moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Recenzja Huawei CM510

Czwartek, 2 września 2021
 • Recenzja Huawei CM510

Głośniki mini bluetooth to jedno z elegancko wyglądających urządzeń, z których możesz korzystać podczas podróży, zarówno w domu, jak i z przyjaciółmi. Głośnik będzie Twoim towarzyszem do głośnego słuchania muzyki. A to dlatego, że jego innowacyjność i Bluetooth umożliwiają słuchanie muzyki w dowolnym miejscu bez martwienia się o kable lub połączenia. To urządzenie jest idealne do użytku z laptopami, ponieważ możesz je zabrać wszędzie. Istnieje kilka rodzajów głośników mini bluetooth, które są wodoodporne, na przykład Huawei mini, które można zabrać ze sobą na basen. Głośnik mini bluetooth jest również niewielkich rozmiarów, ma elegancki wygląd i jest lekki. Co najważniejsze, zapewnia stereofoniczny dźwięk o wysokim basie i wysokiej czystości, którym można się cieszyć, oprócz rozsądnej ceny.

Huawei CM510 Mini bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Huawei CM510 Mini to doskonały głośnik bezprzewodowy, który znajduje zastosowanie niemal wszędzie. Dzięki kompaktowym rozmiarom 50×56,3 mm i wadze zaledwie 112 g idealnie nadaje się do podróży. Zaletą głośnika jest zwiększona wodoodporność zgodnie z certyfikatem IPX4. Nie bój się lekkiego deszczu lub rozprysków wody. Głośnik można również zabrać pod prysznic. Do transmisji dźwięku wykorzystuje Bluetooth w wersji 4.2.

Jakość dźwięku zapewnia przetwornik 3W o średnicy 40 mm. W dolnej części głośnika znajduje się również głośnik pasywny, który zapewnia głębsze tony. Ogólnie rzecz biorąc, głośnik oferuje głośny i czysty dźwięk, który lubisz. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla microUSB. Głośnik posiada własną baterię o pojemności 660 mAh. Ponadto Huawei CM510 Mini można sparować z innym w trybie stereo, co zapewnia jeszcze lepszy i głośniejszy dźwięk.
 

Zalety

 • Ten głośnik Huawei ma niewielkie rozmiary, co ułatwia przenoszenie i przenoszenie z nim. Jest kompatybilny ze skręconym drutem, dzięki czemu można go łatwo zawiesić na torbie.
 • Głośnik wyróżnia się mocnym dźwiękiem basowym, który ma głęboki bas i głośny dźwięk. Możesz polegać na pełnozakresowym głośniku 3 W, który zapewnia głośny i mocny bas.
 • Słuchawki stereofoniczne z technologią Ture Wireless, jeśli połączysz 2 słuchawki stereo z tym samym typem, zapewnią idealne dopasowanie i potężny dźwięk stereo dla otoczenia 360 stopni.
 • Jest wyposażony we wbudowane głośniki i subwoofer, które zapewniają mocny, czysty dźwięk.
 • Głośnik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami i współpracuje z technologią bezprzewodową Bluetooth. Ułatwia to łatwą obsługę głośników z dowolnego podłączonego źródła.
 • Bardzo prosta konstrukcja i łatwa obsługa, głośnik bluetooth ma tylko jeden przycisk zasilania do naciśnięcia. W ten sposób możesz cieszyć się muzyką z dowolnego miejsca. Dodatkowo posiada wskaźnik stanu oraz port ładowania micro USB.
 • Bardzo mocna bateria o pojemności 660 mAh, wystarcza na 4 godziny ciągłego użytkowania.
 • Możesz odbierać połączenia telefoniczne przez głośniki z wyraźnym głosem.
 • Głośniki mają atrakcyjną cenę, świetny rozmiar i wysoką wydajność.


Doświadczenie użytkownika

 • Użytkownicy pozytywnie ocenili go i twierdzą, że jakość dźwięku jest naprawdę dobra. Ponadto dźwięk jest wysoki, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że można go wszędzie zabrać.
 • Użytkownicy, którzy kupili 2 urządzenia i używali ich razem, twierdzą, że dźwięk jest świetny w otwartych przestrzeniach. Co więcej, niektórzy użytkownicy twierdzą, że byli w stanie podwoić moc głośnika z systemu Windows, wybierając wyrównanie dźwięku z menu ustawień. W ten sposób mogą w doskonały sposób odkryć moc podwojenia dźwięku.

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jakie etui najlepiej chroni telefon? Etui na telefon stanowi solidne zabezpieczenie smartfona, dlatego podczas jego zakupu warto, abyśmy... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube? YouTube to platforma, z której korzysta się z reguły w świadomy, zamierzony sposób. Zazwyczaj oglądamy... Poniedziałek, 28 marca 2022
Kto musi kupić dekoder DVB-T2? Począwszy od połowy marca, pierwsze regiony w Polsce będą miały możliwość oglądania swoich ulubionych... Sobota, 19 lutego 2022
Opinie o nieznanym numerze - sprawdź, kto do ciebie dzwonił Z telefonów korzysta dziś prawie każdy - nawet kilkuletnie dzieci bez trudu posługują się nowoczesnymi... Poniedziałek, 18 października 2021