moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Koniec z teleporadami! Gnieźnieńska przychodnia przyjmuje pacjentów w gabinecie!

Wtorek, 30 listopada 2021
  • Koniec z teleporadami! Gnieźnieńska przychodnia przyjmuje pacjentów w gabinecie!

Przychodnia Lekarska B.W. Pozorski to przychodnia lekarza rodzinnego udzielająca świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Lekarz Bartosz Pozorski przyjmuje zarówno dzieci (szczepienia, bilanse), jak i dorosłych. Przyjęcia odbywają się na miejscu w gabinecie lekarskim zamiast teleporad.

Nowa przychodnia zlokalizowana jest w Gnieźnie przy ulicy Jana III Sobieskiego 17. Rejestracja telefoniczna odbywa się pod numerami telefonów:  514 082 631 lub 514 082 630, bądź osobiście w przychodni.
 
Deklaracje wyboru lekarza rodzinnego można złożyć na miejscu w rejestracji przychodni lub bez wychodzenia z domu przez internetowe konto pacjenta na https://pacjent.gov.pl/.

Możliwe są również przyjęcia w ramach ubezpieczenia Luxmed oraz Medicover.

Na miejscu przyjmują także specjaliści: ortopeda, kardiolog, logopeda i dietetyk. Nasi lekarze to wykwalifikowany personel, pracujący m.in. na oddziałach szpitalnych w Poznaniu.
 

Przychodnia B.W. Pozorski
ulicy Jana III Sobieskiego 17, Gniezno
Rejestracja telefoniczna:  514 082 631 lub 514 082 630
bądź osobiście w przychodni

 

Znajdź nas na facebook'u: Przychodnia Lekarska B. W. Pozorski


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 02.12.2021 08:16  Odpowiedz na komentarz

    Tylko prywatnie. Prywatnie Covid nie zaraża. Na NFZ jest zbyt duże zagrożenie bo wtedy Covid sie łatwo przenosi.

    02.12.2021 10:27

    Ta przychodnia przecież przyjmuje na NFZ

  • 01.12.2021 14:10  Odpowiedz na komentarz

    Czy lekarze specjaliści typu KARDIOLOG. przyjmują tylko prywatnie? Czy przyjmują również w ramach ubezpieczenia zdrowotnego prywatnego w towarzystwie ubezpieczeniowym "MEDICOR"? a MOŻE PRZYJMUJą RÓWNIEŻ "ZA DARMO" W RAMACH "nFZ"?

  • 02.10.2021 00:58  Odpowiedz na komentarz

    Brak pomocy ze strony Służby zdrowia? A po cholerę mają pomagać? Ratownicy żyły sobie wyprówali a Morawiecki ich olał. Macie pretensje do lekarzy??? A do PISu wcale? Jarek wam da, Matołuszek obieca. Oj mądrzy inaczej

    01.12.2021 22:32

    Nie kłam że ratownicy nic nie dostali a od POkemonów dostaliśmy wiek emerytalny większy i złodziejstwo na masową skalę .

    01.12.2021 14:31

    a co dała Platforma z pokomuchami ???

  • 01.10.2021 00:08  Odpowiedz na komentarz

    Jak czytam te komentarze to stwierdzam że ludzie to debile xddddd Znalazł się porządny lekarz który ma ciekawe podejście do pacjenta, stara się i pewnie ma jeszcze chęci a debile od razu jadą w komentarzach po wszystkich i po przysiędze Hipokratesa. Cieszcie się a nie na wszystko narzekacie! Uważam że wrzucanie wszytkich do tego Samego worka jest krzywdzące

  • 28.09.2021 10:01  Odpowiedz na komentarz

    I czYm sie tu chwalic.... Lekarze z urzedu powinni miec postepowania dyscyplinarne porobione za zamykanie przychodni w epidemii. Panie w biedronce policjanci strazacy i wszyscy inni ludzie narazali swoje zycie i zdrowie chodzac do pracy. Klasa pazernych lekarzy zamknela nam przychodnie gdy byly najbardziej potrzebne a historia zna przypadki gdzie prywatnie doliczAli do rachunku oplate covidowa...prywatnie mieli pootwierane i wtedy wirus straszny nie byl. Pokazali sie lekarze ze swojej prawdziwej nieetycznej i pazernej strony dziekujemy wam...teraz czekamy az przyjdziecie do nas po POmoc online

  • Najwyższy czas na normalną wizytę u lekarza. Lepiej późno niż wcale

  • 27.09.2021 18:50  Odpowiedz na komentarz

    no nareszcie przypomnieli sobie o pacjecie. A teraz przypominaja sobie o grypie swzonowej a c-19 idzie w zapomnienie bo tak naprawde to grypa zwykla

    27.09.2021 19:25

    Przypomnieli sobie o pacjencie ale pacjenci nie zapomną im perfidnych złamań ich przysięgi Hipokratesa a przede wszystkim nie zapomną rodziny osób, które zmarły z powodu baku pomocy służby zdrowia !!! Musi przyjść czas aby odpowiedzieli karnie za współudział z rządzącą koszerną huntą gorszą niż była WRONa zdrajcy Jaruzelskiego !!!

PODOBNE TEMATY
Kompleksowa opieka dotycząca karmienia piersią w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski Ze względu na udowodnione, liczne, krótko i długotrwałe korzyści zdrowotne, karmienie piersią jest złotym... Piątek, 3 grudnia 2021
UVD Robot dezynfekcja i dekontaminacja nowej generacji w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie dołączył do placówek, które otrzymały UVD Robota w ramach rozstrzygniętego... Poniedziałek, 29 listopada 2021
Gnieźnieński szpital w czołówce "dawców narządów"! "Akcja Serce" zawsze ma bardzo pozytywny wydźwięk. W czwartek pisaliśmy o organie pobranym od dawcy... Sobota, 27 listopada 2021
Porodówka się szkoli Cztery położne z Bloku Porodowego gnieźnieńskiego Szpitala rozpoczęły kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa... Piątek, 26 listopada 2021