moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co dzieje się w firmie Jeremias? Pracownicy publikują szokujące doniesienia!

Poniedziałek, 8 listopada 2021
 • Co dzieje się w firmie Jeremias? Pracownicy publikują szokujące doniesienia!

Na fanpage'u OZZ Inicjatywa Pracownicza Jeremias pojawił się wpis, który może niepokoić. O komentarz w sprawie poprosiliśmy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu.

Jak czytamy na fanpage’u OZZ Inicjatywa Pracownicza Jeremias:

Firma rodzinna!!! Niestety tylko dla mediów !!! Tylko po to aby pokazać się z dobrej strony!!! A tak naprawdę to co się dzieje w Firmie wiedzą i czują tylko pracownicy!!! Jak długo jeszcze???!!! Co musi się stać aby doszło do porozumienia a może tragedii??? !!!!! Dlaczego tak traktuje się pracowników?????!!! Kierownicy powinni być dla ludzi aby faktycznie pracowało się jak najlepiej a nie po to aby wzbudzać strach!!!!!!!
Poniżej oświadczenie Miłosza Krzaka kierownika produkcji.
W ostatnie piątek kierownik produkcji po raz kolejny zaprowadził mnie podstępem do sali z prezesem i dyrektorami (pomimo iż prosiłem o świadka, zignorował to).
Potem między innymi, usłyszałem od jednego z dyrektorów, że to moje zachowanie jest nieodpowiednie, więc nie mam wyboru.
Od lutego wysyłamy mocne sygnały poprzez media do zarówno polskiego jak i niemieckiego zarządu w sprawie kierownika produkcji. Nie zmieniło się nic, poza blokowaniem FB, cenzurę Goworka, nieskazitelną wersję zdarzeń rzecznika firmy. Dlatego jutro z samego rana w kadrach zgłoszę się do opisania serii niewłaściwych zachowań kierownika produkcji.

Miłosz Krzak


Tego typu informacje są bardzo niepokojące. Niestety nie wiemy jeszcze jak nazywa się kierownik produkcji, który zignorował prośbę pracownika. O komentarz w sprawie poprosiliśmy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu. Czekamy na odpowiedź.
 

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • JESZCZE RAZ BĘDZIECIE NA MONIUSZKI ZNICZE USTAWIAĆ TO PRZY UDZIALE STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI I ZA ZANIECZYSZCZANIE ULIC I MIASTA BĘDĄ MANDATY. TO NIE JEST MIEJSCE KULTU I JAK MACIE COŚ DO DOLATY TO OSOBIŚCIE A NIE ROBICIE SZOPKĘ I SYF NA MIEŚCIE. KTOŚ Z WAS TO POSPRZĄTAŁ??? TACY AKTYWIŚCI...

 • 09.11.2021 16:27  Odpowiedz na komentarz

  Zachecam SIe przyjrzeć innej wielkiej firmie gdzie prezes mobbinguje pracowników i przymusza do szczepien.

  09.11.2021 18:50

  No no, już się wszyscy jej przyglądamy. To ta wielka firma z prezesem i ona jest obok takiej mniejszej firmy, przy drodze tam za zakrętem w prawo i potem w lewo i obok takiego znaku a z tyłu rośnie zielona trawa i są też drzewa. A nad nią jest niebo i chmury. W dzień nad nią świeci słońce, a w nocy są gwiazdy i księżyc ... Dokładnie wiemy teraz, o którą firmę chodzi.

 • 09.11.2021 08:40  Odpowiedz na komentarz

  Walcie z nazwy co to za firmy niech ludzie wiedzą, jak pozwalacie tak was traktują

 • 08.11.2021 23:44  Odpowiedz na komentarz

  Problem nazywa się mobbing. U mnie w firmie też występuje, ale znalazłem lekarstwo na problem. Raz w miesiącu solidnie opiep.rzam swojego Pracodawcę (Właściciela Firmy), aż mu idzie w pięty!. Ostatnio opiep..łem jego Żonę tak.. aż się popłakała!...i pracuje nadal. Nawet dostałem premię!...tyle, że ja jestem im potrzebny i nie mogą na razie znaleźć nikogo na moje miejsce. Pozdrawiam!

 • 08.11.2021 22:52  Odpowiedz na komentarz

  TAK... co u was dzieje to pestka. A w innej firmie też "rodzinnej pracowników na WYKRYWACzu kłamstw przysługuje niby znawca od swojej roboty.

  09.11.2021 18:49

  Wow, no to już wszyscy pędzą do tej firmy. A nie - zapomniałem, ona jest tajna, bo boisz się cykorze nawet podać jej nazwę, chociaż nazwy zawarte w CEIDG są jawne. Ciemnogród i komuna. Od razu Twój szef wyciągnie IP z Twojego komentarza i będzie wiedział, że to Ty go napisałeś. Pozwie Ciebie, zgwałci Ci żonę i uprowadzi dziecko. Pier... o wykrywaczu kłamstw a sam się boisz napisać nazwę firmy ...

PODOBNE TEMATY
Firma Jeremias pod okiem Państwowej Inspekcji Pracy Spór zbiorowy w firmie Jeremias zakończył się podpisaniem porozumienia pomiędzy związkami zawodowymi... Niedziela, 14 listopada 2021
Czy dojdzie do strajku w fabryce Jeremias? Dzisiaj ostatnie spotkanie zaplanowane w fazie rokowań W dniu 10 listopada o godz. 13.00 odbędzie się ostatnie spotkanie zaplanowane w fazie rokowań, w ramach... Środa, 10 listopada 2021
Pracownicy boją się kierowników, chcą przestrzegnia przepisów BHP i godnych zarabków! Prezes firmy Jeremias przystąpi do negocjacji po urlopie 11 października okaże się, czy pracownicy firmy Jeremias wejdą w kolejny etap sporu zbiorowego, czyli... Sobota, 2 października 2021
"Jesteśmy otwarci na dyskusję" - firma Jeremias komentuje wejście w spór zbiorowy Firma Jeremias komentuje spór zbiorowy oraz zagrożenie strajkiem. Przypomnijmy, że związki zawodowe... Środa, 29 września 2021