moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ograniczenia w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego

Czwartek, 20 stycznia 2022
  • Ograniczenia w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego

W celu maksymalnego ograniczenia możliwości pojawienia się zakażenia w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz dla zachowania ciągłości pracy Urzędu od środy, tj. 19.01.2022 roku, bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie ponownie w tymczasowym biurze podawczym Urzędu lub poprzez skrzynkę podawczą. Decyzja związana jest z przyrostem nowych zakażeń, a także spodziewaną piątą już falą pandemii COVID-19. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o całkowite ograniczenie osobistego załatwienia spraw w Starostwie Powiatowym i procedowania ich za pośrednictwem biura podawczego, telefonicznie w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej.

Kontakt:

 

STAROSTWO POWIATOWE W GNIEŹNIE
62-200 Gniezno
ul. Papieża Jana Pawła II 9/10
tel. 61 424 07 41
fax 61 424 07 41
www: https://www.powiat-gniezno.pl
e-mail: starostwo@powiat-gniezno.pl


Numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych dostępne są na stronie: https://powiat-gniezno.pl/pl/kontakt.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe będzie wejście do dalszych pomieszczeń budynku Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu u właściwego merytorycznie pracownika. Decyzję o konieczności wejścia interesanta do dalszej części budynku podejmuje pracownik. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
 

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO


Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego kontynuuje bezpośrednią obsługę klientów, oddając do dyspozycji klientów poczekalnię wewnątrz budynku, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zgłoszenia telefoniczne w celu rejestracji pojazdu, tel. 61 424 07 09. Obsługa bezpośrednia we wszystkich sprawach odbywać się będzie po wcześniejszym pobraniu biletu z urządzenia zarządzającego kolejką.

Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest do Państwa dyspozycji w godzinach:
  • poniedziałki od 7:30 do 17:00,
  • od wtorku do piątku od 7:30 do 15:00.
 

TERENOWY PUNKT PASZPORTOWY


W celu uzyskania informacji dotyczącej procedury złożenia wniosku o dokument paszportowy i odbioru paszportu możliwy jest kontakt drogą telefoniczną pod numerem: 61 854 18 47 oraz 61 854 18 48.
 

Terenowy Punkt Paszportowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach:
  • poniedziałki od 10.00 do 16.45
  • od wtorku do piątku od 8.00 do 14.45

Szczegółowe informacje: https://www.poznan.uw.gov.pl/paszporty-komunikaty

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie przez cały czas trwania pandemii, bez przerwy, wykonuje pełen zakres zadań publicznych, realizując wszystkie sprawy, leżące w kompetencji samorządu powiatowego. Ograniczenia, które zostaną wprowadzone w środę 19 stycznia, obowiązują do odwołania.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Starosta podziękował szczypiornistkom za historyczny sukces Mistrzowsko Polski Juniorek Młodszych oraz awans do Superligi Kobiet to tegoroczne, historyczne osiągnięcia... Środa, 15 czerwca 2022
Kolejne porozumienie podpisane! Uczniowie z powiatu gnieźnieńskiego mają coraz lepsze perspektywy W auli Zespołu Szkół Ekonomicznych odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Piotrem... Środa, 15 czerwca 2022
Dyskutowali o funkcjonowaniu spółek wodnych Egzekwowanie i niska opłacalność składek właścicieli gruntów rolnych na rzecz spółek, a także status... Środa, 15 czerwca 2022
Najlepsi rolnicy w wielkoposce pochodzą z powiatu gnieźnieńskiego Państwo Magdalena i Bartosz Przybylscy z gminy Niechanowo oraz Izabela i Zbigniew Stajkowscy z gminy... Wtorek, 14 czerwca 2022