moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Before Service od Hyundai Szpot! Sprawdź stan techniczny swojego auta - dowolnej marki - zupełnie za darmo

Czwartek, 27 maja 2021
  • Before Service od Hyundai Szpot! Sprawdź stan techniczny swojego auta - dowolnej marki - zupełnie za darmo

W sobotę, 29 maja, na parkingu Centrum Handlowego ETC odbędzie się akcja Before Service. Hyundai Szpot sprawdzi Twoje auto dowolnej marki - całkowicie za darmo! Oceny dokona profesjonalny Technik Serwisu Szpot.

W godzinach 10.00 - 16.00 będzie trwała akcja przygotowana przez Firmę Szpot oraz Centrum Handlowe ETC w Swarzędzu. Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, Hyundai Szpot zbuduje stoisko, na którym sprawdzane będą samochody wszystkich marek całkowicie za darmo.

Technik Serwisu firmy Hyundai Szpot zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą:
  • poziomu płynu chłodzenia
  • poziomu płynu hamulcowego
  • poziomu oleju silnikowego
  • akumulatora oraz stanem jego naładowania
  • wycieraczek i spryskiwaczy szyb
  • stanu ogumienia i głębokości bieżnika
  • stanu ciśnienia w oponach

Wnętrze sprawdzonego samochodu zostanie zdezynfekowane poprzez ozonowanie. Uzupełniony zostanie również do pełna płyn do spryskiwaczy szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma zapach do samochodu oraz ekologiczną torbę na zakupy. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na każde dziecko, którego Rodzice wezmą udział w akcji, również będą czekały drobne upominki.

W czasie kontroli samochodu będzie można skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej najnowszymi modelami marki Hyundai, lub po prostu zrobić zakupy w Centrum Handlowym ETC.

Firma Szpot przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa, a jej Współpracownicy stosują zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapraszamy na Before Service Hyundai Szpot w sobotę 29 maja w godzinach 10.00 - 16.00 na parking przy Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zakup samochodu HDS czy wynajem? Porównujemy oba rozwiązania Hydrauliczny dźwig samochodowy (w skrócie - HDS) to nic innego jak samochód który na wyposażeniu posiada... Czwartek, 2 czerwca 2022
Nocna Jazda rozpoczęła sezon motoryzacyjny! Na Rynku pojawiły się niesamowite samochody! W niedzielę na Rynku Pierwszej Stolicy odbyło się motoryzacyjne rozpoczęcie sezonu zorganizowane przez... Poniedziałek, 16 maja 2022
Czy warto kupić opony wielozesonowe? Opony wielosezonowe zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców. Z czego... Niedziela, 15 maja 2022
W niedzielę motoryzacyjne rozpoczęcie sezonu Drodzy motomaniacy, Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno wspólnie z Dynamic Strong Klub Sportowy... Środa, 11 maja 2022