moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Auta z segmentu kombi - jak sprawdzają się w przypadku firm?

Środa, 19 stycznia 2022
  • Auta z segmentu kombi - jak sprawdzają się w przypadku firm?

Firmowe auta bardzo często spełniają kilka różnych funkcji. Są regularnie wykorzystywane w pracy oraz w wyjątkowych sytuacjach w charakterze reprezentacyjnym. Muszą sprostać dużym obciążeniom, a jednocześnie odpowiednio się prezentować. Takie połączenie funkcjonalności i niezawodności zapewniają modele z segmentu kombi. Poznaj ich szerokie zastosowanie i wybierz atrakcyjne możliwości finansowania.

Firmowe kombi - dlaczego warto je wybrać?

Szukając nowych samochodów łączących w sobie elegancję, komfort i wszechstronność, kombi zdają się najlepszym wyborem. To właśnie ten rodzaj nadwozia posiada najwięcej cech pożądanych przez przedsiębiorców. To ważne, zwłaszcza dla firm z sektorów MŚP. Nie każdy przedsiębiorca posiada środki na budowę rozległej floty aut, dlatego szerokie zastosowanie auta ma ogromne znaczenie.

Duża przestrzeń bagażowa i przestronne wnętrze to największe zalety popularnych modeli kombi. Dzięki temu w codziennej pracy możesz wykorzystywać tradycyjną osobówkę np. jako auto dostawcze. To także możliwość transportu sprzętu oraz kilku pracowników w przypadku pracy w terenie.      

Ogromną zaletą nowych samochodów z nadwoziem kombi jest także wysoki standard, jaki oferują. Można je nabyć z podstawowym wyposażeniem oraz w klasie premium. To elegancki i stylowy wybór - świetnie sprawdzi się w delegacji oraz podczas spotkań z kontrahentami.    
 

Kombi - dostępne dla każdego

Szeroka dostępność modeli z nadwoziem kombi sprawia, że nowy samochód można znaleźć w każdym przedziale budżetowym. Najbardziej atrakcyjne cenowo są modele Skody. Producent ma w obecnej ofercie kilka aut w takim wariancie, które wyróżniają się niezwykle wysoką jakością wykonania.

Warto zwrócić uwagę także na oferty azjatyckich marek. Auta od Kii to nie tylko wysoki standard, ale także zaawansowane technologie i wysokie osiągi. Z kolei zwolennikom ekologicznych rozwiązań powinna spodobać się oferta Peugeota.  
 

Firmowe kombi - jak je sfinansować?

Jak sfinansować zakup nowego samochodu do firmy? Warto skorzystać z atrakcyjnej oferty najmu długoterminowego dostępnego w mAuto. Możesz sięgnąć po finansowanie, wybierając auto z salonu lub decydując się na jeden z pojazdów dostępnych na stronie. Proces określania warunków umowy jest szybki i intuicyjny – to przedsiębiorca decyduje o wysokości raty i ewentualnej opłacie wstępnej. mAuto oferuje także darmową dostawę pojazdów na terenie całej Polski. Po zakończeniu umowy samochód można wymienić lub wykupić po cenie rynkowej.

Źródła:
[1] https://mojafirma.infor.pl/biznes-finanse/5237690,Najwieksze-trudnosci-w-prowadzeniu-firmy-w-Polsce-BADANIE.html
[2] http://www.leasing.org.pl/pl/statystyki/2021

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Nocna Jazda rozpoczęła sezon motoryzacyjny! Na Rynku pojawiły się niesamowite samochody! W niedzielę na Rynku Pierwszej Stolicy odbyło się motoryzacyjne rozpoczęcie sezonu zorganizowane przez... Poniedziałek, 16 maja 2022
Czy warto kupić opony wielozesonowe? Opony wielosezonowe zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców. Z czego... Niedziela, 15 maja 2022
W niedzielę motoryzacyjne rozpoczęcie sezonu Drodzy motomaniacy, Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno wspólnie z Dynamic Strong Klub Sportowy... Środa, 11 maja 2022
Turystyczny rajd samochodowy Wiosna 2022 - Zielono Mi przeszedł do historii W sobotę miłośnicy 4 kółek z Gniezna i okolic przyjęli zaproszenie gnieźnieńskiej delegatury Automobilklubu... Niedziela, 24 kwietnia 2022