moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Koniec z teleporadami! Gnieźnieńska przychodnia przyjmuje pacjentów w gabinecie!

Wtorek, 30 listopada 2021
  • Koniec z teleporadami! Gnieźnieńska przychodnia przyjmuje pacjentów w gabinecie!

Przychodnia Lekarska B.W. Pozorski to przychodnia lekarza rodzinnego udzielająca świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Lekarz Bartosz Pozorski przyjmuje zarówno dzieci (szczepienia, bilanse), jak i dorosłych. Przyjęcia odbywają się na miejscu w gabinecie lekarskim zamiast teleporad.

Nowa przychodnia zlokalizowana jest w Gnieźnie przy ulicy Jana III Sobieskiego 17. Rejestracja telefoniczna odbywa się pod numerami telefonów:  514 082 631 lub 514 082 630, bądź osobiście w przychodni.
 
Deklaracje wyboru lekarza rodzinnego można złożyć na miejscu w rejestracji przychodni lub bez wychodzenia z domu przez internetowe konto pacjenta na https://pacjent.gov.pl/.

Możliwe są również przyjęcia w ramach ubezpieczenia Luxmed oraz Medicover.

Na miejscu przyjmują także specjaliści: ortopeda, kardiolog, logopeda i dietetyk. Nasi lekarze to wykwalifikowany personel, pracujący m.in. na oddziałach szpitalnych w Poznaniu.
 

Przychodnia B.W. Pozorski
ulicy Jana III Sobieskiego 17, Gniezno
Rejestracja telefoniczna:  514 082 631 lub 514 082 630
bądź osobiście w przychodni

 

Znajdź nas na facebook'u: Przychodnia Lekarska B. W. Pozorski


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 02.12.2021 08:16  Odpowiedz na komentarz

    Tylko prywatnie. Prywatnie Covid nie zaraża. Na NFZ jest zbyt duże zagrożenie bo wtedy Covid sie łatwo przenosi.

    02.12.2021 10:27

    Ta przychodnia przecież przyjmuje na NFZ

  • 01.12.2021 14:10  Odpowiedz na komentarz

    Czy lekarze specjaliści typu KARDIOLOG. przyjmują tylko prywatnie? Czy przyjmują również w ramach ubezpieczenia zdrowotnego prywatnego w towarzystwie ubezpieczeniowym "MEDICOR"? a MOŻE PRZYJMUJą RÓWNIEŻ "ZA DARMO" W RAMACH "nFZ"?

  • 02.10.2021 00:58  Odpowiedz na komentarz

    Brak pomocy ze strony Służby zdrowia? A po cholerę mają pomagać? Ratownicy żyły sobie wyprówali a Morawiecki ich olał. Macie pretensje do lekarzy??? A do PISu wcale? Jarek wam da, Matołuszek obieca. Oj mądrzy inaczej

    01.12.2021 22:32

    Nie kłam że ratownicy nic nie dostali a od POkemonów dostaliśmy wiek emerytalny większy i złodziejstwo na masową skalę .

    01.12.2021 14:31

    a co dała Platforma z pokomuchami ???

  • 01.10.2021 00:08  Odpowiedz na komentarz

    Jak czytam te komentarze to stwierdzam że ludzie to debile xddddd Znalazł się porządny lekarz który ma ciekawe podejście do pacjenta, stara się i pewnie ma jeszcze chęci a debile od razu jadą w komentarzach po wszystkich i po przysiędze Hipokratesa. Cieszcie się a nie na wszystko narzekacie! Uważam że wrzucanie wszytkich do tego Samego worka jest krzywdzące

  • 28.09.2021 10:01  Odpowiedz na komentarz

    I czYm sie tu chwalic.... Lekarze z urzedu powinni miec postepowania dyscyplinarne porobione za zamykanie przychodni w epidemii. Panie w biedronce policjanci strazacy i wszyscy inni ludzie narazali swoje zycie i zdrowie chodzac do pracy. Klasa pazernych lekarzy zamknela nam przychodnie gdy byly najbardziej potrzebne a historia zna przypadki gdzie prywatnie doliczAli do rachunku oplate covidowa...prywatnie mieli pootwierane i wtedy wirus straszny nie byl. Pokazali sie lekarze ze swojej prawdziwej nieetycznej i pazernej strony dziekujemy wam...teraz czekamy az przyjdziecie do nas po POmoc online

  • Najwyższy czas na normalną wizytę u lekarza. Lepiej późno niż wcale

  • 27.09.2021 18:50  Odpowiedz na komentarz

    no nareszcie przypomnieli sobie o pacjecie. A teraz przypominaja sobie o grypie swzonowej a c-19 idzie w zapomnienie bo tak naprawde to grypa zwykla

    27.09.2021 19:25

    Przypomnieli sobie o pacjencie ale pacjenci nie zapomną im perfidnych złamań ich przysięgi Hipokratesa a przede wszystkim nie zapomną rodziny osób, które zmarły z powodu baku pomocy służby zdrowia !!! Musi przyjść czas aby odpowiedzieli karnie za współudział z rządzącą koszerną huntą gorszą niż była WRONa zdrajcy Jaruzelskiego !!!

PODOBNE TEMATY
UVD Robot dezynfekcja i dekontaminacja nowej generacji w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie dołączył do placówek, które otrzymały UVD Robota w ramach rozstrzygniętego... Poniedziałek, 29 listopada 2021
Gnieźnieński szpital w czołówce "dawców narządów"! "Akcja Serce" zawsze ma bardzo pozytywny wydźwięk. W czwartek pisaliśmy o organie pobranym od dawcy... Sobota, 27 listopada 2021
Porodówka się szkoli Cztery położne z Bloku Porodowego gnieźnieńskiego Szpitala rozpoczęły kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa... Piątek, 26 listopada 2021
Karty Praw Pacjenta drukowane pismem Braille'a na Oddziałach Szpitala Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Niewidomych Okręg Wielkopolski gnieźnieński szpital otrzymał Karty... Piątek, 26 listopada 2021