moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Serwis klimatyzacji auta w Gnieźnie - koszty, możliwości, adresy.

Sobota, 11 września 2021
  • Serwis klimatyzacji auta w Gnieźnie - koszty, możliwości, adresy.

Połowa lata za nami. Obecnie niemalże każde auto posiada klimatyzację. Coraz częściej przyjemnego chłodu chcemy także zaznać w domu. Można śmiało stwierdzić, że firmy zajmujące się serwisem klimatyzacji mają się świetnie.

Upalne lato nakłania wiele osób do montażu klimatyzatorów w domu. Chociaż nie jest to tani koszt, za komfort i wygodę jesteśmy w stanie wiele zapłacić. Często zaciągamy kredyty, aby zaznać nieco więcej komfortu w swoim mieszkaniu w upalne dni. Warto wówczas skorzystać z porównywarki https://www.bankier.pl/smart/kredyty-gotowkowe.
 

Gdzie w Gnieźnie zamówić klimatyzator?

Bez wątpienia wiodącą firmą jest Klimat Orlikowski. Przedsiębiorstwo istniejące od 1990 roku ma spore zaplecze pod względem zarówno doświadczenia, jak i sprzętu potrzebnego do odpowiedniego serwisu. Specjalizuje się zarówno w klimatyzacji samochodowej, jak i chłodnictwie, ogrzewaniu nadmuchowym oraz klimatyzacji obiektów. Od niedawna posiada w swojej ofercie także pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. Co ciekawe, jako jedna z niewielu firm w okolicy zajmuje się także specjalistycznymi instalacjami wentylacyjnymi dla aptek i szpitali. Klimat Orlikowski ma w Gnieźnie dwie filie. Klimatyzatory domowe i przemysłowe można zamówić przy ul. Leśnej, natomiast serwis samochodowy przy ul. Kawiary.

Instalrad to kolejna z większych firm specjalizujących się w montażu klimatyzatorów. Przedsiębiorstwo kładzie nacisk na bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Działa na lokalnym rynku od 6 lat, a w swojej ofercie posiada klimatyzacje renomowanych marek, takich jak m.in. LG, Samsung, Mitsubishi Electric, Daikin czy Haier.

Jeżeli chodzi o klimatyzacje samochodowe, warto pamiętać o regularnym odgrzybianiu. Przestrzeń w aucie jest stosunkowo mała i wszelkie rodzaju szkodliwe wirusy i bakterie szybko dostają się do naszych dróg oddechowych. Szybkie i tanie odgrzybianie połączone z uzupełnieniem czynnika oferuje firma Auto Szałek na os. Przylesie w Osińcu. Przy okazji sprawdzona zostanie także szczelność układu.

Auto Serwis Frankowscy to punkt, z którego korzysta wielu kierowców. Od wielu lat słynie z bardzo wysokiej jakości świadczonych usług. Warsztat przy ul. Kolejowej zazwyczaj pęka w szwach. Tutaj serwis klimy wykonywany jest często przy okazji innych napraw. Już w latach kiedy firma ta mieściła się poza granicami Pierwszej Stolicy, słynęła z ogromnej rzetelności. Jeżeli więc nasze auto będzie miało większy problem z chłodnym nawiewem w upalne dni - warto zajrzeć właśnie tutaj.

A co poza Gnieznem? Jurcar Gorzuchowo to świetna jakość w rozsądnej cenie. Na parkingu tego serwisu często możemy zobaczyć rzadko spotykane auta jak Mercedes G-klasa, Jaguar, limuzyny z najwyższej półki Audi czy BMW. Warsztat wyróżnia się niesłychanym wręcz porządkiem. Dodatkowo nasze auto nie zostanie porzucone w długiej kolejce oczekujących samochodów. Na serwis klimy umawiamy się na konkretny termin i zostaje on wykonany „od ręki”.

W XXI wieku praktycznie każde auto posiada klimatyzację. Warto więc wiedzieć, gdzie możemy znaleźć fachowców, bowiem każda rzecz prędzej czy później wymaga serwisu.

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY