moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Recenzja zegarka HUAWEI GT2

Czwartek, 2 września 2021
  • Recenzja zegarka HUAWEI GT2

Kiedy HUAWEI zaprezentował zegarek GT2 19 września 2019 r. W Monachium, podczas premiery Mate 30, Mate 30 Pro i PD Mate 30 RS, firma powiedziała, że jest gotowa do "przemyślenia czasu". Zegarek GT2 otrzymuje nowy "oczyszczony projekt", z tym, co nazywa jednoczęściowym, kryształowym wzorem. Wszystko to przekłada się w prawdziwym życiu na wąskie ramki i wspaniały wyświetlacz, który jest tak blisko powierzchni, że wyświetlane informacje wydają się unosić bezpośrednio na szkle 3D.

Ten wyświetlacz OLED ma nie tylko piękne kolory, ale jest również bardzo jasny przy 1000 nitów, dzięki czemu czytelność na zewnątrz jest bezproblemowa. Jest to kluczowe, ponieważ większość twoich treningów będzie odbywała się na świeżym powietrzu.
 

Cechy produktu

Jest też nowość w HUAWEI Watch GT2, zawsze włączony tryb wyświetlania, ale nie bez ograniczeń. Możesz wybierać tylko między dwiema tarczami zegarka, analogową lub cyfrową, bez możliwości posiadania aktualnej tarczy lub jej odmiany, używanej w trybie zawsze włączonym.

Chociaż możesz dostosować niektóre wstępnie skonfigurowane ustawienia kolorów dla zawsze aktywnego wyświetlacza, wyłączy on podnoszenie, aby wybudzić, wymagając od użytkownika dotknięcia ekranu lub naciśnięcia przycisku w celu wybudzenia zegarka. Wyświetla tylko czas i zawiera duże ostrzeżenie, że skróci to żywotność baterii o 50 procent.

Wewnątrz zegarka gt2 Huawei Watch znajduje się ten sam układ Kirin A1, który jest rdzeniem nowego Freebuds 3. Jest to pierwszy na świecie chip do noszenia BT i BTLE 5.1, który jest energooszczędny, a także zwiększa zasięg połączenia Bluetooth (do 150 metrów).

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i dość głośnemu głośnikowi możesz odbierać połączenia na zegarku. To zdecydowanie przydaje się, gdy telefon jest w samochodzie lub w torbie, a Ty strzelasz do koszykówki na boisku. Możesz także słuchać muzyki za pomocą wbudowanego głośnika, jeśli chcesz to zrobić, ponieważ masz 2 GB pamięci (tylko około 2 GB z wszystkich 4 GB są dostępne dla użytkownika), które możesz wypełnić Twoje ulubione utwory. Woleliśmy to zrobić z Freebuds 3 sparowanym z zegarkiem.

Podczas gdy HUAWEI reklamuje 14 dni pracy na baterii 46 mm Watch GT2, nam „tylko” udało się wycisnąć 7. Jednak w ciągu tych 7 dni intensywnie korzystaliśmy z niego podczas naszych treningów, od czasu do czasu dzwoniąc na nadgarstek, i słuchanie muzyki (więcej na ten temat w sekcji Fitness poniżej).

Nie używaliśmy zawsze aktywnego wyświetlacza, ale mieliśmy włączone ciągłe monitorowanie tętna, aby ułatwić śledzenie snu i testy wysiłkowe.

Według HUAWEI bateria powinna wystarczyć na 24 godziny odtwarzania muzyki, 30 godzin ciągłego śledzenia GPS lub 10 godzin połączeń przez Bluetooth. Zastrzeżenie: nie zrobiliśmy żadnego z nich, po prostu używaliśmy go tak, jak zwykle.
 

Oprogramowanie

Zegarek HUAWEI Watch GT2 może działać poprawnie, ale nie możesz pobierać ani dodawać do niego aplikacji. Utknąłeś z nieszablonowym doświadczeniem. To smartwatch, a jednocześnie nie jest. Teoria kota Schrödingera mogłaby z łatwością mieć zastosowanie w tym przypadku.

Chociaż aplikacje działają dobrze i robią dokładnie to, co są reklamowane, system powiadomień może skorzystać z odrobiny dodatkowego dopracowania. Możesz wybrać, które aplikacje będą otrzymywać powiadomienia na zegarku (przekazywane z telefonu), ale nie otrzymasz odpowiadających im ikon aplikacji. Wiadomość WhatsApp i powiadomienie aplikacji bankowej będą wyglądać tak samo.

Możesz przesunąć palcem w górę od dołu, aby zobaczyć listę oczekujących powiadomień. Przesuwanie od góry przenosi Cię do szybkich elementów sterujących, a także przesuwanie w lewo i prawo cykli przez dom, tętno, stres, pogodę, muzykę i aktywności fitness na dany dzień.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zgubiono aparat słuchowy W czwartek (tydzień temu) zgubiono aparat słuchowy widoczny na zdjęciu, prawdopodobnie w Gnieźnie lub... Czwartek, 2 czerwca 2022
Jakie etui najlepiej chroni telefon? Etui na telefon stanowi solidne zabezpieczenie smartfona, dlatego podczas jego zakupu warto, abyśmy... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube? YouTube to platforma, z której korzysta się z reguły w świadomy, zamierzony sposób. Zazwyczaj oglądamy... Poniedziałek, 28 marca 2022
Kto musi kupić dekoder DVB-T2? Począwszy od połowy marca, pierwsze regiony w Polsce będą miały możliwość oglądania swoich ulubionych... Sobota, 19 lutego 2022