moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

II Marsz Równości w Gnieźnie - ruszyły przygotowania

Wtorek, 1 marca 2022
  • II Marsz Równości w Gnieźnie - ruszyły przygotowania

Ruszyły przygotowania do II Marszu Równości w Gnieźnie. Poinformowano o tym na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebook'u.

Jak czytamy na stronie Marszu Równości na Facebook'u:

Trwają przygotowania do II Marszu Równości w Gnieźnie. Jeśli chcesz dołączyć do naszej drużyny żeby wspólnie działać na rzecz akceptującego i otwartego Gniezna wystarczy wysłać do nas wiadomość na facebooku - zapraszamy!

Organizatorzy nie zdradzają na razie więcej szczegółów, w tym daty wydarzenia. Można się jednak spodziewać, że będzie to nie prędzej niż za kilka miesięcy.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 07.04.2022 18:47  Odpowiedz na komentarz

    Za komuny homoseksualistów leczyli to jest dewiactwo i ci ludzie są hozyjak chce iść to niech idę poznańska koło DZIEKANY. Wstyd panie prezydencie że wydajesz ZGODĘ.Jesli beda werbowani Ukraińcy uchocy bez wyjaśnienia że to HOMOSY i lizbijki beda pozwy do SĄDU.Wojna u sąsiada okrucieństwo. A za zabawa typu je.....k....albo wy.......niech organizatorzy liczą się z KOSEKWECJAMI.Zal mi tych ludzi .

  • 05.03.2022 13:01  Odpowiedz na komentarz

    Wojna w Europie !! Tuż za naszą granicą giną ludzie !! są Bombardowane i ostrzeliwane całe osiedla mieszkaniowe. Niszczy się zabytki kultury europejskiej. A jakimś oszołomom marzy się marsz równości !! Co za idiotyzm !! Co za brak odpowiedzialności i wyczucia chwili !!

  • calkowita PORAZKA!

  • Pogięło już tych chorych ludzi totalnie... z dala od takich marszy,
    Nie, nie, nie.

  • 02.03.2022 11:24  Odpowiedz na komentarz

    Homoseksualizm jest ok, ale te marsze to zwykła ideologia, która nic nie wnosi. Dyskryminacja nie jest tylko w sprawach dotyczących orientacji seksualnej, ale też w wielu innych, o których mało się mówi.

    05.03.2022 21:35

    zgadzam sie

  • 01.03.2022 18:39  Odpowiedz na komentarz

    Czy Prezydent Miasta Gniezna nie ma środków prawnych by uniemożliwić ten MARSZ równości? Czy obecnie, gdy trwa wojna na Ukrainie mamy się zajmować takimi bzdetami ?I mamy angażować nasza gnieźnieńską Policję do ich osłaniania !! Jak chcą manifestować bo ich roznosi to niech manifestują w sprawie pokoju na Ukrainie ! albo jeszcze lepiej niech się zaciągną do Ukraińskiej LEGII CUDZOZIEMSKIEJ !!

    04.03.2022 23:08

    Ryszard zejdź na ziemię,przecież całe peło razem z lewakami są zwolennikami owych marszów więc jak mają się przeciwstawiać owym wydarzeniom??? Dobrze wiemy kto rządzi w mieście i powiecie sami swoi i ci swoi przyjadą na marsz.....

  • 01.03.2022 15:01  Odpowiedz na komentarz

    My osoby heteroseksualne domagamy się równego nas traktowania!!!!

    03.03.2022 15:08

    Ale żeś pojechał stary teraz!! hahaha hetero ( baba z facetem) a homo ( baba z baba / facet z facetem) Bi ( jak obojetne czy baba czy facet)

    02.03.2022 05:20

    Chcecie ruwn go traktowania to się zachowajcie jak normalni ludzie i ni wynoście swoich popędów seksualnych na ulicę. A i bardzo chętnie przyjmą do pracy w kopalni, na budowie, w melioracjach itp. A zapomniałem to męcząca i brudząc praca i się już tam nie zatrudniacie. Wiec przestań gadać o ruwnouprqwnieniu skoro nic ni chcecie

  • 01.03.2022 13:13  Odpowiedz na komentarz

    STOp Lgbt!! Takie poważne sparwy i horror na ukrainie a pedałom sie zachciało marszów... Gdzie jest Huliganka, gdzie są pseudokibice!!?? pałować ich i pognać!!

  • Stop dla marszu, tu jest Polska nie Ameryka. Zachęcam do stworzenia referendum na temat tego przemarszu i znam już wyniki będzie on negatywny. I będzie jak ostatnio przyjeżdżają z innych miast dewastować nam ulice

    04.03.2022 21:45

    Jest może jakaś grupa na fb żeby dołączyć?

PODOBNE TEMATY
II Marsz Równości przeszedł ulicami Gniezna! Najliczniejszą grupą byli ... W sobotę ulicami Gniezna przeszedł II Marsz Równości. Jak się okazało, najliczniejszą grupą biorącą... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jest zgoda na II Marsz Równości w Gnieźnie Prezydent Miasta Gniezna wydał zgodę na II Marsz Równości w Gnieźnie. Co ciekawe, tego dnia w Pierwszej... Środa, 4 maja 2022
Nie ma zgody na Marsz Równości w Gnieźnie 7 maja w Gnieźnie ma się odbyć II Marsz Równości. Jak się okazuje, do tej pory złożone wnioski dotyczące... Piątek, 22 kwietnia 2022
Ogłaszamy II Marsz Równości w Gnieźnie "Miłość zwycięży!" to hasło II Marszu Równości, który odbędzie się w tym roku w Gnieźnie. Podobnie jak... Czwartek, 7 kwietnia 2022