moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kroplówki witaminowe - dla zdrowia i urody

Piątek, 21 maja 2021
  • Kroplówki witaminowe - dla zdrowia i urody

Początkowo otrzymywaliśmy jedynie strzępki informacji o kroplówkach witaminowych promowanych przede wszystkim jako zabiegi dla gwiazd. Dziś możemy przekonać się sami, jak wiele mają zalet i jak korzystny może być ich wpływ nie tylko na nasz wygląd i kondycję organizmu, ale i na samopoczucie.

Kroplówki witaminowe - czego się spodziewać?

Osoby pierwszy raz odwiedzające gabinet kosmetyczny Kórnik, aby przetestować kroplówki witaminowe, zwykle nie ukrywają nie tylko zaciekawienia, ale i obaw z nimi związanych. Czy zabieg opisywany także jako wlew dożylny rzeczywiście może okazać się skuteczny? Najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na to pytanie, jest samodzielne przetestowanie zabiegu.

Wlewy kroplówek trwają zwykle od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. W trakcie zabiegu dużo uwagi poświęca się komfortowi pacjenta, czas ten mija szybko. Co wcale nie mniej istotne, już w trakcie zabiegu można obserwować jego pierwsze rezultaty – ich skala oraz czas trwania różnią się w zależności od tego, jaki jest skład i cel kroplówki. Osoby decydujące się na nie po raz pierwszy nie muszą się obawiać. Nawet jeśli nie znają się na składach kroplówek. Przed samym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad. To wtedy osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie wlewu poznaje oczekiwania pacjenta, stara się dowiedzieć jak najwięcej o jego stanie zdrowia i informuje zarówno o korzyściach konkretnego rozwiązania, jak i o ewentualnych skutkach ubocznych. Nie ma tu mowy o niedomówieniach, wątpliwościach i jakichkolwiek powodach do niepokoju.
 

Kiedy zdecydować się na kroplówki witaminowe?

Gabinet kosmetyczny Kórnik proponuje swoim pacjentom trzy rodzaje wlewów. Największą popularnością cieszą się kroplówki prozdrowotne. Można jednak zdecydować się także na takie, które poprawiają wygląd fizyczny oraz na kroplówki witaminowe wspierające pracę umysłu. Każdy wlew ma unikatowy skład. Ponieważ zabieg jest dokonywany pod czujnym okiem specjalisty, jego przebieg jest w pełni bezpieczny. Co ważne, kroplówki można wykonywać zarówno wtedy, gdy ma się już poważne problemy ze zdrowiem (warto wtedy pamiętać, że pełnią one funkcję pomocniczą i nie powinny skłaniać do rezygnowania z wizyt u lekarza), jak i wówczas, gdy odczuwa się pierwsze zmiany w organizmie, teraz niepozorne, mogące mieć jednak poważne konsekwencje w przypadku zaniedbań.
 

Najciekawsze kroplówki witaminowe

Na liście kroplówek witaminowych cieszących się szczególnie dużą popularnością prym wiedzie ta, która wykorzystuje witaminę C. Jest polecana nie tylko przy infekcjach bakteryjnych i wirusowych. Nada się też, gdy mamy do czynienia ze spadkiem ogólnej odporności organizmu. Można ją stosować także przy trudno gojących się ranach, a także w profilaktyce anti-aging, gdy chce się pobudzić produkcję kolagenu. Zabieg przynosi ogólną poprawę stanu zdrowia, poprawę funkcjonowania układu immunologicznego i ogólne poczucie zrelaksowania. Aplikacja witaminy C poprzez kroplówkę sprawia, że trafia ona bezpośrednio do krwiobiegu, szybko można więc poczuć się młodziej.

Innym ciekawym przykładem jest tak zwana bomba witaminowa. To kroplówka, dzięki której do organizmu dostarczana jest nie tylko witamina C, ale również witamina D, E oraz A. Taki zabieg przeciwdziała starzeniu się skóry. Przyspiesza również regenerację organizmu po wysiłku fizycznym i umysłowym. Pozwala na rozluźnienie się, niweluje uczucie przewlekłego zmęczenia i pozwala lepiej radzić sobie z kłopotami z koncentracją. Jest również zabiegiem nawadniającym.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Niszczyli drogi - wpadli w ręce inspektorów Nienormatywne zespoły pojazdów pojawiły się na drodze ekspresowej niedaleko Poznania i Gniezna. Interweniowali... Czwartek, 2 grudnia 2021
Policjanci z Poznania przekazali Damianowi zebrane nakrętki Policjanci z Wydziału Prewencji zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników poznańskiej jednostki.... Czwartek, 2 grudnia 2021
Para 28-latków kradła katalizatory! Policjanci czekają na zgłoszenia poszkodowanych właścicieli aut Zarzut kradzieży katalizatora na terenie Gniezna usłyszała 28-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna z... Czwartek, 2 grudnia 2021
Koniec z teleporadami! Gnieźnieńska przychodnia przyjmuje pacjentów w gabinecie! Przychodnia Lekarska B.W. Pozorski to przychodnia lekarza rodzinnego udzielająca świadczeń w ramach... Wtorek, 30 listopada 2021