moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kominiarz z Gniezna aresztowany za seksualne wykorzystanie małoletniej!

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022
  • Kominiarz z Gniezna aresztowany za seksualne wykorzystanie małoletniej!

Marek M., kominiarz z Gniezna, został aresztowany za seksualne wykorzystanie małoletniej mającej mniej niż 15 lat. Trafił już do aresztu.

55-letni Marek M. to kominiarz z Gniezna. Mężczyzna umówił się z małoletnią poniżej 15 roku życia w jednym z trzemeszeńskich hoteli. O zaistniałej sytuacji służby powiadomiła prawdopodobnie obsługa hotelu. Sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzut z art. 200 kodeksu karnego, czyli seksualnego wykorzystania małoletniej.

Sprawę prowadzi gnieźnieńska Prokuratura Rejonowa.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(22)

  • 28.04.2022 07:42  Odpowiedz na komentarz

    Kominiarza od musiał, wstęp wzbroniony. Nie wspieramy pedofili

  • 28.04.2022 07:24  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli nie ma dowodów a są domysły to nikogo osądzić nie można.Zaczekajcie z osądem ... Nikogo nie bronie ale popatrzcie na te dziewczyny...Co sobą reprezentują mając 15,17 lat ...

    29.04.2022 08:19

    Jeśli by nie było dowodów to nie dostałby aresztu na 3 miechy.

  • W gebaju będą mu wjeżdżać na PSYCHE i Oby Się tam powiesił przestanie zatruwał normalne społeczeństwo

    02.05.2022 18:35

    Jakim trzeba być człowiekiem by cos takiego napisać?!?!

    30.04.2022 12:04

    W gębaju pokażą mu jak się czyści komin

  • 27.04.2022 16:22  Odpowiedz na komentarz

    Nie ma co już rozstrzasac czas po prostu pokaże.
    Jak to mówią prawda sama się obroni w razie co.

  • 26.04.2022 08:40  Odpowiedz na komentarz

    Pedofil 8 lat mu dołożyć i Zniszczyć kominiarza

  • 26.04.2022 07:59  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobrze brawo dla obsługi hotelu. Nigdy nie wyglądał jak kominiarz białe auto ładnie ubrany itd itd..... teraz wiadomo dlaczego !!!!!! Niech siedzi jak najdłużej!!!

  • 26.04.2022 05:26  Odpowiedz na komentarz

    Pedofilów powinno się tępić, ale czy szanowny tedaktor ma dowód w ręce, że odrazu wypisuje kto i kim był? Ostatnio na tej stronie redaktor czuję się bardzo pewnie i czasem może ponieść odpowiedzialność karną za fałszywe domniemania

    29.04.2022 08:20

    To ten, który na urodziny swojej córki przyszedł z laską w jej wieku? Który raz go złapali? Może niech rodzina się wypowie z jakimi dziewczynami się spotykał. W końcu karma go dopadła.

    28.04.2022 20:04

    Redkatorzyno, jest ogromna różnica pomiędzy wykorzystał a PODejrzenie o wykorzystanie. Oby wszytko soe szybko wyjaśniło i poniósł ogromną karę za swoje słowa

    26.04.2022 16:19

    Do gość. W polskim prawie jeśli nie zapadnie prawomocny wyrok nie można mówić o przestępstwie lecz o podejrzeniu

    26.04.2022 15:14

    GOŚĆ, jest podejrzany a nie Skazany. Bardzo łatwo kogoś okrzyknąć pedofilem, tylko nie tak łatwo komus przywrócić dobrej opini która dotychczas miał. Więc może z osadem zaczekaj do wyroku sądu, a nie do zarzutu

    26.04.2022 08:24

    Jakby nikt nie miał dowodów to nikogo by nie aresztowano.

  • 25.04.2022 22:00  Odpowiedz na komentarz

    Oby więcej takich ludzi myślących jak obsługa hotelu. Szacunek dla tych pań czy panów. A kominiarzowi powinni porządnie komin przeczyścić.

  • 25.04.2022 21:25  Odpowiedz na komentarz

    W Końcu gnoja spotkała Kara!!! Nade mną Się znęcał psychicznie i fizycznie. Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy

    26.04.2022 23:02

    Byłaś z tym na policji? Zrobilas cos z tym? CZy tylko tak rzucasz, bo w internecie wszystko można a skoro już po nim jadą to dolewasz oliwy do ognia??

    26.04.2022 16:20

    To dlaczego nie zglaszalas tego wcześniej? A może nie było takiej sytuacji? Czy też dobrze płacił a jak już nie ma sponsora to i można wreszcie powiedzieć

    26.04.2022 08:55

    KARMA WRACa ze zdwojona sila.

  • 25.04.2022 18:28  Odpowiedz na komentarz

    Za co siedzisz? Za "GACIE"... Nowa panna wjechała...