moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Callaway - na co zwrócić uwagę przy zakupie tej marki?

Środa, 7 lipca 2021
  • Callaway - na co zwrócić uwagę przy zakupie tej marki?

Callaway Golf Company jest producentem działającym w branżach: ekwipunek sportowy i tekstylia. W ofercie jej można znaleźć: kije i piłki golfowe, torby, rękawiczki i czapki, koszulki polo, polary, spodnie, swetry, szorty oraz buty golfowe.

Jak z powodzeniem najlepiej wybrać kij golfowy w najkrótszym czasie?

Callaway Golf produkuje wszystkie znane kije golfowe: combo, drivery, fairway woody, hybrydy, irony, puttery, wedge. Oferuje kije juniorskie pojedyncze i w zestawach. Są tu także kije: damskie, dla praworęcznych i leworęcznych. W każdej z kategorii jest kilka podkategorii.

Callaway nie konkuruje ceną. Nie stosuje więc kompromisów, jeśli chodzi o precyzję wykonania oraz jakość materiałów.

Piłki golfowe Callaway podobnie jak pozostałe akcesoria cieszą się ogromną popularnością wśród golfistów.

Co zrobić z butami? Callaway ma perfekcyjne rozwiązanie

Nawet taki drobiazg z otoczki gry w golfa jak buty na zmianę Callaway rozwiązał wzorcowo. Opracował on torby mające przemyślną konstrukcję i otwory umożliwiające odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Dzięki nim po grze można założyć na stopy suche obuwie. Nie trzeba się również obawiać wniesienia do domku klubowego czy auta kawałków murawy, która przyczepiła się do podeszwy.

Sekret dobrego samopoczucia. Sprawdź sam odzież firmy Callaway

Golfista jest wystawiony na działanie czynników pogodowych. Niesprzyjające będą znacznie mniej dokuczliwe, gdy zawodnik będzie odpowiednio zabezpieczony. Callaway oferuje rękawiczki chroniące przed upałem i chłodem, wentylujące dłoń oraz zapewniające przyczepność podczas deszczu.

Dostępny jest też kapelusz łączący styl (wykonany ze słomki, mający skórzany pasek) oraz nowoczesność (ochrona przed promieniowaniem UV 50+).

Torby golfowe Callaway i inne produkty

Marka golfowa Callaway oferuje pełne wyposażenie golfistom, od prosty akcesoriów po zaawansowane technologicznie kije do gry w golfa. Sklep golfowy BogiGolf oferuje pełną gamę produktów Callaway.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Kiedy zostanie uruchomiona fontanna na Rynku i baseny przy ul. Spokojnej? Znamy daty Fontanna na Rynku ma zostać uruchomiona w ciągu najbliższych dni. Temperatura powietrza w ostatnich... Czwartek, 12 maja 2022
Gdzie kupić basen ogrodowy w Gnieźnie? Ochłodzenie się w upalny dzień dzięki różnym typom basenów jest możliwe i wcale w tym celu nie musimy... Piątek, 11 marca 2022
Ponad miesiąc z letnimi basenami w Gnieźnie 3 sierpnia otwarte zostały wreszcie letnie baseny w Gnieźnie. Niestety niemal miesiąc po planowanym... Poniedziałek, 13 września 2021
Parking stoi pusty, mieszkańcy okolicznych bloków zostawiają auta na trawnikach! Parking przy ul. Spokojnej w Gnieźnie od początku stoi pusty. Zdążył już zarosnąć chwastami. Mieszkańcy... Niedziela, 22 sierpnia 2021