moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Oświadczenie firmy HIL-GAZ! Prywatne stacje mają problem z zakupem paliw

Sobota, 26 lutego 2022
 • Oświadczenie firmy HIL-GAZ! Prywatne stacje mają problem z zakupem paliw

Publikujemy treść oświadczenia stacji HIL-GAZ odnośnie cen paliw. Warto zapoznać się z tym materiałem.

Chcielibyśmy wyrazić stanowisko w sprawie cen paliw na naszych stacjach HIL-GAZ, które pojawiły się w piątek - 25.02.2022.
 
Drastyczny wzrost cen jest podyktowany nałożonymi ograniczeniami w zakupie paliw od koncernów, z którymi od lat współpracujemy, a nie - możliwością logistyczną naszej firmy czy co bardziej absurdalne - żerowaniem na strachu naszych klientów. Ropy w nafto-bazach dla prywatnych przedsiębiorców po prostu brakuje!
 
W czwartek, 24.02.2022, otrzymaliśmy informację o ograniczeniu dostępu do zakupu paliw. W piątek po południu, reagując na olbrzymi wzrost, sprzedaży byliśmy zmuszeni drastycznie podnieść ceny, jednocześnie wprowadziliśmy limity tankowania do 500 zł, aby zapobiec wyczerpaniu zapasów. W tym samym czasie na wielu konkurencyjnych stacjach w Gnieźnie paliwa zabrakło.
 
Naszym głównym celem jest utrzymanie ciągłości sprzedaży surowca dla zabezpieczania potrzeb kierowców. Prosimy o powstrzymanie się od bezpodstawnych komentarzy, oskarżających nas o chęć zarobienia pieniędzy na zaistniałej sytuacji. Jeśli tylko koncerny paliwowe zniosą limity dostępu do paliw dla naszej firmy, ceny powrócą do normalności.
 
Liczymy na wyrozumiałość naszych klientów.
 
Właściciel firmy
Paweł Hildebrański
 
Dyrektor zarządzająca
Aleksandra Nowicka

Napisz komentarz

Komentarze(16)

 • Dzisiaj cena w hurcie 7,70zl. Ciekawe ile będzie w detalu

 • Chciałbym podziękować właścicielowi firmy za troskę wykazana feranlego dnia. Naprawdę w pełni rozumiem troskę o klientów, którzy byli zmuszeni tego dnia zatankować na waszej stacji. Dzięki takiemu postępowaniu spowodowaliście, że moglem ze spokojem stać w 30 minutowej kolejce bez obaw o to, że nie wystarczy dla mnie. codziennie pokonuje dziesiątki kilometrów i nigdy nie miałem żadnego problemu z jakością oferowanego przez Was towaru. Z tego powodu chcąc zadbać o wizerunek firmy i zapewnić dalsza dostępność paliw na waszych stacjach obiecuje, że NIGdy więcej nie będę waszym klientem. POZDRAWIAM

 • Admin jak cenzor. HAŃBA. Układzik z PSEUDO-biznesmenem.
  Dlaczego nie publikujesz wszystkich (Nie obraźliwych itp) Wpisów???

 • Ta stacja ma klientów za mongołów ,to co zrobili aby tylko się nachapać jest obrzydliwe i jeszcze te tłumaczenia śmieszne ,może podnieście na 25zł/l to wtedy wcale nie będzie kolejek??? Ja już tam nie kupie pojadę na orlen i nie dam kasy prywaciarzowi który mnie skubie i innych klientów wykorzystując sytuację wojenną na Ukrainie. Oj nie ładnie nie ładnie pan H zrobił.

 • 27.02.2022 10:36  Odpowiedz na komentarz

  Szanowni Państwo koło Waszych komentarzy nie idzie przejść obojętnie. Proszę podać choć jedną prywatną firmę w powiecie gnieznienskim, która przez ostatnie 20 lat więcej sponsorowała od firmy Hilgaz kluby sportowe, fundacje, domy dziecka i inne działania charytatywne, a nawet osoby prywatne. To są pieniądze prywatne z własnej kieszeni, a nie spółki skarbu państwa czy koncerny zagraniczne. Do firmy Hilgaz ustawiają się co roku kolejki osób z prośbą o pomoc. Z tych pieniędzy, które firma przekazała przez 20 lat można było wybudować osiedle domków jednorodzinnych...Wy piszecie ,ze jest pazerny?

