moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowy model SUVa Hyundai dostępny od ręki w Hyundai Szpot

Środa, 21 lipca 2021
 • Nowy model SUVa Hyundai dostępny od ręki w Hyundai Szpot

Całkowicie nowy BAYON to mały na zewnątrz i duży wewnątrz crossover SUV, który ma wywrzeć niezatarte wrażenie. Wyposażony w mnóstwo inteligentnych technologii, takich jak najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz wydajne układy napędowe.

Nowy BAYON wyróżnia się kompaktowym nadwoziem, przestronnym wnętrzem oraz długą listą inteligentnych funkcji bezpieczeństwa i łączności.

Nazwa BAYON została zainspirowana popularnym celem wakacyjnych podróży. Bayonne jest stolicą francuskiego Kraju Basków i jednym z najpiękniejszych miejsc w południowo-zachodniej Francji. Ponieważ BAYON ma spełniać oczekiwania rynku europejskiego, firma zdecydowała się nadać mu europejską nazwę.

BAYON wyróżnia się charakterystycznym wyglądem zewnętrznym, który odróżnia go od konkurencji. Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd.

Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a oferowanego przez Hyundai Szpot ze Swarzędza. Z boku zauważymy dynamiczne linie, a słupek C w kształcie strzały zapewni nieoczekiwanie wrażenie. Z tyłu, światła w kształcie strzał podkreślają dynamicznie wyglądające słupki. Cienka pozioma linia łącząca tylne światła podkreśla szerokość i łączy tył z bokiem. Mocna część tylna i wizualnie wydłużona tylna szyba dają początek wyjątkowej i wyrazistej konstrukcji całego tyłu.

W pełni ledowe reflektory i kierunkowskazy dopełniają nowoczesnego wyglądu samochodu.

BAYON charakteryzuje się prostym, przestronnym i dobrze oświetlonym wnętrzem. Duży nacisk położono na maksymalizację komfortu pasażerów z przodu i z tyłu oraz zwiększenie przestrzeni bagażowej.

Wnętrze jest definiowane przez szereg urządzeń komunikacyjnych, w tym 10,25-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 10,25-calowy system multimediów i nawigacji lub 8-calowy wyświetlacz systemu info-rozrywki. Pasażerowie mogą czerpać korzyści z nastrojowego oświetlenia LED zastosowanego w obszarach stóp pasażera z przodu, wnękach drzwi i uchwytach drzwi przednich, a także w schowku pod konsolą środkową.

Starannie dobrana, neutralna gama kolorów i materiałów wnętrza współgra z gamą kolorów nadwozia. Spokojna koncepcja kolorów i wykończenia z małymi i subtelnymi akcentami tworzy łagodną atmosferę, która pozwala kierowcy na skupienie. BAYON został standardowo wyposażony we wnętrze z czarnej tkaniny, z dostępnymi dwoma innymi opcjonalnymi kombinacjami kolorów.

Podobnie jak inne modele samochodów w Hyundai Szpot, BAYON oferuje zaawansowane technologie łączności, rzadko spotykane w tym segmencie. Oferuje wiodący w swojej klasie cyfrowy kokpit i najwyższej klasy funkcje informacyjno-rozrywkowe.

Pasażerowie mają do wyboru 10,25-calowy ekran systemu nawigacji lub 8-calowy ekran systemu audio. Wyświetlacz 8-calowy jest dostępny z bezprzewodowym Apple CarPlay i Android Auto. Hyundai jest pierwszym producentem samochodów, który wprowadził tą bezprzewodową opcję w samochodzie tej wielkości.

Dwa porty USB dla pasażerów z przodu i jeden z tyłu umożliwiają jednoczesne ładowanie do trzech urządzeń. Jeden z przednich portów pozwala również na przesyłanie danych, umożliwiając pasażerom podłączenie telefonu do systemu informacyjno-rozrywkowego pojazdu. Całości dopełnia najwyższej jakości system dźwiękowy Bose, zapewniając pasażerom wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe.
 

