moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dachowanie w Czeluścinie

Wtorek, 15 lutego 2022
  • Dachowanie w Czeluścinie

W nocy z poniedziałku na wtorek, ok. godz. 2.00, służby ratunkowe otrzymały informację o dachowaniu w Czeluścinie. Do akcji wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna, Wrześni, Marzenina i Żydowa.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie. Auto znajdowało się w pozycji na dachu. Zespół Ratownictwa Medycznego zajął się osobą poszkodowaną, którą był 18-letni kierowca, mieszkaniec powiatu słupeckiego. Wymagał on przewiezienia do szpitala we Wrześni. Trzej pasażerowie auta: dwóch 18-latków i jeden 19-latek nie wyrazili zgody na badanie lekarskie.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków. Funkcjonariusze ustalili, że 3 stycznia zostało zatrzymane prawo jazdy kierowcy. Dalsze czynności w sprawie trwają.

Ruch w miejscu wypadku był utrudniony. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja. Auto zostało zabezpieczone przez właściciela.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Żydowo, OSP Marzenin

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 17.02.2022 07:38  Odpowiedz na komentarz

    Jeżeli policjanci mieli podejrzenie, że ci młodzi obywatele sa pod wpływem narkotyków to powinni siłą doprowadzic ich na badania do szpitala i powninni ich zrewidować czy czasami nie maja też barkotyków na handel. ! Takich nieodpowiedzialnych ludzi należy z naszego społeczeństwa chociaż czasowo eliminować ! Też mam syna w tym wieku i wiem co się dzieje w jego kręgu bo mi sie zwierza.

    17.02.2022 12:42

    moze jest gejem? to bardziej szkodliwe niz narkotyki. Kał zawiera więcej szkodliwych sub niż narkotyki.

  • Wymagał on przewiezienia do szpitala we Wrześni. Trzej pasażerowie auta: dwóch 18-latków i jeden 19-latek nie wyrazili zgody na badanie lekarskie......pytanie dlaczego odmówili i co robili o tej porze na tej trasie, czyżby jechali na "łowy" ?

PODOBNE TEMATY
Urządził sobie rajd ulicami Gniezna! Uszkodził kilka aut i znaków drogowych! 27 czerwca o poranku dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany, że w rejonie ulicy 3 Maja... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
32-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas kontroli drogowej! Miał przy sobie amfetaminę W minioną niedzielę na jednej z gnieźnieńskich ulic policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
Dachowanie w Kozłowie W sobotę ok. godz. 16.50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu w Kozłowie. Do... Niedziela, 26 czerwca 2022
Wypadek między Mieleszynem a Karniszewem! Jedna osoba w szpitalu W środę o godz. 9.55 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Mieleszynie. Do akcji wysłano... Sobota, 25 czerwca 2022