moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Paulina Hennig-Kloska rzecznikiem partii Polska 2050 Szymona Hołowni

Poniedziałek, 13 września 2021
 • Paulina Hennig-Kloska rzecznikiem partii Polska 2050 Szymona Hołowni

Posłanka Paulina Hennig-Kloska objęła funkcję rzecznika Polski 2050. Parlamentarzystka poinformowała o tym na swoim fanpage'u.

Jak napisała w piątek Paulina Hennig-Kloska:

Z dniem dzisiejszym obejmuję funkcje rzecznika partii Polska 2050 Szymona Hołowni, z współodpowiedzialnością za komunikację polityczną ruchu.
Szymon Hołownia, dziękuję za zaufanie. Komunikacja to niezwykle wrażliwy obszar każdej partii politycznej, niezwykle istotny z punktu widzenia całej naszej młodej organizacji.
Zrobię wszystko by nasi członkowie, sympatycy i przyszli wyborcy mieli z nami jak najlepszy kontakt, z zainteresowaniem śledzili nasze działania i rozumieli nasze intencje. W Polska 2050 doskonale rozumiemy, że polityczny język pełen agresji musi zostać zastąpiony dyskusją o najważniejszych problemach Polek i Polaków.
Szanowne Panie Redaktorki i Panów Redaktorów zapraszam do współpracy, jestem do Państwa dyspozycji.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 19.09.2021 07:03  Odpowiedz na komentarz

  Tomaszu. Pani Paulina za nic nie ponosi odpowiedzialności.!!! No może tylko za hańbienie naszego miasta Gniezna swoimi wypowiedziami w mediach.

 • 14.09.2021 12:18  Odpowiedz na komentarz

  Z dniem dzisiejszym obejmuję funkcje rzecznika partii Polska 2050 Szymona Hołowni, z współodpowiedzialnością za komunikację polityczną ruchu. A cco z długami Nowoczesnej kto za nie odpowie ,czy ponosi współodpowiedzialność pani Paulina????

 • 13.09.2021 07:11  Odpowiedz na komentarz

  ZNOWU POSTAWIŁA NA NIEWŁAŚCIWEGO KONIA. aLE na tym koniu teŻ utonie !

 • Zmiana pqrti nic nie zmieni, tak samo jak tamci lewicowe poglądy maja

PODOBNE TEMATY
Paulina Hennig-Kloska wiceprzewodniczącą partii Polska 2050! Posłanka Paulina Hennig-Kloska została wiceprzewodniczącą partii Polska 2050, której przewodzi Szymon... Niedziela, 27 marca 2022
Posłanka Paulina Hennig-Kloska broni pokrzywdzonych przez GetBack Dlaczego Bankowy Fundusz Gwarancyjny składa wnioski o zawieszenie postępowań przeciwko Idea Bank S.A,... Wtorek, 26 października 2021
Ustawa o ustanowieniu święta państwowego w rocznicę Powstania Wielkopolskiego Podczas ubiegłotygodniowych obrad Sejm jednogłośnie uchwalił ustawę o ustanowieniu świętem państwowym... Piątek, 8 października 2021
Finansowe wsparcie dla Gminy Niechanowo 5 października na boisku przy Szkole Podstawowej w Niechanowie i nowo remontowym Klubie dziecięcym "Wesołe... Środa, 6 października 2021