moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Bulwary Chrobrego - miejsce, w którym się zakochasz

Czwartek, 26 maja 2022
  • Bulwary Chrobrego - miejsce, w którym się zakochasz

W poszanowaniu do historii i dawnej architektury bloków koszarowych, które zaczęły powstawać w drugiej połowie XIX wieku na poczet jednostki wojskowej w ścisłym centrum Gniezna, przy ulicy imienia pierwszego Króla Polski Bolesława Chrobrego, firma ERESCO postanowiła podjąć się wybudowania unikalnego kompleksu mieszkalnego jakim są Bulwary Bolesława Chrobrego!

Miejsce to łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do budownictwa. Pracujemy na materiałach, dzięki którym mieszkania będą dla Państwa funkcjonalne w użytkowaniu, a dodatkowo koszty związane z eksploatacją lokali nie będą nadwyrężeniem dla Państwa budżetu. Pierwotnym założeniem całej inwestycji było dla nas to, że budujemy dla ludzi, przyszłych mieszkańców i nie jest dla nas priorytetem osiągnięcie zysku na każdej płaszczyźnie. Wolimy zainwestować więcej w poszczególne komponenty, ponieważ chcemy słyszeć, że w tych przysłowiowych czterech ścianach, stworzyli Państwo swój wymarzony dom.

Pierwszym etapem całej inwestycji jest 3-kondygnacyjny apartamentowiec z antresolami wybudowany z silikatu, którego elewacja nawiązuje do pierwotnego stylu dawnych wojskowych ceglanych koszar.

Mamy w ofercie 43 przestronne mieszkania, 21 dwupoziomowych apartamentów oraz 10 lokali usługowych rozłożonych na trzech klatkach schodowych z windami. Do każdego z mieszkań przypisana jest oddzielna komórka lokatorska. Mamy aż 102 miejsca parkingowe w hali garażowej, dzięki czemu udało nam się stworzyć największy parking podziemny w budynku mieszkalnym w Pierwszej Stolicy! Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, garaż został wyposażony w system oddymiania.

Swoje miejsce na Ziemi znajdą tu osoby, które lubują się w industrialnym stylu oraz wielbiciele przytulnego domowego ogniska. Mieszkania są dla osób w każdym wieku, niezależnie czy preferują nocne życie, podróżowanie czy może wolą spędzić wolny czas w ciszy przy książce i filiżance herbaty. Lokalizacja pozwala na sprawne dotarcie na gnieźnieński rynek czy dworce PKP i PKS. W okolicy jest dużo sklepów, drogerii, urzędów i wiele innych miejsc użytku publicznego.

Mieszkania w pierwszym etapie naszej inwestycji oscylują w granicach od 40 do 200 metrów kwadratowych, natomiast lokale usługowe mają powierzchnię od 52 do 111 metrów kwadratowych.

Ogrzewanie będzie z miejskiego PEC-u. Duże okna o profilu trzyszybowym będą doskonale oświetlać mieszkania i nadadzą temu miejscu niezwykły klimat. Drzwi do każdego z mieszkań będą antywłamaniowe, a wysokość salonów w apartamentach dwupoziomowych sięga aż 6 metrów!

Decydując się na zakup jednego z naszych mieszkań, będą Państwo mieszkać w centrum miasta, jednak nie ma potrzeby obawiać się szumu samochodów czy gwaru ulic. W godzinach popołudniowych bowiem słychać tutaj jedynie śpiew ptaków z sąsiadującego obok Parku Miejskiego im. Generała Władysława Andersa, pozwala to na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Naszą inwestycję otaczają piękne stuletnie drzewa kasztanowe, zatem w pejzażu na pewno nie zabraknie zieleni.

Każde mieszkanie ma przynajmniej jedną loggię, a apartamenty na trzeciej kondygnacji posiadają klimatyczne tarasy na dachu!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, naszych portali społecznościowych oraz biura sprzedaży znajdującego się na terenie budowy, gdzie poznają Państwo wszystkie szczegóły dotyczące całej inwestycji.

Nie czekajcie tylko już dziś zamieszkajcie w Bulwarach Chrobrego!

www.bulwarychrobrego.pl
Bulwary Bolesława Chrobrego - Strona główna | Facebook
Bulwary Bolesława Chrobrego (@bulwarychrobrego) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


BIURO SPRZEDAŻY

biuro@bulwarychrobrego.pl
tel. kontaktowy: 880 860 888

ul. Jana III Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 9:00 - 16:00


Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty, jesteśmy do Państwa dyspozycji!
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 26.05.2022 11:05  Odpowiedz na komentarz

    Ogrzewanie będzie z miejskiego PEC-u. Dziękuję za podwyżki co chwilę. Takie ogrzewanie powinno być konkurencyjne.

PODOBNE TEMATY
Zajęcia z LEGO Education wracają do VR Inkubatora Zgodnie z zapowiedziami w wakacje VR Inkubator w Fałkowie otwiera się na dzieci i kontynuuje przygodę... Czwartek, 30 czerwca 2022
Niezwykła wystawa w VR Inkubator za nami! Odwiedzający byli zachwyceni Od 23 do 26 czerwca w VR Inkubator w Fałkowie można było odwiedzić wystawę "Przyszłość u podstaw" przygotowaną... Czwartek, 30 czerwca 2022
Nowy chodnik w Dziećmiarkach oddany do użytku Powiatowy Zarząd Dróg w Gnieźnie oddał do użytku nowo powstały chodnik w miejscowości Dziećmiarki w... Środa, 29 czerwca 2022
Dom jednorodzinny w rozsądnej cenie! Osiedle Wierzbiczany już w sprzedaży Osiedle domów jednorodzinnych to inwestycja zlokalizowana nieopodal Gniezna, w zielonej i spokojnej... Piątek, 24 czerwca 2022