moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jak wybrać prezent urodzinowy dla brata?

Środa, 30 marca 2022
 • Jak wybrać prezent urodzinowy dla brata?

Jeśli czytasz ten materiał, oznacza to, że zbliżają się wakacje w Twojej rodzinie. Wybór prezentu urodzinowego dla brata jest zarówno prosty, jak i trudny - wszystko zależy od bliskości związku i różnicy wieku. Zazwyczaj dzieci w tym samym wieku, nie mówiąc już o bliźniakach czy bliźniakach, spędzają ze sobą dużo czasu, dlatego nawet gdy dorastają, utrzymują bliskie relacje i są dobrze zorientowane we wzajemnych potrzebach. W przypadku, gdy brat jest dużo starszy lub młodszy, znacznie trudniej jest odgadnąć prezent, z tego powodu zebraliśmy różne pomysły, które mamy nadzieję, że pomogą.

Prezent dla starszego brata

Aby zrobić dobry prezent dla brata na urodziny urodzinowy dla starszego brata, musisz uważnie przyjrzeć się jego życiu. Wszystko, co jest związane z jego rodzajem działalności lub hobby, może być doskonałą wskazówką do prezentacji. Oczywiście nikt nie oczekuje drogich prezentów od młodszych braci lub sióstr, więc całkiem możliwe jest ograniczenie się do fajnego breloczka, śmiesznej naklejki na samochód czy czapki bejsbolowej z emblematem ulubionej drużyny.

Możesz zrobić prezent dla starszego brata własnymi rękami:
 • Na przykład modny szalik może zrobić na drutach zarówno dziewczyna, jak i chłopiec.
 • Lub udekoruj nowy kubek fajnymi napisami - jest dość przystępny cenowo, wystarczy kupić specjalne farby.
 • Całkiem możliwe, że nastolatek uszyje pokrowiec ochronny na nowoczesny gadżet.
 • Zrobienie oryginalnego budzika to przydatny i fajny prezent.
 • Prezent dla starszego brata może również wyglądać jak pocztówka wykonana z wykorzystaniem grafiki komputerowej lub w formie gazety. Wykorzystaj ciekawe zdjęcia i swoją wyobraźnię i zachwyć brata nieoczekiwanymi gratulacjami.
 • A także możesz przygotować ciekawe show, na przykład pokazać swojemu bratu i jego gościom nowe sztuczki - to również będzie świetny prezent.
 

Prezent dla młodszego brata

Wydawałoby się, że łatwo jest wybrać prezent dla młodszego brata dla starszego - chłopcy przechodzą przez te same etapy formacji, więc trzeba tylko pamiętać, co interesowało go kilka lat temu. Rzecz, która była wtedy po prostu potrzebna, może być świetnym prezentem na urodziny młodszego brata. Ale czasami hobby braci jest bardzo różne, a starsze siostry w ogóle nie wiedzą, co jest interesujące dla brata, a wtedy wybór staje się znacznie trudniejszy. Rozważ najczęstsze obszary prezentów:
 • Powszechna miłość małych chłopców do samochodów znana jest od dawna, dlatego świetnym prezentem jest samochód sterowany radiowo, minikopia wyścigowego lub kolekcjonerskiego modelu rzadkiego auta, projektanta auta lub auta elektrycznego. Świetną alternatywą jest dysk wyścigowy, sterowany samolot lub helikopter lub kolej.
 • Dzieci uwielbiają też wszelkiego rodzaju gry edukacyjne. Bratowi z liceum można podarować zestawy do eksperymentów - z fizyki, chemii, optyki, biologii itp.
 • Całkiem dopuszczalne jest danie młodszemu bratu w każdym wieku sprzętu sportowego lub specjalnego munduru, może to być piłka nożna, wrotki, worek treningowy z rękawiczkami i strój do sztuk walki.
 • Jeśli brat pasjonuje się komputerem, łatwo też znaleźć świetne prezenty w tym kierunku, na przykład nowy pendrive.
 • Nie zapomnij też o książkach. Nawet w naszych czasach globalnej internetu, dla każdego hobby jest całkiem możliwe znalezienie luksusowego wydania potrzebnej i interesującej książki.
 • Fajne trampki to chyba marzenie każdego nastolatka. Chcesz zrobić królewski prezent? Idźcie razem do sklepu obuwniczego i pozwólcie mu wybrać swoją ulubioną parę.
 • Kolejną korzystną opcją jest podarowanie modnej koszulki z trójwymiarowym wizerunkiem. Wśród różnorodnych tematów z pewnością wybierzesz coś dla brata, który lubi komputery, fana muzyki rockowej lub obrońcy fauny i flory.
Jeśli żadna z opcji nie pasuje, w tym przypadku jest jedna uniwersalna rada - daj pieniądze. Dla młodszego brata, który nie ma własnych dochodów, nawet 10 dolarów to ogromna fortuna, którą może przeznaczyć na zakup najlepszego prezentu. Starszemu młodszemu bratu można przedstawić nie kopertę z pieniędzmi, ale certyfikat na określoną kwotę do specjalistycznego sklepu, którego kierunek handlu odpowiada jego hobby.


Prezent dla dorosłego brata

Dorastając zdobywamy coraz więcej możliwości materialnych, by zrobić wspaniały prezent urodzinowy dla brata, ale czasami brakuje nam wyobraźni, by zaprezentować coś oryginalnego i potrzebnego bez powtarzania naszego dawnego prezentu. Nieważne, sklepy z żartami, rękodziełem i upominkami otwierają ogromne możliwości wyboru. Co to mogło być?
 1. Wybór filmów z Twoim ulubionym aktorem.
 2. Nowy kask motocyklowy, kurtka motocyklowa lub bandana.
 3. Urządzenie mody.
 4. Oryginalne akcesorium do samochodu.
 5. Fajny krawat.
 6. Nowe narzędzia.
 7. Zestawy upominkowe z żartem (mini bar, stosy pijanych kółek i krzyżyków itp.).
Jak widać, wybór prezentu dla brata nie jest taki trudny - w każdym wieku i przy dowolnym materialnym bogactwie można znaleźć świetny pomysł na gratulacje.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Co warto mieć w swoim ogrodzie? Każdy właściciel ogrodu marzy, żeby to właśnie jego ogród był najpiękniejszy w całej okolicy. Obecność... Sobota, 28 maja 2022
Baleriny do spódnicy ołówkowej i spodni Baleriny to bardzo kobiece buty, które zapewniają wygodę i atrakcyjny wygląd. Z nimi dobrze prezentuje... Wtorek, 24 maja 2022
Jaki prezent na Dzień Ojca Polacy wybierają najczęściej? To ostatni krzyk mody - personalizowany prezent na Dzień Ojca sprawdzi się doskonale w roli niespodzianki.... Niedziela, 15 maja 2022
Czym wyróżniają się ekspresy JURA na tle modeli innych marek? Pyszna, aromatyczna kawa o wyrazistym smaku, to dla wielu z nas obowiązkowy element każdego poranka,... Piątek, 6 maja 2022