moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Śmiertelne pobicie na Cierpięgach! Nie żyje 17-latek

Piątek, 12 listopada 2021
  • Śmiertelne pobicie na Cierpięgach! Nie żyje 17-latek

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w piątek przed godz.6.00 na ul. Cierpięgi w Gnieźnie doszło do pobicia 17-latka. Na miejsce wysłano Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że mężczyzna (krewny ofiary) znalazł chłopaka leżącego w mieszkaniu. Chłopak miał obrzęk głowy. Kiedy policjanci dotarli na miejsce potwierdzili, że 19-latek pobił 17-latka. Na miejscu obecne było także Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Niestety, mimo wysiłków lekarzzy, w godzinach popołudniowych (ok. godz. 17.40) 17-latek zmarł.

19-latek został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Uczestnicy zajścia prawdopodobnie pili wcześniej alkohol. Dokładne przyczyny i okoliczności ustala Policja pod nadzorem Prokuratury. Do sprawy wrócimy.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(23)

  • 17.11.2021 16:06  Odpowiedz na komentarz

    A może obojgu odjebało i zaczęli bójkę.Mlody zostal uderzony niefortunnie albo upadł i uderzył głową.. tak wszyscy tępią chlopaka i pewnie również nikt z was nigdy nie uczestniczył w bójce i napewno wypowiadający się nigdy niczego nie próbowali... tak bo tu same Święte osobki

  • 16.11.2021 22:54  Odpowiedz na komentarz

    Życie za ŻYCIE TAK powinno wyglądać prawo a nie podadnicy płacić podatki w więzieniu Życie jak Madrycie wszystko MAJĄ .TO JEST .OK.NIE.

  • 15.11.2021 21:42  Odpowiedz na komentarz

    Czy to prawda że w internecie był film jak został pobity. Już czas by ktoś zajął się układami w Gnieźnie. Co wspólnego będzie miał kwiczor

  • 15.11.2021 12:44  Odpowiedz na komentarz

    a kogo zatrzymali za jazde po amfie w wakacje? czy postępowanie umorzono? a dlaczego? a jakby kogoś zabił autem? czy bral nadal amfe ? czy teraz też amfa?? czas na ziobre i prawo i sprawiedliwosc.

  • chodził do 16 . handel pod nosem idzie na calego, wszyscy wiedzą. ..akcja kiedys byla na miescie to zatrzymywali normalnych grzecznych uczniów, a sprzedaz miala sie dobrze . uważajcie na dzieciaki .. nazwiska drobnych " biznesmenow" znane wsrod mlodziezy..

  • 14.11.2021 16:22  Odpowiedz na komentarz

    Współczuje mojej kuzynce bo to był jej kuzyn niech spoczywa w pokoju snem aniołuw [*]????????

  • gnieźnianka. A co to znaczy normalnie przesadzili na tej domówce. Normalni ludzie wiedzą kiedy skończyć pić i że do alkoholu w żadnym wypadku nie bierze się narkotyków. W ogóle nie bierze się narkotyków. A jeżeli rodzice tych małolatów na to pozwolili to znaczy, że to margines mieszka w domach przy ulicy Cierpięgi i koniec. Trudno jakieś przekleństwo nad tą ulicą jest i powinniśmy się daleko trzymać od tej okolicy !

  • 14.11.2021 02:47  Odpowiedz na komentarz

    Starzy pomogi a kto..... Jak. To mówią. Za pieniądze można wszystko ale nie tym razem jaki. Trzeba być człowiekiem żeby tak postąpić widać starzy za kasa gania li a synek. Na ulicy się. Qychowywał

  • 13.11.2021 21:21  Odpowiedz na komentarz

    Wierzę w to że redaktor pociągnie temat i sprawdzi czy sprawca kilka tygodni wcześniej miał problemy narkotykowe, kto pomógł i zaile sprawę narkotyków ogarnąć?

    17.11.2021 16:02

    Może winny się rozprol na pałach i go puścili ostatnio co chwila słychać jak kogoś zatrzymują za handel.. Ziobro i sprawiedliwość ????????w naszym państwie to pojęcie OSTATNIe Już dawno wymarlo pewnie razem z dinozaurami.. Masz układy i pieniądze to i tu będzie łagodnie.. rodzicą zmarłego chlopaka współczuję..największy bol dla rodzica to chować własne dziecko..

  • 13.11.2021 19:18  Odpowiedz na komentarz

    Ja gno...... A ty chyba byłeś i widziałeś skoro takie oburzenie

  • 13.11.2021 15:51  Odpowiedz na komentarz

    Współczuję RODZICom i rodzinie .
    Tak nie powinno być.
    całe życie przed chłopakiem BYŁO.????????

  • 13.11.2021 14:40  Odpowiedz na komentarz

    Gębę delikwenta pokazać, żeby wszyscy widzieli kto morderca jest

  • Studiuję w Gnieźnie już 5. rok (na szczęście ostatni) i pomijając fatalne dojazdy, to i także kwestia bezpieczeństwa u was nie wygląda najlepiej. Narąbani żule, pełno mętów, małolaty cwane w grupie. Masakra. Cierpięgi... Kiedyś musiałem przez nie iść na dworzec PKS, bo wyjątkowo MPK nie jechało z przystanku na którym wsiadam (wtedy jeszcze jeździły autobusy do Wrześni, a PKP remontowało tory), było to jakoś po 11 rano, a i tak z lękiem i na sprincie przeszedłem przez tą ulicę. Patologia, patologię pogania.

  • 13.11.2021 09:12  Odpowiedz na komentarz

    No to teraz chyba już pieniążki rodziców nie pomogą obyś zdechł w pierdu śmieciu

  • 13.11.2021 02:30  Odpowiedz na komentarz

    Co Za Bzdury...... tam. Żadnego krewnego nie było

  • A już myślałem , że nazwa cierpięgi zniknie z pamięci ludzkiej jako miejsce rozbojów, kradzieży i włamań. A tu masz. Znowu cierpięgi odstraszają przyzwoitych Gnieźnian od zapuszczania się w ich okolice. Na kolejne lata słowo cierpięgi znowu stanie się miejscem zamieszkania najgorszego, gnieźnieńskiego sortu. Szkoda. Wielka szkoda !.

  • 12.11.2021 21:16  Odpowiedz na komentarz

    To tego informatora zmieńcie bo do dupy troche