moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kategorie paczek tematycznych kanałów - jakie i gdzie wybrać?

Środa, 13 października 2021
  • Kategorie paczek tematycznych kanałów - jakie i gdzie wybrać?

Do najczęściej wybieranych pakietów telewizyjnych należą te, które dostarcza się za pomocą łącza światłowodowego. Technologia ta może sprawić, że każda paczka tematyczna kanałów będzie odbierana w najwyższej możliwej jakości ? bez opóźnień i zacinania się. Jak w takim razie wybrać ofertę, która umożliwia nie tylko wybór kanałów tematycznych w paczkach, ale także szybkie łącze?

Szybkie łącze - jaki jest najlepszy sposób na odbieranie telewizji?

Wciąż najczęściej wybieraną usługą w naszych domach jest telewizja kablowa i satelitarna. Pomimo tego, że dostawcy telewizji w tych technologiach zapewniają użytkownikom dostęp do ulubionych kanałów, nie można ich porównywać z takim rozwiązaniem jak telewizja światłowodowa. Na szczęście dostawcy telewizji i Internetu unowocześniają swoje oferty. Dlatego u najlepszych z nich można znaleźć pakiet z telewizją satelitarną, kablową i właśnie ze światłowodową.
 

Dlaczego warto zdecydować się na telewizję światłowodową?

Telewizja światłowodowa ma wiele zalet, a jej największym atutem jest prędkość przesyłania danych. Za pośrednictwem łącza światłowodowego odbywa się to nieporównywalnie szybciej niż w przypadku standardowych metod nadawania sygnału. Poza tym telewizja światłowodowa charakteryzuje się wysoką jakością obrazu, nawet w rozdzielczości 4K. Do tego oferowana jest z wieloma atrakcyjnymi funkcjami, takimi jak np. możliwość odtwarzania programów, których premiera miała miejsce kilka dni wcześniej.
 

Dostawcy telewizji oferujący paczki kanałów tematycznych - którego wybrać?

Dwie obecnie najpopularniejsze oferty na rynku pochodzą od dostawców Orange i INEA. W przypadku pierwszego jest to ponad 100 kanałów, w tym wiele w rozdzielczości HD, a jego Internet zapewnia dostęp do transferu danych na poziomie do 1 Gb/s. Paczki dzielą się na: filmowe, sportowe, naukowe, informacyjne i obcojęzyczne, ale można również zamówić pakiety z kanałami HBO czy CANAL+.

Jeżeli chodzi o INEA, dostawca ten proponuje pakiet telewizyjny START już od 9,90 zł miesięcznie, do którego w dowolnej chwili można włączać i wyłączać paczki tematyczne, i to bez zobowiązań. Paczki posortowane są według gatunków, więc użytkownik może w łatwy sposób wybrać interesujące go pozycje, takie jak Kids, Document, Film, Sport i wiele więcej. Po miesiącu klient może także zrezygnować z danej paczki bez żadnych konsekwencji.

INEA proponuje także najszybszy Internet w Polsce, zapewniający dostęp do łącza światłowodowego symetrycznego o przepustowości wielokrotnie większej niż 1 Gb/s. Ponadto, telewizja HIWAY od INEA to liczne funkcje dodatkowe, takie jak np. multiroom, który umożliwia oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na pięciu urządzeniach w tym samym czasie. Dlatego prawdopodobnie INEA to najlepszy dostawca usług internetowych w Polsce.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jakie etui najlepiej chroni telefon? Etui na telefon stanowi solidne zabezpieczenie smartfona, dlatego podczas jego zakupu warto, abyśmy... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube? YouTube to platforma, z której korzysta się z reguły w świadomy, zamierzony sposób. Zazwyczaj oglądamy... Poniedziałek, 28 marca 2022
Kto musi kupić dekoder DVB-T2? Począwszy od połowy marca, pierwsze regiony w Polsce będą miały możliwość oglądania swoich ulubionych... Sobota, 19 lutego 2022
Opinie o nieznanym numerze - sprawdź, kto do ciebie dzwonił Z telefonów korzysta dziś prawie każdy - nawet kilkuletnie dzieci bez trudu posługują się nowoczesnymi... Poniedziałek, 18 października 2021