gniezno.pl i Punktu Promocji Miasta Gniezna „Moja Galeria”.

Kup internet LTE w renomowanych punktach Plus'a:

 • Gniezno, ul. Moniuszki 2
 • Gniezno, ul. Moniuszki 3 (pasaż)
 • Gniezno, ul. Pałucka 2 (Galeria Gniezno)
 • Słupca, ul. Warszawska 23

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 11.05.2012 19:02  Odpowiedz na komentarz

  Zdecydowanie polecam. Mam od 5 dni. W Gnieźnie nie ma problemu z zasięgiem.

 • 03.04.2012 19:56  Odpowiedz na komentarz

  U mnie na Tysiącleciu śmiga bez najmniejszych zarzutów. Mapa nawet nie pokrywa tutaj zasięgu LTE ale łapię bez problemu.

 • 03.04.2012 14:51  Odpowiedz na komentarz

  Dziękuję miałem okazję sprawdzić jak to działa.
  Może 300 od nadajnika w nocy z niedzieli na poniedziałek...

 • 12.02.2012 12:22  Odpowiedz na komentarz

  Polecam. Sam używam i naprawdę jest rewelka. Bez dodatkowej anteny wyciągam 35-38 Mb/s.

PODOBNE TEMATY