  27.02.2022 19:39

  Człowieku kupił cię hildebrański? CZytasz i komentujesz
  Wpisy, które nie zostały opublikowane przez admina, mimo
  Że nie zawierały wulgaryzmów i innych obelg?

 • 26.02.2022 23:53  Odpowiedz na komentarz

  Tymi stacjami stacjami prywaciarzy to US skarbowy powinien się zainteresować , jak się tankuje to sprzedawcy zawsze czekają czy się upomnisz czy nie o ten PARAGON a jak tankuje na normalnych stacjach to nie MUSZĘ bawić cię w podchody.

 • Tłumaczenie prywaciarza ... Swoje zarobił

  27.02.2022 09:17

  Cenzura admina. Wielokrotne wpisy do tej pory nie
  Zamieszczone. Republika kolesiów trwa. Układziki ciąg dalszy

 • 26.02.2022 17:50  Odpowiedz na komentarz

  zacznijmy od tego, ze stacja podniosla ceny juz nastepnego dnia po panice i do dzis ona taka jest. Wiec nie mozemy mowic o popycie

 • 26.02.2022 14:12  Odpowiedz na komentarz

  Byłem waszym klientem od początku działalności.nie ważne jak tanio będzie sprzedawać,koniec z tym.walcie się!!!

 • 26.02.2022 09:32  Odpowiedz na komentarz

  Chytry dwa razy traci, a w dodatku brzydko tak kłamać

 • 26.02.2022 08:58  Odpowiedz na komentarz

  Panie Hildebrański Niech pan się teraz modli, by ORLEN nie rozwiązał z Panem w ogóle umowy na sprzedaż paliw dla pana firmy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby do tego doszło !

 • 26.02.2022 07:08  Odpowiedz na komentarz

  OswiadcZenie z dupy. Podniesliscie cene bo wiedzieliscie ze spanikowaNu Ludzie i tak kupia paliwo nawet jakby bylo po 10zl. Swoje zarobiLiscie tego jednego dnia a smrod pozostanie na dlugo.

 • 26.02.2022 01:22  Odpowiedz na komentarz

  Paliwa brakowało, ponieważ ludzie spanikowali za sprawą fałszywych informacji. Wystarczyło je zweryfikować. Działające w internecie prorosyjskie grupy chcą wzbudzić panikę. Wystarczy zachować spokój i nie ulegać fałszywym informacjom. Jeśli macie w swoich telefonach internet to weryfikujcie te różne informacje, w razie potrzeby zadzwońcie na odpowiednie infolinie.

  26.02.2022 12:11

  tak już Ruskie kita wcisły...to zobaczymy czy za tydzień max będzie paliwo na stacjach w cenie 5,29zł jak to było na hilu skoro nie ma paniki i nic się nie dzieje.

PODOBNE TEMATY
Tadeusz Tomaszewski Wiceprezesem Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Na salach Targów Poznańskich odbyły się 3 kwietnia obrady V Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Oddziału... Środa, 6 kwietnia 2022
I Ogólne Zebranie Członków Nowej Lewicy powiatu gnieźnieńskiego 19 marca w sali konferencyjnej Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się I Ogólne Zebranie Członkiń i Członków... Poniedziałek, 21 marca 2022
Gigantyczny wzrost cen na stacjach paliw! ORLEN rozwiąże umowy z odbiorcami paliw, którzy narzucili zbyt wysokie marże Ceny na stacjach paliw poszybowały w górę. Na wielu w ogóle nie ma oleju napędowego. Jest problem z... Piątek, 25 lutego 2022
Lewica apeluje o veto Prezydenta wobec Lex Czarnek Sejm 9 lutego 2022 roku głosami posłów i posłanek PiS-u, odrzucił sprzeciw Senatu do nowelizacji prawa... Poniedziałek, 21 lutego 2022