Dostępne funkcje łączności i multimedia:

 • System nawigacji i multimediów z 10,25-calowym ekranem
 • System multimedialny z 8-calowym ekranem
 • Cyfrowe wskaźniki z 10,25-calowym wyświetlaczem
 • Łączność Apple CarPlay i Android Auto
 • System Premium Audio Bose
 • Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów
 • Trzy porty USB
 

System łączności Hyundai Bluelink

BAYON został wyposażony w najnowszą wersję systemu Hyundai Bluelink, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z najnowocześniejszych usług Connected Car. Najnowszy Bluelink obejmuje takie usługi, jak informacje o ruchu drogowym czy nową funkcję profilu użytkownika. Nowością w tej generacji Bluelink jest integracja kalendarza. Kierowca może teraz odtworzyć swój kalendarz Google lub Apple w systemie multimediów pojazdu. Jeśli termin kalendarza ma również adres, można go zaimportować bezpośrednio do systemu nawigacyjnego pojazdu.

Ponadto Klienci Hyundai Szpot mogą zdalnie zlokalizować, zablokować i odblokować swój samochód za pomocą aplikacji Bluelink lub sprawdzić informacje o pojeździe, takie jak wymagany przegląd lub poziom paliwa.

Doradcy Handlowi w Hyundai Szpot chętnie opowiedzą więcej o tej technologii oraz pomogą w jej zainstalowaniu i ustawieniu na telefonie Klienta.
 

Funkcje Bluelink i LIVE Services:

 • Connected Routing: oparty na chmurze system nawigacji, który oferuje jeszcze dokładniejsze obliczanie tras
 • Live Parking Services: oprócz informacji o dostępności pobliskich miejsc parkingowych obejmują teraz informacje o cenach publicznie dostępnych miejsc parkingowych
 • Calendar integration: kierowcy mogą synchronizować swój kalendarz Google lub Apple z samochodowym systemem multimedialnym i nawigować bezpośrednio do miejsc umówionych spotkań
 • Remote services: kierowcy mogą zablokować / odblokować swój samochód i zobaczyć status pojazdu za pomocą aplikacji Bluelink
 • Online voice recognition: rozpoznawanie głosu online (oparte na chmurze), które może sterować funkcjami pojazdu, takimi jak ogrzewanie i klimatyzacja
 • Find My Car: kierowcy mogą łatwo zlokalizować swój pojazd, jeśli zapomną, gdzie zaparkowali
 • Send to car (POI): wyszukiwanie lokalnych punktów zainteresowania i wysyłanie wyników do nawigacji satelitarnej samochodu
 • Security: powiadomienie o alarmie
 • Maintenance: diagnostyka, raporty i informacje dotyczące jazdy

Hyundai BAYON zapewnia komfort i przestronność SUV-a, a jednocześnie zwinność i zużycie paliwa znane z segmentu B. Kompaktowy rozmiar zewnętrzny i przyjazne wnętrze sprawiają, że można cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Kompaktowe rozmiary i wysoka pozycja siedząca ułatwiają wsiadanie, obsługę oraz zapewniają doskonałą widoczność. BAYON zapewnia również poczucie bezpieczeństwa i pewności, których Klienci oczekują od SUV-ów Hyundai.

Zapraszamy do salonu Hyundai Szpot:
Swarzędz, ul. Wrzesińska 174
Tel. 61 652 44 44
hyundai.salon@szpot.pl


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Motomikołaje obdarowały Dom Dziecka i Matki Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej W niedzielę Motomikołaje zorganizowały zbiórkę dla Domu Dziecka i Matki Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.... Wtorek, 7 grudnia 2021
Motomikołaje już 5 grudnia w Gnieźnie! 5 grudnia na placu przed Teatrem w Gnieźnie pojawią się Motomikołaje! Akcja ma wymiar charytatywny -... Niedziela, 28 listopada 2021
Fani czterech kółek zakończyli sezon Ponad 2 700 złotych oraz ok 250 kilogramów nakrętek zebrano w sobotę podczas zakończenia sezonu samochodowego... Poniedziałek, 18 października 2021
Samochodowe zakończenie sezonu już w sobotę! W sobotę na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się zakończenie sezonu fanów "czterech kółek" połączone z akcją... Czwartek, 14 października 2021