moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Studio Piosenki METRO także w Gnieźnie! Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Niedziela, 7 listopada 2021
  • Studio Piosenki METRO także w Gnieźnie! Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Studio Piosenki METRO, to sieć placówek organizowana od 2019 r. przez twórców kultowego musicalu "Metro", właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Naszą misją jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu - tak o projekcie mówią jego twórcy, który z niesłabnącym zainteresowaniem od dwóch lat, pomimo niezbyt sprzyjających okoliczności funkcjonuje na terenie całego kraju i realizuje mnóstwo niesamowitych wydarzeń z udziałem uczniów SPM, nawet ogólnopolskich. Do projektu w tym roku dołącza również Gniezno! Janusz Stokłosa - zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych.

Uczestnictwo w zajęciach niesie za sobą mnóstwo korzyści: to jedyne takie studio pod auspicjami teatru, dzięki czemu uczniowie w ramach współpracy mogą przyjrzeć się pracy artystów „od kuchni”, stanąć na deskach Teatru Studio Buffo w ramach organizowanych przez Studio przeglądach, warszatatach, castingach do musicali, wspólnych nagraniach oraz obozach i warsztatach muzycznych.

Zajęcia odbywają się pod okiem trenera wokalnego z wykształceniem muzycznym i pedagogicznym, który otrzymał certyfikat upoważniający do prowadzenia takich zajęć od Janusza Stokłosy - jednego z najwybitniejszych, współczesnych kompozytorów.

Studio Piosenki Metro w Gnieźnie zaprasza DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH, którzy marzą o świadomym, poprawnym śpiewie, ale też niesamowitej, muzycznej przygodzie! Niech Polska zobaczy, że jej pierwsza stolica ma niesamowity artystyczny potencjał!
 

INFORMACJE DODATKOWE

Prowadząca zajęcia: Ewa Kamieniecka-Cyranek - certyfikowany nauczyciel, prowadząca Studio Piosenki w Wagrowcu od 2019 r.
FB Studio Piosenki Metro Wagrowiec
FB Studio Piosenki Metro Gniezno

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 6-12, 13+. Uczniowie realizują 2 godziny (zegarowe) w tygodniu.
Miejsce zajęć: Regiment, ul. Artyleryjska 1 ( centrum ruchu i fitnesu) 1 piętro
Przesłuchanie i nabór: 25 listopada godz. 18.00
Wszelkie informacje: tel. 692 641 703
e-mail: stacjamuzykiwagrowiec@gmail.com
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Grażyna Łobaszewska w Pierwszej Stolicy Wieczór, 20 listopada należał w Pierwszej Stolicy do Grażyny Łobaszewskiej. Wraz z zespołem Ajagore... Czwartek, 25 listopada 2021
Wernisaż wystawy "Czeskie Bohaterki" Z udziałem Konsul Honorowej Republiki Czeskiej w Poznaniu, Renaty Mataczyńskiej, odbył się wernisaż... Czwartek, 25 listopada 2021
"Piosenki polskie" - duet jazzowy Hołownia i Pańta Zapraszamy na magiczny i nastrojowy koncert z przebojami polskiej piosenki. Będzie to swoista podróż... Środa, 24 listopada 2021
Gnieźnieńska Noc Naukowców już 3 grudnia Twoje dziecko lubi eksperymentować? Chcesz pobudzić dziecko do zadawania pytań i ciekawości świata?... Wtorek, 23 listopada 2021