moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kościół pomaga uchodźcom? Tylko wybranym!

Czwartek, 3 marca 2022
  • Kościół pomaga uchodźcom? Tylko wybranym!

Wiele mówi się o pomocy Kościoła dla uchodźców. Dzisiaj Gniezno obiegła informacja wysłana przez jednego z księży, z której jasno wynika jakie rodziny mogą znaleźć dach nad głową w obiektach należących do parafii podlegających gnieźnieńskiej kurii.

Poniżej publikujemy zrzut wiadomości, która obiegła dzisiaj jeden z portali społecznościowych. Do naszej Redakcji wysłało ją kilku Czytelników:


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 09.03.2022 12:17  Odpowiedz na komentarz

    Jego dom, jego warunki

  • 09.03.2022 09:41  Odpowiedz na komentarz

    Myślę , że pan redaktor PRZYJMUJE rodzinie MUZUŁMANÓW palących z trójką DZIECI , KOTEM i psem . Każdy kto daje schronienie ma obawy, nie wie jak DŁUGO będzie ich gościł i utrzymywał a mimo to dużo ludzi się na to pisze . . Proszę najpierw pomyśleć co sam dla nich zrobiłem , a potem komentować . Pozdrawiam

    09.03.2022 20:57

    MUZUŁMANIE MAJĄ WIĘCEJ DZIECI /ALE TO CHYBA DOBRZE TAK PO CHRZEŚCIJAŃSKU/ PALĄ JOINTY I NIE LUBIĄ PSÓW

  • Brak słów . Zatkało mnie. Może Dlatego dużymi literami.czym jest kościół katolicki ? Kasting na uchodźcę z Ukrainy. Bardzo mądry ksiądz. Dzieci które ukończyły 10lat ? Wiem może dlatego ŻE" w tym wieku same siadają na kolana KSIĘDZU"?

  • Patriarcha moskiewski i całej Rusi Cyryl I, bronił decyzji Putina o rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

  • 06.03.2022 01:49  Odpowiedz na komentarz

    Panie redaktorze ale pan jezie na Kościół co chwilę jakiś artykół a to o butelce od żubra a cmentarzu a to o uchodźcach niech się pan zapisze do sld .Obiektywny dzinikarz z pana nie jest a szkoda ,może lepiej niech ten portal zmini nazwę na walka z kościołęm????

    07.03.2022 22:38

    DOBRY POMYSŁ -JEST O CZYM PISAĆ

    06.03.2022 22:20

    Tomasz, ach Tomasz a gdzie ty to masz.....rozum.

  • 04.03.2022 21:01  Odpowiedz na komentarz

    jakim trzeba być tępym burakiem by nie zrozumieć że jak się kogoś zaprasza to się stawia warunki kogo się gości i na jakich gości są warunki ale pan z moje gniezno jak zawsze wie lepiej to tępak.zresztą jak zawsze płytki.

  • 04.03.2022 11:37  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dobrze, że palacze nie będą przyjmowani. Jak sami nie dbają o swoje zdrowie to czemu my mamy o nich dbać? A oni będą jeszcze nas zatruwać dymem papierosowym i może jeszcze zaśmiecać PETAMI.

  • Wielka miłość chrześcijańska klechów, czy to jest słowo Boże ?

    07.03.2022 22:44

    WŁAŚNIE TAKIE MAJĄ WYOBRAŻENIE O BOGU I CIĄGLE MYŚLĄ ŻE MAJĄ DO CZYNIENIA Z CIEMNOTĄ ŚREDNIOWIECZNĄ

PODOBNE TEMATY
Nagrobek uszkodzony podczas pochówku obok - co zrobić w takiej sytuacji? W pojedynczych przypadkach może się zdarzyć, że podczas pogrzebu zostanie uszkodzony nagrobek obok miejsca... Czwartek, 23 czerwca 2022
Olej MCT - czym jest i jak powstaje? Olej MCT, czyli średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, Medium Chain Triglycerides to suplement diety o... Wtorek, 21 czerwca 2022
Helikoptery na festynie w Jankowie Dolnym! Organizatorzy "podnieśli poprzeczkę" bardzo wysoko! Przeloty helikopterami, pokazy Straży Pożarnej, kilka dmuchanych zamków, stoisko Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia... Wtorek, 21 czerwca 2022
Stado Ogierów zaskoczyło mieszkańców! Takiego wydarzenie jeszcze nie było! W niedzielę na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbyła się duża impreza plenerowa Więc w Pierwszej Stolicy.... Wtorek, 21 czerwca 2022