moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pan Boguś walczył z wycinką drzew na Wenecji! Trafił na Dziekankę

Niedziela, 1 maja 2022
  • Pan Boguś walczył z wycinką drzew na Wenecji! Trafił na Dziekankę

Bogdan Bentyn, społecznik z Cierpięg, walczył wczoraj z wycinką drzew na Wenecji. Niestety ponownie trafił na Dziekankę.

Jak sam pisze w komentarzach pod swoim postem na facebook’u, zatrzymano go z siekierą wbitą w świezzo ścięte drzewo. Prawdopodobnie mundurowi uznali, że Pan Boguś stanowi zagrożenie mając przy sobie toporek i postanowili zamknąć go na cały długi weekend w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie. Wyjść może jedynie przez decyzję ordynatora oddziału, który będzie na dyżurze 4 maja.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Maciej Jankowski

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 05.05.2022 17:29  Odpowiedz na komentarz

    Bodzio fanpage odpal, zrobisz większe zasięgi od tych życzliwych. Ci co mogą tobie w tym pomóc zrobią to z ochotą... Weby "ZYCZLIWYCH" są cienkie jak drut... Nawet sobie fanpage zaktualizowali zamykając drogę na szybki rozwój he he... Tacy nowocześni chcieli być he he

  • Polska to bolszewickie państwo w nowoczesnym/demokratycznym wydaniu !!! Prawdziwych Polaków zastraszali-potem bili-potem zamykali w aresztach i psychiatrykach bez wyroków a gdy nadal nie przestał działać to uciszali NA ZAWSZE !!! Znów uciszyli Prawdziwego Polaka dr Zbigniewa Hałata !!! 4,5 godzinna Transmisja z Wrocławia z pożegnania dr Hałata jest na YT na kanale: KONKRETNY KANAŁ Polecam obejrzeć chociaż przemówienia !!!

  • 03.05.2022 00:30  Odpowiedz na komentarz

    Prawa jest taka ,że Bogdan pożera inteligencją peowskich włodarzy miasta którzy zlecili wycinkę drzew. Robią z niego głupiego bo boją się prawdy i rozgłosu.BRAWO bOGDAN JESTEŚ gość PONADPRZECIĘTNY,NIE USTAWAJ Z DOCIEKANIU PRAWDY A LUDZIE NAPEWNO DALEJ BĘDĄ cIEBIE SZANOWAĆ.

  • Boguś wyszedł... Podziękował za wstawiennictwo, między innymi radnemu Dzionkowi...Afera "GRUBYMI" nićmi szyta? Dobrze, że drzewa nie mogą nic powiedzieć ani wsadzać na dziekane...

    04.05.2022 02:45

    Bravo Boguś Wielki Wojowniku !!! Zamknęli Cię na Oddz.zamkniętym i złożyli wniosek do sądu o ubezwłasnowolnienie a gdyby sędzia zaklepał to, to skończył byś tam żywot !!! Tak więc system stalinowski nadal działa tak samo. Trafiłeś więc na mec Dzionka który nie jest bolszewikiem i wyrwał Cię stamtąd !!! Podziękuj Bogu, że trafiłeś na dobrego mecenasa.

  • 02.05.2022 00:50  Odpowiedz na komentarz

    Jaki Boguś i jakie niestety?

  • 02.05.2022 00:50  Odpowiedz na komentarz

    Jaki Boguś i jakie niestety?

  • 01.05.2022 15:34  Odpowiedz na komentarz

    Można iść z siekierą nawet przez miasto i do puty nie macha się nią w prawo i lewo stwarzając zagrożenie dla siebie lub innych to nie ma łamania prawa. Ten człowiek muchy by nie skrzywdził. Wygodnie jest umieszczać na dziekance ludzi za nasze podatki? Ktoś powinien się PRZYJRZEĆ temu. Cyrk jeszcze nie przyjechał do Gniezna a już grają repertuar.

  • Ja się zastanawiam dlaczego jeszcze go nie wsadzono do więzią ja za to co robi bądź przymusowe leczenie.

    04.05.2022 00:05

    Ty się nie zastanawiaj dużo tylko weź konstytucję i idź pod sąd poskakać sobie i popajacować.

    02.05.2022 21:44

    Za wbijanie gwoździ w pomnik przyrody w 2021r. Nawet to nagrał. Za niszczenie infrastruktury drogowej, za którą miał tylko odrobek, za zniszczenie bilbordu na krzywym kole, który jest prywatną własnością i wiele innych.a dlaczego nikt nie chce dowieść prawdy o TBS? Dlaczego nie interesuje się rzeczami ważnymi? Bo nie jest na tyle mocny. A drzewa są stare i łamliwe jak to co pod koniec 2021 na Wenecji się obaliło

    02.05.2022 06:24

    Niby za co go mają wsadzić? Działania na siłę... Wygodnie jest wycinać drzewa wiekowe i zastępować je młodymi które, za kilkadziesiąt lat wypełnią lukę. Że Bogdan jest niebezpieczny, bo mówi jak jest? Odstaw leki lub zmień dawkę o połowę

  • 01.05.2022 14:51  Odpowiedz na komentarz

    Bogdan, Bogdan trzymaj się !

    02.05.2022 09:14

    Ramkę fajek DOWIEZCIE na wkupne

PODOBNE TEMATY
Kolizja między Niechanowem a Witkowem W sobotę ok. godz. 10.55 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na skrzyżowaniu w Miroszce... Niedziela, 22 maja 2022
Obchody Powiatowego Dnia Strażaka! Wyróżniono zasłużonych druhów Dzisiaj w Gnieźnie odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Świętowanie rozpoczęło się... Sobota, 21 maja 2022
Przez godzinę byli uwięzieni w windzie Przez około godzinę kilka osób było uwięzionych w windzie, w Centrum Kultury Scena To Dziwna w Gnieźnie.... Sobota, 21 maja 2022
Osoby szukające pracy na celowniku oszustów internetowych Internet jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do poszukiwania zatrudnienia. Ilość ofert pracy,... Sobota, 21 maja 2022