moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Komendant Ewa Przybylska przeszła na emeryturę

Środa, 23 lutego 2022
  • Komendant Ewa Przybylska przeszła na emeryturę

Po 36 latach pracy zawodowej, z czego 20 lat w mundurze, na zasłużoną emeryturę przeszła kom. Ewa Przybylska, Komendant Komisariatu Policji w Kłecku. Dała się poznać jako fachowiec z ogromnym doświadczeniem oraz jako wspaniała koleżanka.

Komisarz Ewa Przybylska służbę rozpoczęła w 2001 roku. Początkowo pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu. W 2012 roku objęła stanowisko Wydziału Kryminalnego KPP w Chodzieży, by w kolejnym roku podjąć służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ostatnio zajmowała stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku.

Pracując w Policji, wykazała się ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i sumiennością. W 2021 roku została odznaczona Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Cechował ją profesjonalizm, empatia oraz chęć dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami.

Insp. Przemysław Kozanecki, Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, w obecności kadry kierowniczej podziękował kom. Ewie Przybylskiej za służbę życząc jej powodzenia w życiu osobistym, zdrowia i realizacji niespełnionych dotąd planów oraz wręczył symboliczne podziękowanie.

tekst: KPP Gniezno
foto: KPP Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • Dzisiaj o godz. 10:00 w Komisariacie Policji w Kłecku, odbyła się uroczysta odprawa połączona z wprowadzeniem nowego komendanta kom. Ewy Przybylskiej. ....Data publikacji 15.03.2021.....nowe stanowisko i wyższe uposarzenie, emeryturka też wyższa i szybkie przejście do cywila.

  • 23.02.2022 21:44  Odpowiedz na komentarz

    Oby nowy komendant zwolnił niekompetentnych funkcjonariuszy, którzy od lat grzeją ciepłe posadki, a nie potrafią sobie poradzić z jednym ćpunem.

    24.02.2022 12:27

    haha no cos w tym jest. Nie każdy tam jest zły, ale fakt trochę wtmiany by sie przydało

PODOBNE TEMATY
23-latka handlowała podróbkami! Teraz za to odpowie Ogólnie mówi się, że "buty są jak lody - zawsze jest miejsce na więcej". Kobiet do ich zakupu nie trzeba... Poniedziałek, 16 maja 2022
Kolejne ćwiczenia strażaków Ćwiczenia gnieźnieńskich strażaków z zakresu ratownictwa technicznego. Działania tego typu stały się... Niedziela, 15 maja 2022
Jedziesz autem do Powidza? Uważaj, gdzie parkujesz! Strażacy apelują o rozsądne poruszanie się i parkowanie samochodów w Powidzu. Ostatnia sytuacja, którą... Niedziela, 15 maja 2022
Policjanci informują Ukraińców o odpowiedzialności prawnej wynikającej nieprawidłowych zachowań na drodze Podczas służby policjanci drogówki i prewencji spotykają kierowców pochodzących z Ukrainy. W związku... Piątek, 13 maja 2022