moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czy płatności Paysafecard u bukmacherów są bezpieczne?

Poniedziałek, 21 marca 2022
  • Czy płatności Paysafecard u bukmacherów są bezpieczne?

Zakłady bukmacherskie w wersji online świetnie się rozwijają. Jednak to duże wyzwanie dla systemów obsługujących platformy i płatności, które muszą działać niezawodnie. Dużym ułatwieniem jest Paysafecard. Co to takiego?

Sprawny przepływ gotówki pomiędzy bukmacherem a graczami to podstawa zaufania i bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne w cyfrowym świecie, gdzie nie widzisz osoby, której wręczasz środki. Czasami zdarza się, że jako gracz chcesz, aby płatności przez internet były anonimowe. Czy jest to możliwe? Tak! Zajrzyj po i zobacz najlepszych bukmacherów z płatnością Paysafecard.


Jak działa Paysafecard?

Do anonimowych płatności w internecie, a w tym także za usługi bukmachera zapłacisz Paysafecard. Do sedna. Jest to karta prepaid (przedpłacona), którą zrealizujesz płatności, wykorzystując środki z rachunku przypisanego do karty. Przykładem, który pokazuje mechanizm działania, jest doładowanie telefonu. Kupujesz kartę o konkretnym nominale, wprowadzasz indywidualny kod i korzystasz z danej puli środków. Proste, prawda?

Prepaid to metoda o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Przede wszystkim nie musisz podawać żadnych danych. Ponadto, nie dokonujesz płatności za pośrednictwem internetowego konta bankowego. Dla wielu osób to najwygodniejszy sposób, który ułatwia typowanie wyników u bukmachera.

Bukmacherzy w Polsce z systemem Paysafecard

W naszym kraju działa legalnie 23. bukmacherów, ale tylko pięciu udostępnia płatności prepaid. Dodatkowo część operatorów umożliwia płatności przy pomocy Dotpay np. PZBUK i STS. Jest to kolejne udogodnienie, które z pewnością docenią krajowi gracze. Obstawiaj mecze i śledź wyniki na żywo!

Prepaid to przewaga konkurencyjna, która prawdopodobnie wpłynie na pozostałych uczestników rynku. Odpływ graczy, którzy cenią bezpieczeństwo i anonimowość na rzecz firm, które je zapewniają, jest silnym bodźcem do działania. Czas pokaże, jak będzie rozwijała się konkurencja, ale kierunek zawsze jest ten sam. Zapewnić najlepszy pod każdym względem komfort graczom. Dla jednych będą to typowania live, a dla innych wygodne płatności.
 
Lista bukmacherów obsługujących system Paysafecard w 2022 r.:
  • LV BET,
  • STS,
  • Betlic,
  • PZBUK,
  • Totolotek.

Czy Paysafecard to legalny system płatności?

Prepaid jest legalną metodą płatności. Operatorem odpowiadającym za rozliczenie jest firma kontrolowana przez instytucję finansową, działającą na całym świecie. Rozwiązanie od lat jest znane i stosowane zarówno w Polsce, jak i w innych państwach. Do dziś wykorzystuje się je w przypadku doładowań do telefonów komórkowych. Sprawdza się także, jako legalne, a przy tym bezpieczne rozwiązanie w rozliczeniu z bukmacherem.

Paysafecard nie jest akceptowane w każdym miejscu i przez wszystkie podmioty na rynku. Nie zapłacisz w ten sposób w urzędzie, innych instytucjach publicznych, sądach czy kancelariach adwokackich. Dobra wiadomość jest taka, że tę formę płatności akceptują bukmacherzy.


Zanim wpłacisz pieniądze, czyli na co zwrócić uwagę wybierając bukmachera z Paysafecard?

Jeśli odwiedziłeś wskazane wcześniej strony rządowe, wiesz, że bukmacherzy w Polsce mają licencję Ministra Finansów i mogą działać legalnie. Wygrane są opodatkowane, ale to też już wiesz. Zainteresować Cię mogą informacje o tym, jak wybrać odpowiedniego bukmachera. Jeśli tak jest, spójrz poniżej.

Wybierając bukmachera, zwróć uwagę na:

Bezpieczeństwo - Czy ma licencje? Czy działa legalnie? Jak dba o graczy?
Wersja DEMO - Darmowe zakłady bez angażowania własnych środków.
Bonus na start - Czy bukmacher go przewidział? Jeśli tak to w jakiej wysokości? Jakie warunki należy spełnić, aby go uzyskać w maksymalnej wysokości?
Wpłaty i wypłaty - Dowiedz się, jak odbywa się proces wpłaty środków. Koniecznie sprawdź drogę wycofania pieniędzy od bukmachera.
Prowizje i ograniczenia - Ile i na jakich zasadach płacisz prowizji? Czy obowiązują jakieś limity w zakładach?
LIVE BET - Czy bukmacher oferuje zakłady na żywo? Jeśli tak, to na jakich zasadach się odbywają?
Narzędzia komunikacji - Czy bukmacher ma aplikację? Czy jest płatna? Jaka jest jej funkcjonalność: wyłącznie obserwacja wyników czy także możliwość typowania.
Potencjalny SCAM (oszustwo) - Bonus powitalny kilkukrotnie przewyższający dotychczas najwyższą propozycję. Obietnica gwarancji zysków, bez jasnych zapisów w regulaminie. Takie sytuacje choć kuszące, powinny zapalić w Twojej głowie czerwoną lampkę z napisem „Uwaga”.
Poziom obsługi klienta - W jaki sposób odbywa się komunikacja? Czy pomoc dostępna jest całodobowo, czy w określonych godzinach? Jaka jest skuteczność rozwiązywania problemów? Jakie jest czas reakcji na zapytanie?

