moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Główny organizator nielegalnych wyścigów aresztowany! Był poszukiwany dwoma listami gończymi!

Czwartek, 5 maja 2022
  • Główny organizator nielegalnych wyścigów aresztowany! Był poszukiwany dwoma listami gończymi!

W piątek policjanci z gnieźnieńskiej komendy zatrzymali Patryka P. 22-latek to główny organizator nielegalnych zlotów i wyścigów samochodowych w Gnieźnie. Mężczyzna został zatrzymany za oszustwa internetowe, jednak to nie koniec zarzutów i problemów, z którymi będzie musiał się zmierzyć.

Patryk P. ma 22 lata i od roku zajmował się organizowaniem nielegalnych zlotów i wyścigów samochodowych w Gnieźnie. Chociaż sam dysponował jedynie samochodami z wypożyczalni, które wynajmował głównie na swoje partnerki (i często nie regulował należności), przy organizacji zlotów wysługiwał się innymi osobami. Około miesiąc temu na profilu NFS na Instagramie pojawiła się informacja o chęci kupna informacji kompromitujących naczelnika gnieźnieńskiej drogówki. Za tego typu dane proponowano pięciocyfrową kwotę. Miały także zostać zorganizowane nielegalne wyścigi przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Wówczas mundurowi przyjrzeli się mocniej osobie Patryka P. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu sporo przestępstw. Wydano nakaz jego zatrzymania. Mundurowi mocno wzięli się do pracy i sprawili „majówkowy” prezent 22-latkowi.

Policjanci ustalili, że Patryk P. często przebywa m.in. przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie. Tutaj jednak nie udało się go namierzyć. W ręce mundurowych wpadł w Trzemesznie. Ponieważ 22-latek od dawna czuł się bezkarny, zatracił czujność. Trafił do aresztu, na wolności pozostawiając kolejną ciężarną partnerkę.

Patryk P. poszukiwany był dwoma listami gończymi przez Prokuraturę Rejonową w Kozienicach i Poznań Grunwald za oszustwa. Kilka innych prokuratur rejonowych poszukiwało go za podobne przestępstwa. 22-latek oszukiwał za pomocą portali aukcyjnych. Na dzisiaj zatrzymany ma do odbycia 14 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa.

Wobec Patryka P. toczą się także postępowania w sprawie o czyn z art. 190 par. 1 i 2 kk. Jak udało nam się ustalić, kierował on groźby pozbawienia życia wobec swojej byłej partnerki i własnego dziecka, które wówczas miało raptem kilka miesięcy.

Patryk P. przebywa w areszcie na terenie Zakładu Karnego w Gębarzewie. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, poprzez rodzinne powiązania będzie się starał o uchylenie aresztu i zamianę na policyjny dozór z poręczeniem majątkowym.
 
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 27.05.2022 23:36  Odpowiedz na komentarz

    A oszustwa Internetowe ???
    Patryczku
    Też masz na sumieniu ???

  • 08.05.2022 21:29  Odpowiedz na komentarz

    Któż to? Plecy robią swoje

  • 06.05.2022 23:37  Odpowiedz na komentarz

    Szkoda tylko że dobrali mu się porządnie do D.. Y dopiero kiedy chciał skompromitować policjanta

    07.05.2022 12:39

    A może wcześniej z niczym się nie afiszował? Jak widać sam się zgłosił szukając haków "Panowie sprawdzcie mnie". Jak widać organizator był tak głupi, że kopiac dolki sam w nie wpadł... chyba zapomnial, ze robiąc komuś pod górkę najpierw trzeba być w 100 % czysty jak łza.

  • 06.05.2022 18:34  Odpowiedz na komentarz

    Ulubieniec 2 sióstr z pistacjowy co na maskach aut się lansują ha ha ha

    06.05.2022 21:50

    Z pistacjowy? Chyba Pustachowy!

  • 06.05.2022 14:30  Odpowiedz na komentarz

    Rynce opadają razem z gaciami... Takich gagatków powinno eliminować się na długie lata. U takich jak on zero empatii, najważniejsze było zdobycie prawa jazdy i pewnie nic więcej. Co to za przewidywane koneksje rodzinne i uwolnienie? Powinien siedzieć i tyle. Damski bokser - ostatnio w gnieźnie wysyp takich mamy i o ile zrozumiałe jest jak patologia się naparza, to już ludzie na stanowiskach nie bardzo... tamta sprawa ma jakiś finał czy już działają koneksje rodzinno - polityczne?

  • 06.05.2022 12:47  Odpowiedz na komentarz

    Brawo policja, zobaczymy jak zachowa się sąd ?

  • 06.05.2022 12:14  Odpowiedz na komentarz

    rozpieszczony dzieciak z nie swoimi pieniedzmi. NA DODATEK GROZI KOBIECIE. FRAJER!

    07.05.2022 17:38

    Pokaz paPiery leszczu

  • 06.05.2022 10:33  Odpowiedz na komentarz

    Nowa miotła trafiła do gebaja ha ha ha pewnie juz trzyma mydełko obiema rekami :-)

  • "poprzez rodzinne powiązania będzie się starał o uchylenie aresztu..." może trochę więcej o tych powiązaniach publicznie.

    09.05.2022 10:58

    Szkoda, że nie ma wiecej informacji na temat tych "powiązań rodzinnych". Przydałby sie chociaż kierunek.! Syn sędziego ? Prokuratora? czy może jakiegoś przezydenta miasta ?

  • 06.05.2022 10:20  Odpowiedz na komentarz

    Powinien siedzieć i to dlugie lata. Za to co robil bylej dziewczynie i jak sie zachowywal wobec ich nie narodzonego dziecka.

  • 06.05.2022 10:17  Odpowiedz na komentarz

    Oprócz tego że groził chyba wszystkim swoim byłym to nie płaci alimentów na dziecko. Te groźby z tego co wiem były w sumie po tym jak jego kobieta upomniała się o alimenty. Damski bokser. Mam nadzieję że go dojadą w Gębaju.

  • I to jest przykład młodej polityki na jakim etapie są. Czy informacje szerzone w mediach o nielegalnych zlotach nie są wystarczająca informacja dla młodych polityków, że z takimi osobami nie należy się bratać? Czasy kiedy wszyscy siedzą na telefonie monitorują na FB to mało aby się dowiedzieć, że kogoś działalność jest mało poważna?

  • Wreszcie go dopadli! Odpowie za swoje czyny! Cały czas się śmiał, że go nie złapią i się mocno zdziwił!

PODOBNE TEMATY
Urządził sobie rajd ulicami Gniezna! Uszkodził kilka aut i znaków drogowych! 27 czerwca o poranku dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany, że w rejonie ulicy 3 Maja... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
32-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas kontroli drogowej! Miał przy sobie amfetaminę W minioną niedzielę na jednej z gnieźnieńskich ulic policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
Dachowanie w Kozłowie W sobotę ok. godz. 16.50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu w Kozłowie. Do... Niedziela, 26 czerwca 2022
Wypadek między Mieleszynem a Karniszewem! Jedna osoba w szpitalu W środę o godz. 9.55 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Mieleszynie. Do akcji wysłano... Sobota, 25 czerwca 2022