moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie pożegnał się z mundurem

Piątek, 14 maja 2021
  • Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie pożegnał się z mundurem

W piątek, 14 maja, o godz. 9.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyło się pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie asp. szt. Krzysztofa Kaczmarka, który po prawie 30 latach służby w mundurze policyjnym postanowił przejść na zasłużoną emeryturę.

Ze względu na obostrzenia związane z chorobą Covid-19, uroczystość odbyła się w nielicznym gronie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Asp. szt. Krzysztof Kaczmarek rozpoczął służbę w marcu 1991 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Bydgoszczy, którą zakończył we wrześniu 1992 roku.

Powtórne przyjęcie do służby miało miejsce w styczniu 1993 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. W czerwcu 2017 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie.

Asp. szt. Krzysztof Kaczmarek, w trakcie swojej służby był nagradzany między innymi brązową odznaką „Zasłużonego Policjanta” i srebrnym medalem za długoletnią służbę (postanowieniem Prezydenta RP z 3 lipca 2020 roku).

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki podziękował Panu Komendantowi za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz życzył dalszych sukcesów w życiu prywatnym.

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 15.05.2021 01:01  Odpowiedz na komentarz

    Uciekł na emeryturę przez aferę z zagubieniem broni przez jednego z f-uszy kp trzemeszno

    16.05.2021 21:32

    A skąd wiesz?

  • Krzysztof wszystkiego najlepszego bs na zasłużonej emeryturze i witam Cię w gronie emerytów życząc dużo zdrowia pozdrawiam serdecznie

PODOBNE TEMATY
"Rozwiązania finansowe dla przemysłu" - konferencja dla przedsiębiorców już 13 stycznia Już 13 stycznia w VR Inkubatorze w Fałkowie odbędzie się konferencja pt. "Rozwiązania finansowe dla... Poniedziałek, 10 stycznia 2022
Rozpoczęcie inwestycji Korzystne inwestycje. Środa, 15 grudnia 2021
Świąteczny Jarmark w Gnieźnie z Lunaparkiem Maja Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. W dniach 6 - 12 grudnia w Gnieźnie odbywa się świąteczny Jarmark.... Niedziela, 5 grudnia 2021
Nie będzie strajku w firmie Jeremias W piątek związki zawodowe podpisały porozumienie z zarządem firmy Jeremias. Tym samy nie dojdzie do... Sobota, 13 listopada 2021