moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wiózł kozę w bagażniku Opla Corsy

Wtorek, 21 grudnia 2021
  • Wiózł kozę w bagażniku Opla Corsy

Zima, opady śniegu, ślisko, małe auto i ... koza w bagażniku. Taki obraz zaskoczył wczoraj Panią Martynę, która przysłała nam kilka zdjęć.

Wożenie zwierząt hodowlanych w bagażniku samochodu to widok, który co jakiś czas możemy spotkać na drogach. Nie jest ani zgodne z prawem, ani rozsądne i bezpieczne, tym bardziej kiedy mamy do czynienia z zaśnieżoną drogą i małym autem, jakim jest Opel Corsa B. Zdjęcia, które otrzymaliśmy na naszą redakcyjną pocztę dowodzą jednak, że "dla chcącego nic trudnego" i "Polak potrafi". Całe szczęście zdarzenie uwiecznione na fotografiach nie zakończyło się wypadkiem.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 26.12.2021 08:21  Odpowiedz na komentarz

    Panie Andrzeju Bukowski ! W jaki sposob koza w bagAżniku miała utrudniać jazde temu kierowcy ? Tym z tylu utrudniaŁa bo Każdy za telefon łapał Żeby se focie pstryknĄć . Wiec panie Andrzeju pana wzmianka prasowa sŁaba i w sposob rasistowski dyskryminuje Psy ktore to w Azji są hodowlanym przysmakiem . Na wschod od konina Azja siĘ zaczyna

  • 22.12.2021 22:04  Odpowiedz na komentarz

    Wielka mi rzeć wszyscy wŁaściciele Psów wożą je autami . Taka psina Może ważyć do 80 kg .

  • Ostatnio wiozłem żywe karpy w bagaju

  • Powiem tak rozsądne na pewno jest jazda autobusem bo przecież w autobusie niema pasów przy zderzeniu wiadomo co się stanie wiele przykładów jest na YouTube

  • 22.12.2021 14:19  Odpowiedz na komentarz

    Ale mi sensacja.Kiedyś Maluszkiem czyli fiatem 126p zwoziło się materiał na całą budowę domu,a kto miał gospodarkę to woził w maluchu świnie kozy kaczki gęsi,nawet i bydło czy beczkę ropy i się żyło i było sto razy lepiej jak dziś.

    26.12.2021 01:24

    Przegiąłeś

  • 22.12.2021 12:30  Odpowiedz na komentarz

    No i co? Aaaa w sensie że kapowanie jest plugawe. Zawsze btzydziło mnie donosicielstwo

  • 22.12.2021 11:32  Odpowiedz na komentarz

    Ta koza nazywa się LEON

  • 22.12.2021 08:35  Odpowiedz na komentarz

    A gdzie miał rogata wieść? Na dachu ?!
    Psy wożą w bagażniku i jest ok, a tu koza i wielka afera

    23.12.2021 09:29

    ALE CHODZI O TO, ŻE TA KOZA MIAŁA NIEZAPIĘTE PASY.

  • 22.12.2021 07:51  Odpowiedz na komentarz

    Polaki cebulaki. Donosicielstwo ma się dobrze w tym kraju jak za wojny. Moglibyscie chociaż rejsestracje głąby zamazać

  • 22.12.2021 05:52  Odpowiedz na komentarz

    A co to za różnica czy małe auto czy duże jak się umie jeździć to warunki nie są problemem

  • 21.12.2021 21:45  Odpowiedz na komentarz

    Moze i niezgodne, niebezpieczne ale tablice rejestracyjne taki portal internetowy powinien zamazać

    27.12.2021 13:21

    Niekoniecznie. Tablica rejestracyjna nie jest dana osobową. Nie musi być zakryta.

    22.12.2021 08:41

    W tym roku zmieniły się przepisy i nie ma takiej konieczności. I bardzo dobrze zresztą.

PODOBNE TEMATY
Urządził sobie rajd ulicami Gniezna! Uszkodził kilka aut i znaków drogowych! 27 czerwca o poranku dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany, że w rejonie ulicy 3 Maja... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
32-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas kontroli drogowej! Miał przy sobie amfetaminę W minioną niedzielę na jednej z gnieźnieńskich ulic policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli... Poniedziałek, 27 czerwca 2022
Dachowanie w Kozłowie W sobotę ok. godz. 16.50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu w Kozłowie. Do... Niedziela, 26 czerwca 2022
Wypadek między Mieleszynem a Karniszewem! Jedna osoba w szpitalu W środę o godz. 9.55 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku w Mieleszynie. Do akcji wysłano... Sobota, 25 czerwca 2022