moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dachowanie w Działyniu - nowe informacje! Kierowca był kompletnie pijany! Kilka dni wcześniej pijany uciekał Policji i uszkodził kilka samochodów!

Środa, 14 lipca 2021
 • Dachowanie w Działyniu - nowe informacje! Kierowca był kompletnie pijany! Kilka dni wcześniej pijany uciekał Policji i uszkodził kilka samochodów!

We wtorek o godz. 15.00 służby ratunkowe otrzymały informację o dachowaniu samochodu osobowego w Działyniu. Do akcji wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarną z Gniezna i Kłecka.

Nie był trzeźwy! Zamiast siedzieć w domu, wsiadł za kierownicę Opla Astry. Mowa o 46-letnim kierowcy, mieszkańcu gminy Kłecko, który kilka dni temu uszkodził 3 auta na jednej z posesji na Piekarach. O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule "Pijany, z sądowym zakazem uciekał Policji! Uszkodził 3 samochody!". Ten sam mężczyzna w Działyniu znów doprowadził do zdarzenia drogowego. Auto przeleciało kilkadziesiąt metrów, odbiło się i zatrzymało kilkadziesiąt metrów dalej z zbożu.

Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Był nietrzeźwy. Jak ustalili funkcjonariusze z Kłecka w jego organizmie było 3,5 promila alkoholu. Gdy 46-latek wyzdrowieje odpowie za jazdę z prędkością nie zapewniającą panowania nad pojazdem, złamanie sądowego zakazu i jazdę w stanie nietrzeźwości.
 

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 17.07.2021 18:03  Odpowiedz na komentarz

  Na następny dzień wrócił do domu i widziano go już jak jeździł samochodem i gdzie tw obietnice , że za to odpowie ? Brak słów..

 • 15.07.2021 12:50  Odpowiedz na komentarz

  Dostanie w nagrodę rentę socjalną z gminy plus 13 i 14

 • I zamiast do pierdla to go ponownie wypuszczą i dalej będzie jeżdził aż kogoś zabije!!!!!!!!!!

 • 14.07.2021 19:32  Odpowiedz na komentarz

  Wychodzi na to że dopiero jak kogos zabije to może sie za takiego wezna. Żałosne. Ja sie pytam czemu nie zabrali mu odgornie wszystkich aut? Czemu nie zamkneli go do wiezienia? Czy naprawde musza umierać ludzie zeby ktoś zauważył problem pijanych idiotow za kierownicą?? A pani ktora z nim jechała w aucie czemu mu na to pozwoliła. Dobrze wiedziała że jest pijany. Ja też powinno sie surowo ukarac.

PODOBNE TEMATY
Chciał pomóc kierowcy uszkodzonego auta! Być może uratował zdrowie i życie wielu osób W piątek po południu mieszkaniec Gniezna, Pan Szymon jechał Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego za samochodem... Sobota, 4 grudnia 2021
Pijany 24-letni gnieźnianin zagubił się w Poznaniu! Pomogli mu strażnicy miejscy W czwartek, kilka minut przed godziną 15.00 strażnicy ze Starego Miasta w Poznaniu otrzymali interwencję... Sobota, 4 grudnia 2021
Strażnicy Miejscy pomogli bezdomnemu Upór i konsekwencja gnieźnieńskich Strażników Miejskich doprowadziły do ulokowania bezdomnego mężczyzny... Piątek, 3 grudnia 2021
Jedne drogi budują - inne niszczą Przekroczenia każdej możliwej wartości świadczącej o nienormatywności zespołu pojazdów odkryli po zważeniu... Piątek, 3 grudnia 2021