moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Chcesz zarabiać 6100 zł brutto na start jako operator/ka maszyn czy magazynier/ka? Sprawdź, która firma oferuje takie warunki i jak się w niej pracuje!

Poniedziałek, 2 maja 2022
  • Chcesz zarabiać 6100 zł brutto na start jako operator/ka maszyn czy magazynier/ka? Sprawdź, która firma oferuje takie warunki i jak się w niej pracuje!

Bridgestone to światowy lider w dziedzinie produkcji opon. Jedna z fabryk tego koncernu działa w stolicy naszego województwa od ponad 20 lat i jest jednym z większych zakładów na lokalnym rynku. Sukces firmy nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie i wytrwałość zatrudnionego zespołu, którego członkami są też mieszkańcy Gniezna. Teraz można powiększyć grono "naszych" w Wielkopolsce, bo fabryka Bridgestone Poznań prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne, magazynowe, a także specjalistyczne.

Bridgestone Poznań to miejsce, które przyciąga pracowników nie tylko ze stolicy Wielkopolski. „Przyjezdnych” do podjęcia tam pracy zachęcają także przygotowane z myślą o nich benefity - firma oferuje dopłaty do dojazdów do pracy, których wysokość zwiększa się proporcjonalnie do odległości od fabryki. Ponadto, zapewnia swoim pracownikom transport spod Dworca Głównego w Poznaniu, dzięki czemu osoby dojeżdżające pociągiem mają bezpośrednie połączenie i ułatwioną podróż.

Przy obecnej sytuacji trudno jest znaleźć pracodawcę, który zapewnia stabilne zatrudnienie. Ale Bridgestone Poznań staje na wysokości zadania! Od momentu zatrudnienia mam umowę o pracę, którą podpisałem bezpośrednio z firmą, a wypłatę co miesiąc dostaję na czas. Czuję, że w końcu znalazłem firmę, w której mogę się rozwijać zawodowo - dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i pracy z nowoczesnymi technologiami cały czas podnoszę swoje kompetencje - mówi Alan Ziółkowski z Gniezna, który w Bridgestone Poznań zajmuje stanowisko Operatora Maszyn.


Kto znajdzie pracę w fabryce?

Obecnie w Bridgestone Poznań trwa rekrutacja na stanowiska produkcyjne, magazynowe i specjalistyczne. Firma poszukuje m.in. operatorów/ek maszyn czy magazynierów/ek, ale także techników  utrzymania ruchu czy specjalisty/ki ds. ochrony środowiska.

Pracownicy poznańskiego Bridgestone’a pracują w systemie ze zmianami 8- lub 12-godzinnymi (ta druga opcja gwarantuje pracownikom minimum 3 dni wolne w tygodniu). W ciągu dnia wszystkim przysługują oczywiście przerwy, w tym jedna dłuższa - półgodzinna, podczas której można spokojnie zjeść w zakładowej kantynie ciepły posiłek, do którego dopłaca pracodawca.
 

Solidny pracodawca

W Bridgestone Poznań pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę (którą podpisuje się bez pośredników) i otrzymują atrakcyjne, zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie - przykładowo wypłata operatora/ki czy magazyniera/ki już na start wynosi nawet 6 100 zł brutto miesięcznie. Ta kwota to jednak nie wszystko - Każdy pracownik ma możliwość uzyskania dodatkowych benefitów płacowych oraz poza płacowych. Firma przewiduje też nagrodę za frekwencję. Dodatkowo każdy zatrudniony posiada plan rozwoju zawodowego opartego o dodatkowe kursy i szkoleniaoraz możliwość awansu wewnętrznego.

W Bridgestone Poznań pracuję już od 23 lat. Cenię sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, jaką gwarantuje mi ta firma. Umowa o pracę, pensja wypłacana zawsze w terminie, świadczenia świąteczne i premie półroczne - to wszystko jest dla mnie bardzo ważne. Poza tym korzystam jeszcze z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie finansowanego przez pracodawcę oraz szkoleń pozwalających na poszerzanie umiejętności - mówi Dariusz Miszczak, Lider komórki w fabryce Bridgestone.


Z wszystkimi aktualnymi ofertami pracy można zapoznać się na stronie https://bridgestone-poznan.pl/kariera/
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(3)

PODOBNE TEMATY
Dom jednorodzinny w rozsądnej cenie! Osiedle Wierzbiczany już w sprzedaży Osiedle domów jednorodzinnych to inwestycja zlokalizowana nieopodal Gniezna, w zielonej i spokojnej... Piątek, 24 czerwca 2022
Firma DROGBET WIECZOREK poszukuje pracowników Firma DROGBET WIECZOREK z siedzibą w Baranowie k. Poznania poszukuje brukarzy, pomocników brukarzy lub... Piątek, 24 czerwca 2022
Poznaj najważniejsze e-marketingowe pojęcia! Każdego roku w dziedzinie reklamy online pojawiają się nowe trendy i narzędzia, za którymi trudno nadążyć.... Poniedziałek, 20 czerwca 2022
Prezentacja wystawy "Przyszłość u podstaw" w Fałkowie Zapraszamy na kolejną odsłonę wystawy "Przyszłość u podstaw" autorstwa Pałacu Generała Dąbrowskiego... Sobota, 18 czerwca 2022