moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Reprezentantka Polski potrzebuje 15 tysięcy złotych na leczenie! Ruszyła zbiórka!

Wtorek, 23 listopada 2021
 • Reprezentantka Polski potrzebuje 15 tysięcy złotych na leczenie! Ruszyła zbiórka!

Julia jest wielokrotną reprezentantką kraju i medalistką Mistrzostw Polski w hokeju na trawie. Swoją przygodę zaczynała w klubie KS Stella Gniezno, reprezentowała klub UKH Start 1954 Gniezno, LKS Gąsawa a obecnie broni bramki w LKS Rogowo.

Hokej dla Julki to nie tylko sport ale przedewszystkim pasja, której przez ostatnie lata poświęciła się. My jako rodzice wspieramy ją i kibicujemy jej jak gra nie tylko w klubie ale też jak reprezentuje godnie nasz kraj z orzełkiem na piersi. W maju na zgrupowaniu reprezentacji Polski doznała kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że bark jest poważnie uszkodzony i niezbędna jest operacja (koszt rehabilitacji i operacji to 15tys)

Mamy wsparcie Polskiego Związku Hokeja na Trawie, który również wesprze nas finansowo. Jednak kwota ta jest niewystarczająca na pokrycje kosztów operacji i rehabilitacji.

My, jako rodzice, prosimy o pomoc gdyż nie stać nas na pokrycie kosztów leczenia, dlatego też zwracamy się o pomoc by Julka mogła dalej rozwijać swoją pasję.
 

https://zrzutka.pl/uf8x3d


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • 26.11.2021 23:58  Odpowiedz na komentarz

  Nie chcesz nie wplacaj. Ty napewno jesteś wzorowo ubezpieczony. To kiedy otrzymuje się odszkodowanie? Po zakończeniu leczenia. Po jakim czasie Cię NFZ uleczy? Nie ma znaczenia czy sportowiec czy nie. Zobacz Walusia... Wszyscy wiedzieli, że nie wyjdzie z tego a siostra już na prywatne konto zbierała, potem zrzutka... Dostrzegasz różnice? Pytanie czy zebrane środki wesprza budżet siostry czy przeznaczone zostaną na szczytny cel... O ilości wpłat na prywatne konto z pewnością się nie dowiemy.

 • 25.11.2021 15:57  Odpowiedz na komentarz

  Sorry. Każdy z nas potrzebuje jakieś pomocy. A to pogorzelcy a to na leki dla dzieci a to kontuzje. Ludzie dlaczego się nie ubezpieczacie? Nie wyobrażam sobie brać udziału w sporcie wyczynowym i nie być ubezpieczonym na wypadek takich kontuzji. Mi Morawiecki zbyt dużo zabiera z wypłaty więc może niech on z tych pieniędzy pomoże.

 • 24.11.2021 11:35  Odpowiedz na komentarz

  Bo w Polsce przeciętna rodzinę stać tylko na wegetację, kredyt... A gdy się wydarzy nieszczęście to można tylko płakać... Niepotrzebnie zwlekała Pani z zrzutka. Rozumiem tą sytuację, niektórzy robią zrzutki na pierdoły a ci są w potrzebie często biją się z myślą czy poprosić o pomoc... Zbyt długo to trwa. Zdrowia dla Juli i dalszych sukcesów sportowych.

 • 24.11.2021 10:52  Odpowiedz na komentarz

  A ilu ludziom można jednocześnie pomagać finansowo. Wiem, ze każdy człowiek zasługuje na wyciągniecie do niego pomocnej dłoni ? Ale my, ludzie mamy tylko po dwie ręce !

 • 24.11.2021 01:04  Odpowiedz na komentarz

  Dziewczyna z PASJĄ! jeszcze wiele lat przed tobą aby godnie reprezentować nasz kraj. Niestety na fundusz w tym kraju to można czekać z pomocą....

PODOBNE TEMATY
Porodówka się szkoli Cztery położne z Bloku Porodowego gnieźnieńskiego Szpitala rozpoczęły kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa... Piątek, 26 listopada 2021
Karty Praw Pacjenta drukowane pismem Braille'a na Oddziałach Szpitala Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Niewidomych Okręg Wielkopolski gnieźnieński szpital otrzymał Karty... Piątek, 26 listopada 2021
Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla wszystkich osób pełnoletnich w Przychodni B.W. Pozorski Od 23 listopada wszystkie osoby pełnoletnie mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie.... Czwartek, 25 listopada 2021
20 listopada festyn dla Olgi Miśkiewicz Serdecznie zapraszamy wszystkich na Festyn Listopadowy, który odbędzie się 20 listopada od godz. 14.00... Poniedziałek, 15 listopada 2021