moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

MKS PR Gniezno buduje drużynę na nadchodzący sezon! Znajome twarze nadal w zespole

Niedziela, 11 lipca 2021
  • MKS PR Gniezno buduje drużynę na nadchodzący sezon! Znajome twarze nadal w zespole

Stosunkowo dawno opadły emocje związane z zakończeniem rozgrywek 2021\2022, więc nadszedł czas, aby włodarze klubu rozpoczęli budowę zespołu na następny sezon.

Pierwsze personalne decyzje już zapadły. Kibiców szczypiorniaka w damskim wydaniu w Gnieźnie z pewnością ucieszy wiadomość iż w drużynie zostają – Marta Giszczyńska, Monika Łęgowska, Karolina Kasprowiak i Karolina Chojnacka, które sympatię gnieźnieńskich fanów zaskarbiły sobie nie tylko walecznością i umiejętnościami na parkiecie, ale także niezwykłą osobowością i przyjazną aurą.

Giszczyńska, Łęgowska i Kasprowiak zdecydowały się przedłużyć kontrakt na dwa lata, natomiast Chojnacka będzie reprezentowała barwy MKS-u PR URBIS Gniezno przez najbliższy sezon.

Najbardziej bramkostrzelna zawodniczka naszego zespołu w poprzednim sezonie, druga wicemistrzyni klasyfikacji strzelczyń I ligi z 95 trafieniami na koncie:

Cieszę się bardzo, że mogę dalej grać i rozwijać się w MKS PR Gniezno. Będziemy walczyć o najwyższe cele! Od siebie mogę zapewnić pełne zaangażowanie i walkę o każdy punkt i mam nadzieję że spotkamy się z już niedługo z kibicami na trybunach - zapewnia Marta Giszczyńska.


Monika Łęgowska, rozgrywająca na prawym rozegraniu, leworęczna, druga zawodniczka pod względem skuteczności rzutowej dodaje:

Bardzo się cieszę że będę mogła być nadal częścią Tej drużyny. Gniezno i MKS to mój drugi dom. Jestem nastawiona pozytywnie do nowego sezonu i mam nadzieję, że wspólnie z Zespołem osiągniemy coś wielkiego.


Lewoskrzydłowa Karolina Kasprowiak do bramki rywalek w ubiegłym sezonie trafiała 51 razy, zapisując się w statystykach jako czwarty filar naszego zespołu:

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę dalej reprezentować barwy MKS-u. Jest to moje miasto rodzinne, dlatego tym bardziej chcę tutaj dalej grać i rozwijać się na parkiecie. Znamy się już bardzo dobrze z dziewczynami, jesteśmy zgrane i wiemy o co chcemy walczyć. Tym bardziej nie mogło by być inaczej!


Obrotowa Karolina Chojnacka, która w indywidualnych statystykach zapisała się na 41 miejscu klasyfikacji strzelczyń:

Cieszę się bardzo, że w kolejnym sezonie będę mogła reprezentować klubowe barwy. Już nie mogę się doczekać spotkania z naszymi najlepszymi kibicami. Obiecuje, że dam z siebie wszystko, a razem z drużyną będziemy zdobywać najwyższe cele - kończy sympatyczna "Choinka".


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Piąty charytatywny mecz "Gwiazdy na gwiazdkę" za nami! W niedzielę odbył się piąty charytatywny mecz piłkarski "Gwiazdy na gwiazdkę", tym razem Reprezentacji... Środa, 8 grudnia 2021
Koncertowa gra gnieźnianek! W meczu 9. kolejki I ligi grupy A, MKS PR URBIS Gniezno rozgromił SPR Pogoń Szczecin 39:2O. Nawet wicelider... Wtorek, 7 grudnia 2021
Już 4 grudnia kolejny mecz piłki ręcznej w Gnieźnie! Już 4 grudnia o godz. 19.00 w gnieźnieńskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się mecz piłki ręcznej.... Wtorek, 30 listopada 2021
Dwie rezeprezentantki MKS PR URBIS pojadą na Mistrzostwa Świata! Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet w pięknym stylu wygrała w Podgoricy turniej kwalifikacyjny do... Poniedziałek, 29 listopada 2021