moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Klub Kobiet Aktywnych otwarty!

Sobota, 5 lutego 2022
  • Klub Kobiet Aktywnych otwarty!

Dzięki staraniom i zaangażowaniu Wójta Gminy Gniezno Marii Suplickiej, Koło Gospodyń Wiejskich w Zdziechowie otrzymało "Klub Kobiet Aktywnych" w pomieszczeniach po starej bibliotece.

Uroczyste otwarcie klubu odbyło się w czwartek 3 lutego 2022 roku. Wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka wraz z przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich ze Zdziechowy Pauliną Gniewoską uroczyście przecięły wstęgę. Nowe pomieszczenia poświęcił ksiądz proboszcz Paweł Gronowski z miejscowej parafii.

Podczas uroczystości nie zabrakło pysznych słodkości oraz dań przygotowanych oczywiście przez panie z KGW.

Pomieszczenie po starej bibliotece wyremontowało Koło Gospodyń Wiejskich z własnych funduszy. Cały koszt prac wyniósł zaledwie 4 000,00 złotych. A to dlatego, że panie wyposażając klub korzystały z używanych mebli, którym nadano nowe życie. W prace zaangażowały się również rodziny pań, które własnymi siłami pomogły wyremontować pomieszczenia.

Ogromnie się cieszę, że Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Zdziechowy tak mocno zaangażowały się w remont pomieszczeń po starej bibliotece. Klub Kobiet Aktywnych, który tu powstał ma służyć przede wszystkim paniom, które chcą aktywnie spędzać swój czas wolny. Myślę, że nie zabraknie tu przyjaznej atmosfery oraz szeregu różnych ciekawych wydarzeń dla wszystkich mieszkańców naszj Gminy - powiedziała Maria Suplicka, Wójt Gminy Gniezno.


Z wyremontowanego lokalu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Gminy Gniezno. Będą tam również prowadzone różnego rodzaju wydarzenia, warsztaty czy spotkania. W miarę potrzeby także Gminna Biblioteka Publiczna w Zdziechowie będzie korzystać z nowych pomieszczeń klubu.

 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 05.02.2022 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Widzę że w mediach tylko same Pozytywne rzeczy
    Są pokazywane co dzieje się w gminie. Szkoda ze również i te ZŁE nie są pokazywane a takie też są, ale one zamiatane są pod dywan lub są zatajone ukrywane.

PODOBNE TEMATY
Gmina Gniezno dla pszczół Wzorem lat ubiegłych Gmina Gniezno rozdaje mieszkańcom "Pszczeli Pożytek" czyli mieszankę nasion gatunków... Piątek, 6 maja 2022
Przybędzie sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniach Nie każdy wie, nie każdy pamięta, że drogi w Gnieźnie mają aż 4 zarządców. Są gminne (w zarządzie Miasta... Piątek, 6 maja 2022
Pieniądze dla gmin na drogi Marszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski spotkał się w piątek, w Kiszkowie z przedstawicielami... Niedziela, 24 kwietnia 2022
Kiermasz Wielkanocny w Urzędzie Gminy Gniezno już w Wielką Środę 13 kwietnia, w Wielką Środę, od godziny 10:00 Gmina Gniezno zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który... Czwartek, 7 kwietnia 2022