X
X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wystrój kościoła i sali, obrączki i biżuteria ślubna oraz najlepsi fotografowie w branży! Bierzesz ślub? Skorzystaj z usług sprawdzonych firm!

Środa, 21 lipca 2021
  • Wystrój kościoła i sali, obrączki i biżuteria ślubna oraz najlepsi fotografowie w branży! Bierzesz ślub? Skorzystaj z usług sprawdzonych firm!

Akademia Kwiatów Gniezno to wiodąca na lokalnym rynku pracownia florystyczna. Jubiler Brilant to obecnie najchętniej wybierany przez Pary Młode salon obrączek ślubnych w Gnieźnie. FotoWeranda, czyli fotografia ślubna i okolicznościowa. Te trzy firmy połączyły siły, aby spełnić Wasze marzenia o wspaniałym ślubie!

Akademia Kwiatów Gniezno to wiodąca na lokalnym rynku pracownia florystyczna, która tworzy niesamowite kompozycje i to w rewelacyjnych, bardzo konkurencyjnych cenach! Jakub Kamiński udowodnił, że nie trzeba wydawać „milionów”, aby mieć ślub niczym z bajki. Akademia Kwiatów jest - według niezależnych sondaży - najchętniej wybieraną przez Pary Młode gnieźnieńską pracownią florystyczną.

Akademia Kwiatów, ul. Warszawska 13, Gniezno


Jubiler Brilant to obecnie najchętniej wybierany przez Pary Młode salon obrączek ślubnych w Gnieźnie. Profesjonalne doradztwo, ogromny wybór (kilkaset wzorów) i bardzo konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji sprawiają, że Pary Młode chętnie zaglądają do punktu przy ul. Mieszka I 19. Salon prowadzi także skup słota i srebra, bo jest dodatkowym atutem, ponieważ może to być sposób na rozliczenie zakupu biżuterii.

Jubiler Brilant, ul. Mieszka I 19, Gniezno


FotoWeranda, czyli fotografia ślubna i okolicznościowa. Będziemy z Wami od początku, do końca, by uwiecznić najpiękniejsze chwile. Możecie zabrać nas nawet w podróż poślubną! FotoWeranda, czyli Weronika i Andrzej to zgrany duet fotografów, który współpracuje ze sobą od wielu lat. Ku uciesze stałych oraz przyszłych klientów, oficjalnie połączyli siły i stworzyli wspólny projekt, by uwieczniać najpiękniejsze momenty.

Foto Weranda
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Dekoracje w stylu BOHO tylko w cudnydom.pl MAL-LAK przy ul. 3 Maja 3 widnieje w sieci jako cudnydom.pl. Znajdziesz u nas szeroki asortyment dekoracji... Wtorek, 6 lipca 2021
Naturalne świece produkowane w Osińcu pod Gnieznem! Powinnaś je mieć w swoim domu! Naturalne świece sojowe stworzą w Twoim domu przytulną atmosferę. Wprowadzą Cię w głęboki stan relaksacji,... Czwartek, 1 lipca 2021
Zielona fabryka Akademii Kwiatów, czyli niesamowite lasy w szkle tworzone w Gnieźnie! Zielona fabryka Akademii Kwiatów to projekt, który ma na celu rozpropagowanie nurtu florystycznego,... Środa, 23 czerwca 2021
Wielkie Otwarcie Szafy Malucha Gniezno już w sobotę! To pierwszy punkt stacjonarny tej znanej marki! Już w sobotę, 12 czerwca, o godz. 9.00 otwarcie nowego sklepu w Gnieźnie. Szafa Malucha Gniezno zyskała... Środa, 9 czerwca 2021