moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Meble od producenta od ręki z 50% rabatem

Piątek, 3 grudnia 2021
  • Meble od producenta od ręki z 50% rabatem

Zmiana aranżacji wnętrza przed świętami, zakup nowej sofy do salonu w dobrej jakości i za bardzo przystępną cenę - teraz to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Już w sobotę, 4 grudnia rusza przedświąteczny kiermasz meblowy. Przez trzy najbliższe weekendy grudnia meble od lokalnego producenta będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

W związku ze zmianą wystroju salonu pokazowego rusza wielka wyprzedaż mebli z ekspozycji. Na klientów czeka ok. 50 modeli sof, foteli i narożników w dobrej jakości tkaninach i w modnych wzorach. Dodatkowe informacje na temat oferowanych produktów są dostępne na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/4836800779709340/.

Kiermasz odbędzie się w następujących terminach: 4-5, 11-12 oraz 18-19 grudnia w godz. 12.00 - 14.00. Meble będzie można obejrzeć oraz zakupić w byłym magazynie producenta przy ul. Kłeckoskiej 59 w Gnieźnie, w dawnej lokalizacji zakładu produkcyjnego. Na terenie miasta Gniezna i jego najbliższej okolicy producent zapewnia transport mebli bez dodatkowych opłat.

Dobrej jakości meble tapicerowane to nie tylko modny design oraz tkanina, ale i wnętrze wykonane z naturalnego oraz szlachetnego surowca, jakim jest lite drewno, posiadające wypełnienie z wysokoelastycznej pianki tapicerskiej oraz dobrych sprężyn. Na wysoką jakość mebli stawia rodzima marka COMPLET FURNITURE®. Meble wytwarzane są w podgnieźnieńskim Myślęcinie (w Gminie Łubowo), które następnie trafiają na wiele rynków zagranicznych. Wysoką jakość mebli doceniają klienci już od 30 lat.

COMPLET FURNITURE® łączy w sobie funkcjonalność i stylowy wygląd, produkty są trwałe, wykonane z najwyższej jakości surowców, zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi. Producent koncentruje się na wysokiej jakości tkaninach obiciowych i dodatkach, dbając o każdy szczegół wykończenia. Oferowane produkty są eko, do ich produkcji wykorzystywane są naturalne surowce, drewno świerkowe lub sosnowe. Kleje i lakiery są przyjazne dla środowiska. Marka oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie, a produkty powstają w całości w Polsce.

COMPLET FURNITURE® to zdobywca licznych nagród i laureat wielu rankingów, ogólnopolskich i lokalnych. To między innymi złoty laureat powiatowego konkursu Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości. To jeden z sześciu ambasadorów regionu posiadający zaszczytny tytuł MARKI WIELKOPOLSKIEJ, przyznany przez władze województwa wielkopolskiego.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
23-latka handlowała podróbkami! Teraz za to odpowie Ogólnie mówi się, że "buty są jak lody - zawsze jest miejsce na więcej". Kobiet do ich zakupu nie trzeba... Poniedziałek, 16 maja 2022
Kolejne ćwiczenia strażaków Ćwiczenia gnieźnieńskich strażaków z zakresu ratownictwa technicznego. Działania tego typu stały się... Niedziela, 15 maja 2022
Jedziesz autem do Powidza? Uważaj, gdzie parkujesz! Strażacy apelują o rozsądne poruszanie się i parkowanie samochodów w Powidzu. Ostatnia sytuacja, którą... Niedziela, 15 maja 2022
Policjanci informują Ukraińców o odpowiedzialności prawnej wynikającej nieprawidłowych zachowań na drodze Podczas służby policjanci drogówki i prewencji spotykają kierowców pochodzących z Ukrainy. W związku... Piątek, 13 maja 2022