moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pod Gnieznem powstają naturalne świece. Kto je tworzy i jak zrodziła się ta pasja?

Poniedziałek, 11 października 2021
  • Pod Gnieznem powstają naturalne świece. Kto je tworzy i jak zrodziła się ta pasja?

W Osińcu pod Gnieznem produkowane są niezwykłe świece, które uwodzą nie tylko zapachem, ale i wyglądem. Tworzone są w małym zaciszu przez osobę, dla której ta praca to przede wszystkim pasja.

Jak zrodziła się pasja i zamiłowanie do tworzenia świec?

Pasja do świec jest u mnie od zawsze. Kupowałam ogromne ilości świec do dekorowania domu. Zmieniając mój styl życia na bardziej ekologiczny, znalazłam zamiennik standardowych świec parafinowych. Okazało się, że świece sojowe są bezpieczne, biodegradowalne (rozkładają się na proste związki) oraz palą się zdecydowanie dłużej niż parafinowe. Pierwsze świece powstawały w moim czasie wolnym od pracy, w wyniku pandemii moja pasja zamieniła się w pracę.
 

Czym dla Pani jest świeca - czy to tylko kawałek wosku z knotem?

Na świece patrzę pod wieloma aspektami. Po pierwsze patrzę na nią pod kątem fizycznym i chemicznym. W końcu świeca to źródło światła, składające się z masy palnej oraz knota, jeśli dodamy do niej olejki zapachowe - mamy mieszaninę. Po dwa jest to dla mnie widok, który potrafi mnie uspokoić. Paląca się świeca wydziela wspaniałe zapachy, ale również światło, które działa uspakajająco. Świeca jest dla mnie uniwersalnym produktem, dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje otoczenie oraz własne samopoczucie.
 

Dlaczego warto palić świece? Jaki wpływ mają one na nasze samopoczucie?

Mamy szalone czasy, w których zdarza nam się zapomnieć o nas samych. Zachęcam moich klientów do znalezienia czasu dla siebie, aby zapalić świeczkę i zrelaksować się. W moich produktach można znaleźć świece zapachowe z olejkami eterycznymi oraz z olejkami syntetycznymi.
Dzięki tym z zawartością olejków eterycznych mamy działanie terapeutyczne - aromaterapię. Docieramy głębiej, aż do układu nerwowego, dlatego przebywanie przy takiej świecy gwarantuje głębokie przeżycia (również dla osób, które w aromaterapię nie wierzą).
Świece sojowe, które są na olejkach syntetycznych pobudzają nasze doświadczenia oraz wspomnienia, dzięki czemu czujemy się lepiej i bezpiecznej. Dzięki szerokiemu wyborowi zapachów, każdy klient może znaleźć coś dla siebie.
 

Świeca jako prezent - czy chętnie sięgamy po tego typu formę podarunku lub podziękowania?

Świeca sojowa jest idealnym prezentem. Jest to podarunek uniwersalny, zawsze pasujący do domu oraz właściciela. Chętnie sięgamy po taką formę podarunku, ponieważ świece zapachowe otulają blaskiem i pobudzają nasze zmysły po ciężkim dniu pracy - każdy z nas zasługuję na odrobinę przyjemności. W mojej ofercie przygotowałam zapachy klasyczne, które odpowiadają większości klientów, ale również takie, które zaskoczą najbardziej wysublimowane nosy.
Świeca zostaje u obdarowanego na dłużej oraz gwarantuje uśmiech i radość przy każdym odpaleniu i spojrzeniu na nią. Moje świece są wykonane ręcznie, przez co każdy produkt ma swoją "duszę" oraz dużą dawkę dobrej energii. Wysokie standardy produkcyjne gwarantują bezpieczeństwo, wysoką jakość produktów. Wykonuję świece indywidualne, ale również podziękowania dla gości - dzięki którym jeszcze na długo po zabawie zaproszeni będą wspominać wielkie wydarzenie.


Jeśli klient wróci z pojemnikiem po świecy (czystym, nie zniszczonym) otrzyma -5% rabatu. Można oddać maksymalnie 5 sztuk szkieł - rabat sumuje się, aż do -25% na kolejne zamówienie.

Naturalna Świeca
Aleja Druga 5, 62-200 Osiniec - Gniezno
(wjazd od ul. Cechowej)

Czynne:

  • Poniedziałek - 10:00 - 15:00
  • Wtorek - 10:00 - 15:00
  • Środa - zamknięte
  • Czwartek - 10:00 - 19:00
  • Piątek - 10:00 - 15:00
  • Sobota - zamknięte

Możliwość płatności kartą!

Sprawdź pełną ofertę na www.naturalnaswieca.pl
Znajdź nas na Facebook’u Naturalna Świeca


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(3)

PODOBNE TEMATY
Jaki prezent na Dzień Ojca Polacy wybierają najczęściej? To ostatni krzyk mody - personalizowany prezent na Dzień Ojca sprawdzi się doskonale w roli niespodzianki.... Niedziela, 15 maja 2022
Czym wyróżniają się ekspresy JURA na tle modeli innych marek? Pyszna, aromatyczna kawa o wyrazistym smaku, to dla wielu z nas obowiązkowy element każdego poranka,... Piątek, 6 maja 2022
Czarna zawieszka męska na łańcuszku - jaką wybrać? Czerń z powodzeniem wkroczyła w męskie stylizacje. I nie chodzi nam tutaj o czarne t-shirty czy czarne... Środa, 4 maja 2022
Stylizacja z bluzą w roli głównej. Jakie dodatki dodadzą nam stylu? Klasyczna bluza to komfort i wygoda. Wbrew pozorom można jednak stworzyć z nią wiele stylizacji, nie... Poniedziałek, 25 kwietnia 2022