moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Before Service od Hyundai Szpot! Sprawdź stan techniczny swojego auta - dowolnej marki - zupełnie za darmo

Czwartek, 27 maja 2021
  • Before Service od Hyundai Szpot! Sprawdź stan techniczny swojego auta - dowolnej marki - zupełnie za darmo

W sobotę, 29 maja, na parkingu Centrum Handlowego ETC odbędzie się akcja Before Service. Hyundai Szpot sprawdzi Twoje auto dowolnej marki - całkowicie za darmo! Oceny dokona profesjonalny Technik Serwisu Szpot.

W godzinach 10.00 - 16.00 będzie trwała akcja przygotowana przez Firmę Szpot oraz Centrum Handlowe ETC w Swarzędzu. Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, Hyundai Szpot zbuduje stoisko, na którym sprawdzane będą samochody wszystkich marek całkowicie za darmo.

Technik Serwisu firmy Hyundai Szpot zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą:
  • poziomu płynu chłodzenia
  • poziomu płynu hamulcowego
  • poziomu oleju silnikowego
  • akumulatora oraz stanem jego naładowania
  • wycieraczek i spryskiwaczy szyb
  • stanu ogumienia i głębokości bieżnika
  • stanu ciśnienia w oponach

Wnętrze sprawdzonego samochodu zostanie zdezynfekowane poprzez ozonowanie. Uzupełniony zostanie również do pełna płyn do spryskiwaczy szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma zapach do samochodu oraz ekologiczną torbę na zakupy. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na każde dziecko, którego Rodzice wezmą udział w akcji, również będą czekały drobne upominki.

W czasie kontroli samochodu będzie można skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej najnowszymi modelami marki Hyundai, lub po prostu zrobić zakupy w Centrum Handlowym ETC.

Firma Szpot przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa, a jej Współpracownicy stosują zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapraszamy na Before Service Hyundai Szpot w sobotę 29 maja w godzinach 10.00 - 16.00 na parking przy Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Fani czterech kółek zakończyli sezon Ponad 2 700 złotych oraz ok 250 kilogramów nakrętek zebrano w sobotę podczas zakończenia sezonu samochodowego... Poniedziałek, 18 października 2021
Samochodowe zakończenie sezonu już w sobotę! W sobotę na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się zakończenie sezonu fanów "czterech kółek" połączone z akcją... Czwartek, 14 października 2021
Karol Pawlak zalicza kolejny udany sezon! W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Zawodnicy... Czwartek, 30 września 2021
Motocykliści zakończyli sezon W niedzielę na gnieźnieńskim Rynku oraz przy Muzeum Techniki odbyło się zakończenie sezonu motocyklowego... Niedziela, 26 września 2021