PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

MPR PR Gniezno - GUKS Drwęca Novar Lubicz - pogrom na parkiecie!

Poniedziałek, 4 kwietnia 2022
  • MPR PR Gniezno - GUKS Drwęca Novar Lubicz - pogrom na parkiecie!

17. kolejka I ligi już za nami. Drużyna MKS PR Urbis Gniezno, pewnie zwyciężyło z GUKS Drwęca Novar Lubicz 43:16.

Dla wielu zwycięstwo drużyny z pierwszej stolicy Polski w tym spotkaniu było oczywiste przed pierwszym gwizdkiem. Już po pierwszych minutach Dziewczyny pokazały swoją dominacje, zdobywając trzy punktową przewagę. Kolejne minuty były potwierdzeniem wyższości gnieźnianek. Niemal każde zagranie było nie do zatrzymania, a kontra drużyny z Lubicza rzadko docierała do naszej bramki. Dzięki temu do szatni po pierwszej połowie schodzimy z wynikiem 21:7.

Drugie 30 minut, to potwierdzenie wyższości naszych Pszczółek pod względem szybkości i techniki. Egzekutorem okazała się Milena Kaczmarek, która w ostatniej minucie gry dorzuciła do i tak imponującego wyniku dwie bramki. Kończymy mecz z Lubiczem wynikiem 46:13.

tekst: Informacja prasowa