moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Paulina Hennig-Kloska rzecznikiem partii Polska 2050 Szymona Hołowni

Poniedziałek, 13 września 2021
 • Paulina Hennig-Kloska rzecznikiem partii Polska 2050 Szymona Hołowni

Posłanka Paulina Hennig-Kloska objęła funkcję rzecznika Polski 2050. Parlamentarzystka poinformowała o tym na swoim fanpage'u.

Jak napisała w piątek Paulina Hennig-Kloska:

Z dniem dzisiejszym obejmuję funkcje rzecznika partii Polska 2050 Szymona Hołowni, z współodpowiedzialnością za komunikację polityczną ruchu.
Szymon Hołownia, dziękuję za zaufanie. Komunikacja to niezwykle wrażliwy obszar każdej partii politycznej, niezwykle istotny z punktu widzenia całej naszej młodej organizacji.
Zrobię wszystko by nasi członkowie, sympatycy i przyszli wyborcy mieli z nami jak najlepszy kontakt, z zainteresowaniem śledzili nasze działania i rozumieli nasze intencje. W Polska 2050 doskonale rozumiemy, że polityczny język pełen agresji musi zostać zastąpiony dyskusją o najważniejszych problemach Polek i Polaków.
Szanowne Panie Redaktorki i Panów Redaktorów zapraszam do współpracy, jestem do Państwa dyspozycji.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 19.09.2021 07:03  Odpowiedz na komentarz

  Tomaszu. Pani Paulina za nic nie ponosi odpowiedzialności.!!! No może tylko za hańbienie naszego miasta Gniezna swoimi wypowiedziami w mediach.

 • 14.09.2021 12:18  Odpowiedz na komentarz

  Z dniem dzisiejszym obejmuję funkcje rzecznika partii Polska 2050 Szymona Hołowni, z współodpowiedzialnością za komunikację polityczną ruchu. A cco z długami Nowoczesnej kto za nie odpowie ,czy ponosi współodpowiedzialność pani Paulina????

 • 13.09.2021 07:11  Odpowiedz na komentarz

  ZNOWU POSTAWIŁA NA NIEWŁAŚCIWEGO KONIA. aLE na tym koniu teŻ utonie !

 • Zmiana pqrti nic nie zmieni, tak samo jak tamci lewicowe poglądy maja

PODOBNE TEMATY
22 hektary jako rekompensata za wycinkę lasu w Powidzu Podczas czwartkowej konferencji prasowej posłanka Paulina Hennig-Kloska poinformowała dziennikarzy,... Niedziela, 29 sierpnia 2021
Podnosi się poziom wody w jeziorach! Wszystko dzięki działaniom Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Pojezierzy Wielkopolskich Podczas czwartkowej konferencji prasowej posłanka Paulina Hennig-Kloska podsumowała obrady wyjazdowego... Niedziela, 29 sierpnia 2021
Starosta zaatakowany na ulicy! Czy przyczyniły się do tego słowa posła Dolaty? W ubiegłym tygodniu starosta Piotr Gruszczyński został zaatakowany na jednej z ulic w pobliżu szpitala.... Piątek, 16 lipca 2021
Szpitale w Wielkopolsce mają olbrzymie problemy! Jak wygląda sytuacja w Gnieźnie? Coraz więcej szpitali w Wielkopolsce ma poważne problemy. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia zamknięto... Czwartek, 15 lipca 2021