Aby dowiedzieć się więcej o zakładach na gry wirtualne kliknij tutaj.

Bukmacher z Paysafecard to bezpieczeństwo i anonimowość

Transakcje płatnicze w internecie są bardzo wygodne. Za ich bezpieczeństwo odpowiada cały sztab specjalistów. Mimo tego najlepiej chronione banki padają ofiarą rabusiów działających w sieci. Nie dziwi więc fakt, że najwygodniejsze i bezpieczne operacje to te, które nie wymagają logowania do systemu bankowości elektronicznej. Paysafecard właśnie takie jest. Zapewnia bezpieczeństwo transferu środków i brak konieczności podawania danych osobowych.
Hakerzy interesują się głównie Twoimi pieniędzmi, ale część z nich woli dane osobowe. Jeśli chcesz mieć pewność, że informacje o sobie, które podałeś bukmacherowi, są bezpieczne, sprawdź następujące rzeczy:
  • Regulaminy, polityka prywatności, ankieta KYC - poznaj swojego klienta, AML - procedura przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.
  • Zabezpieczenie strony, czyli bezpieczne szyfrowanie WWW protokołem SSL.
  • Dwuetapowa weryfikacja podczas logowania.
  • Siedzibę firmy i kto jest jej sponsore. Czy ma licencję w Twoim kraju?
Wątpliwości warto rozwiać bezpośrednio u źródła, np. kontaktując się z danym bukmacherem. Warto także poszukać informacji w sieci o konkretnej firmie, aby uniknąć potencjalnego SCAM-u, czyli oszustwa.
 

Wersja DEMO-nstracyjna

Brokerzy giełdowi z rynku akcji, walut, a nawet kryptowalut umożliwiają przetestowanie swoich platform za darmo. W ten sposób poznajesz mechanizm działania narzędzia, co ułatwia późniejsze inwestowanie realnymi pieniędzmi. Bonus na start bez depozytu, bo tak najczęściej nazywana jest ta opcja, umożliwi Ci postawienie kilku zakładów bez angażowania środków własnych. Wygodny sposób, aby nauczyć się poruszać w panelu.


Bonus na start, czyli „miło nam, że do nas dołączyłeś”

Kilkaset złotych lub kilka tysięcy złotych do Twojej dyspozycji robi wrażenie. Jest to komfortowa rozgrzewka, która zaprawi Cię w boju. Potencjalne straty nie będą tak bolały, nawet gdy wykorzystasz limit do zera. Zyski? Te zawsze cieszą, a z sowitą pulą na start można pokusić się o bardziej odważne otwarcie. Nie trzeba ryzykować wszystkim, wystarczy część np. 10%-20% bonusu powitalnego. Trochę adrenaliny zawsze się przyda.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Dowiedz się wszystkiego o tym, jak wpłacać i wypłacać pieniądze. Poznasz procedurę i czas trwania poszczególnych procesów. Będziesz także wiedzieć, kiedy zacząć się martwić. Ponadto poznaj cennik. To nic innego, jak prowizje, które musisz zapłacić. Zwróć uwagę na maksymalne limity. Czy jeśli będziesz chciał postawić więcej, to możesz to zrobić?

Obiecujące wydają się zakłady na żywo. BET LIVE jest bardzo popularne i wiele osób gra właśnie w ten sposób. Warto, aby bukmacher oferował takie rozwiązanie w swojej ofercie. Co więcej? Mobilna aplikacja! Prawdopodobnie częściej korzystasz ze smartfona niż komputera. W każdej chwili warto mieć podgląd na aktywa, a jeśli coś się dzieje, możesz zainwestować dodatkowe środki lub poczekać na dalszy obrót wydarzeń.

Na koniec zwróć uwagę na obsługę klienta. Miłe rozmowy są niewiele warte, jeśli nie idą za nimi konkretne działania. Tempo obsługi zgłoszeń, sposoby komunikacji i podejście do klienta to ważne wartości, które wpływają na Twój komfort. Pamiętaj o tym, wybierając bukmachera.

Paysafecard - bezpieczne transakcje

Szukasz bukmachera, który zadbał o bezpieczeństwo graczy? Postaw na tego, który oferuje płatności prepaid. Dzięki temu zyskujesz anonimowość i masz w gotowości dostępne środki. Pokazuje to, że Paysafecard to dla wielu graczy komfortowe rozwiązanie. Jednocześnie to przewaga konkurencyjna, która dystansuje firmy bez takiej funkcjonalności. Warto więc poszukać rozwiązań, które są dla Ciebie najlepsze.
 

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
II Marsz Równości przeszedł ulicami Gniezna! Najliczniejszą grupą byli ... W sobotę ulicami Gniezna przeszedł II Marsz Równości. Jak się okazało, najliczniejszą grupą biorącą... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jest zgoda na II Marsz Równości w Gnieźnie Prezydent Miasta Gniezna wydał zgodę na II Marsz Równości w Gnieźnie. Co ciekawe, tego dnia w Pierwszej... Środa, 4 maja 2022
Nie ma zgody na Marsz Równości w Gnieźnie 7 maja w Gnieźnie ma się odbyć II Marsz Równości. Jak się okazuje, do tej pory złożone wnioski dotyczące... Piątek, 22 kwietnia 2022
Ogłaszamy II Marsz Równości w Gnieźnie "Miłość zwycięży!" to hasło II Marszu Równości, który odbędzie się w tym roku w Gnieźnie. Podobnie jak... Czwartek, 7 kwietnia 2022