moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Potrącenie dzieci na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie

Środa, 19 stycznia 2022
 • Potrącenie dzieci na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie

Dzisiaj ok. godz. 11.10 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o potrąceniu dzieci na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie. Do akcji wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy medyczni, którzy zajęli się poszkodowanymi. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że dzieci nie odniosły poważnych obrażeń. Kierujący samochodem marki Seat prawdopodobnie nie jechał z nadmierną prędkością, a całe zdarzenie miało miejsce poza przejściem dla pieszych. Można więc mówić o sporej ilości szczęścia.

Dokładne przyczyny i okoliczności kolizji ustala Policja.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(9)

 • 21.01.2022 08:00  Odpowiedz na komentarz

  Tak, Tak osiedlowe Karyny!! Pilnujcie tych swoich brajanków i Dzesik! Wiekość z nich ma taka mase jak małe prosiaki pewnie po mamuśkach takie dorodne. Skoro puszczacie je luzem to chociaż uczcie jak mają chodzić, z tamtych rejonów tylko jedna dziewczynka umie się zatrzymać przed przejściem!

 • 20.01.2022 11:24  Odpowiedz na komentarz

  Kierowcy nie są świeci ale oburzony ma rację, często tam jeżdżę ostatnio matka z telefonem przy uchu pcha wózek a dzieciaki biegają z chodnika na ulice nie patrząc za siebie nosz kur.

 • 20.01.2022 06:14  Odpowiedz na komentarz

  Wszyscy się oburzyli bo ktoś prawdę napisał. A te szczeniaki to do szkoły na powstańców wysłać

 • OBURZONY to zwykła swinia bezdzietna przez własny egoizm

 • OBURZONY taki komentarz to może napisać zwykła świnia.BEZDZIETNA Z EGOIZMU KTORA SAMA JEST BENKARTEM

 • 19.01.2022 21:30  Odpowiedz na komentarz

  @OBURZONY Masz tylko trochę racji. Kierowcy często nie jeżdżą tam jak należy, gonią się samochodami NICZYM biegające dzieci - nie bękarty!

 • Oburzony ty jesteś ham nie człowiek!nikt tego nie chcial .zapewne jesteś chodzącym ideałem. Pewnie sam żeś bękart....

  21.01.2022 08:01

  Ideał taki żebyś prangnęła żeby paść do miecza

 • 19.01.2022 12:09  Odpowiedz na komentarz

  Tam zawsze te dzieciaki jakby mózgi w dupach schowane miały włącznie z mieszkańcami. Psy puszczone luzem biegają po ulicy, bękarty z chodnika wprost pod auto wchodzą.

PODOBNE TEMATY
Trwa kurs samoobrony dla kobiet Jak uwolnić się z uchwytu? Jak obezwładnić napastnika? Jak obronić się przed atakiem nawet kilku przeciwników?... Środa, 18 maja 2022
Mężczyzna masturbował się przy placach zabaw! Został ukarany mandatem W niedzielę, w Osińcu i Kędzierzynie około 40-letni mężczyzna masturbował się przy placach zabaw. Jeden... Środa, 18 maja 2022
Pijany 16-latek topił się w jeziorze! Uratowali go świadkowie Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 maja, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Jankowie Dolnym. Wieczorem... Poniedziałek, 16 maja 2022
23-latka handlowała podróbkami! Teraz za to odpowie Ogólnie mówi się, że "buty są jak lody - zawsze jest miejsce na więcej". Kobiet do ich zakupu nie trzeba... Poniedziałek, 16 maja 2022