moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Armia zagrała w "Młynie"

Poniedziałek, 16 stycznia 2012
  • Armia zagrała w

W piątek w Klubie Muzycznym "Młyn" wystąpiła legenda polskiego rock'a - zespół Armia. Artyści przyciągnęli sporą grupę fanów, która nie często ma okazję posłuchać muzyki w wykonaniu kapeli z tak bogatą historią.

Support w wykonaniu gnieźnieńskiej kapeli Usta Mariana poprzedził koncert legendarnej grupy Armia. „Młyn” po raz kolejny wypełniony był po brzegi. Na środku dominowali „pogujący” fani rock’a, a pierwszy rząd za barierkami utworzony był głównie z przedstawicielek płci pięknej. Gnieźnianie mogli usłyszeć m.in. utwory: „Katedra”, „Popioły”, „Kochaj mnie”, „Legenda”, „Nigdy”, „Niezwyciężony”. Kawałki z płyty „Legenda” wydanej w 1990 roku, zaliczanej do klasyki polskiego rock’a, porwały zgromadzonych fanów w wir muzycznej historii. Tomasz „Budzy” Budzyński doskonale wie, jak zjednać sobie publiczność. Koncert Armii był kolejną dawką muzyki rockowej z najwyższej półki. Artyści zawitali do Pierwszej Stolicy Polski w ramach trasy koncertowej „Armia gra Legendę”.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(1)

PODOBNE TEMATY
Armia gra "Legendę" 13 stycznia o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym "Młyn" odbędzie się kolejny duży koncert. Tym razem na... Piątek, 13 stycznia 2012