moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wystrój kościoła i sali, obrączki i biżuteria ślubna oraz najlepsi fotografowie w branży! Bierzesz ślub? Skorzystaj z usług sprawdzonych firm!

Środa, 21 lipca 2021
  • Wystrój kościoła i sali, obrączki i biżuteria ślubna oraz najlepsi fotografowie w branży! Bierzesz ślub? Skorzystaj z usług sprawdzonych firm!

Akademia Kwiatów Gniezno to wiodąca na lokalnym rynku pracownia florystyczna. Jubiler Brilant to obecnie najchętniej wybierany przez Pary Młode salon obrączek ślubnych w Gnieźnie. FotoWeranda, czyli fotografia ślubna i okolicznościowa. Te trzy firmy połączyły siły, aby spełnić Wasze marzenia o wspaniałym ślubie!

Akademia Kwiatów Gniezno to wiodąca na lokalnym rynku pracownia florystyczna, która tworzy niesamowite kompozycje i to w rewelacyjnych, bardzo konkurencyjnych cenach! Jakub Kamiński udowodnił, że nie trzeba wydawać „milionów”, aby mieć ślub niczym z bajki. Akademia Kwiatów jest - według niezależnych sondaży - najchętniej wybieraną przez Pary Młode gnieźnieńską pracownią florystyczną.

Akademia Kwiatów, ul. Warszawska 13, Gniezno


Jubiler Brilant to obecnie najchętniej wybierany przez Pary Młode salon obrączek ślubnych w Gnieźnie. Profesjonalne doradztwo, ogromny wybór (kilkaset wzorów) i bardzo konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji sprawiają, że Pary Młode chętnie zaglądają do punktu przy ul. Mieszka I 19. Salon prowadzi także skup słota i srebra, bo jest dodatkowym atutem, ponieważ może to być sposób na rozliczenie zakupu biżuterii.

Jubiler Brilant, ul. Mieszka I 19, Gniezno


FotoWeranda, czyli fotografia ślubna i okolicznościowa. Będziemy z Wami od początku, do końca, by uwiecznić najpiękniejsze chwile. Możecie zabrać nas nawet w podróż poślubną! FotoWeranda, czyli Weronika i Andrzej to zgrany duet fotografów, który współpracuje ze sobą od wielu lat. Ku uciesze stałych oraz przyszłych klientów, oficjalnie połączyli siły i stworzyli wspólny projekt, by uwieczniać najpiękniejsze momenty.

Foto Weranda
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Naturalne świece produkowane w Osińcu pod Gnieznem! Powinnaś je mieć w swoim domu! Naturalne świece sojowe stworzą w Twoim domu przytulną atmosferę. Wprowadzą Cię w głęboki stan relaksacji,... Poniedziałek, 11 października 2021
MIKO zaprasza na kolejne wyprzedaże! Kolejne wyprzedaże w MIKO już w ten piątek i sobotę! Artykuły szkolne tańsze o 50%! Odzież Lee Coper... Piątek, 24 września 2021
Jesienna kolekcja w Szafie Malucha Jesienna kolekcja jest już dostępna w Szafie Malucha! Nie pozwólcie marznąć swoim pociechom. Nowe ciuszki... Wtorek, 21 września 2021
Wszystkich Świętych z Akademią Kwiatów Gniezno! Można składać zamówienia! Tradycja Wszystkich Świętych to szczególny moment w roku. Przy grobach spotykają się całe rodziny. Piękne... Niedziela, 19 września 2021